Awokado to owoc, który posiada mnóstwo właściwości leczniczych, a także wartości odżywczych. Nic dziwnego, że ludzie na całym świecie je pokochali. Kobieta, która sięgnęła po niego w jednym ze sklepów, najprawdopodobniej zrobiła to po raz ostatni. Widok, który zobaczyła, wprawił ją w osłupienie i przerażenie. Przez pół roku zmuszona była spać przy zapalonym świetle.

Awokado nie bez przyczyny nazywane jest prawdziwą bombą witaminową. Stało się też popularnym składnikiem w większości diet. Uniwersalny smak, pozwala na łączenie go zarówno ze słonymi, jak i słodkimi potrawami. Owoc ten to coś więcej niż tylko główny składnik guacamole. Jednak niektórzy z nas prawdopodobnie nigdy więcej nie zdecydują się na jego zakup. Kobieta pomimo szczerych chęci, nigdy nie zapomni tego, co zobaczyła w jednym ze sklepów.

Awokado sprawiła, że zamarła

Kobieta robiąca zakupy w jednym ze sklepów, Ica Max w Jonkoping, położonym w południowej Szwecji, tej wizyty nie zapomni najprawdopodobniej do końca życia.

Awokado
instagram.com @ania_luranc

Awokado zamieniło jej życie w piekło. 

Kiedy sięgnęła po awokado, natychmiast odskoczyła i zaczęła przeraźliwie krzyczeć. Na owocu znajdowała się wielka i włochata tarantula. Możecie sobie wyobrazić coś podobnego?

– W ciągu dwunastu lat mojej pracy nie słyszałam o takim przypadku. To pewnie jedna z tych historii, która ma miejsce raz w życiu. Na szczęście wszystko przebiegło spokojnie, pająk siedział nieruchomo i udało nam się go złapać- powiedział menadżer sklepu Oskar Henningsson

Awokado screen z nagrania YouTube[/caption]

Sprawcą zamieszania była tarantula południowoamerykańska. 

Awokado
pixabay.com @Lopez_Grande

Kobieta najprawdopodobniej nigdy nie sięgnie już po ten owoc.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Iberion – grupa mediowa przyszłości. Jakie wyznaje wartości?
  2. Antyfake – portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion
  3. Biznes Info – portal biznesowy grupy mediowej Iberion
  4. Antyfake – walczymy z fake newsami i dezinformacją
Poprzedni artykułGwiazda”M jak miłość” ma zostać szefową komisji rodziny. W przeszłości miała romans
Następny artykułKuloty to najmodniejsze spodnie tego sezonu. Poznaj najmodniejsze zestawienia, zainspiruj się
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.