Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” urodziła. Zdradziła płeć i imię dziecka
Michał Fitz
Michał Fitz 05.01.2022 14:06

Agnieszka ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” urodziła. Zdradziła płeć i imię dziecka

ślub od pierwszego wejrzenia
instagram.com/agnieszka_lyczakowska

Ślub od pierwszego wejrzenia to kontrowersyjny program, którego każdy sezon kończy się różnie. Agnieszka i Wojtek są jednak przykładem pary, której wspólne życie po show świetnie się ułożyło.

Nie tylko utrzymali swój związek małżeński, ale także zdecydowali się na dziecko. Wczoraj, dokładnie 4 stycznia 2022 roku, Agnieszka urodziła córeczkę. Jak ma na imie dziewczynka?

Ślub od pierwszego wejrzenia – Agnieszka urodziła

O tym, że Agnieszka jest w ciąży z Wojtkiem, wiadomo było już od kilku miesięcy. Para bowiem ochoczo dzieli się szczegółami ze swojego nietypowego małżeństwa za pomocą social mediów. Wspólnie założyli nawet kanał w serwisie Youtube o wymownej nazwie Życie od pierwszego wejrzenia.

Dzięki temu, że tak chętnie mówią widzom o swoim życiu, ludzie mogli dowiedzieć się, że obecna ciąża była okupiona nie lada cierpieniem. Wcześniej Agnieszka aż 4 razy poroniła. Mimo to parze nie zabrakło wytrwałości, by próbować po raz kolejny, co ewidentnie się opłaciło. Dziś mogą się już bowiem pochwalić zdrową córeczką.

Dziewczynka ma na imię Antonina i jak wyjawiła jej mama, dostała aż 10 punktów w skali Apgar. Nie pozostaje więc nic innego, jak z tej okazji życzyć Agnieszce oraz małej Tosi wszystkiego, co najlepsze.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Zdumiewające wyznanie Tomaszewskiej w PnŚ, nawet Tomasz Wolny się nie spodziewał
  2. Miliony Polaków włączą TVP i zaniemówią. Stacja ogłosiła, co pokaże 06.01 dokładnie o 17:20