Babcia, która skończyła okrągłe 80 lat, została umalowana przez swoją wnuczkę. Kobieta zastosowała kilka sprytnych technik makijażowych, dzięki czemu odmłodziła seniorkę o kilkadziesiąt lat. Ten niezwykły efekt zachwycił wszystkich internautów. Musicie zobaczyć to oszałamiające zdjęcie, które zebrało tysiące polubień na Instagramie. 

Babcia przyszła do swojej wnuczki na makijaż bez żadnych oczekiwań, a widząc powalający efekt na swojej twarzy, nie mogła ukryć szczęścia. Wizażystka postawiła na kilka technik, które miały na celu odmłodzenie seniorki. 

Babcia nie przeszła operacji plastycznej

Julia Stronach to wizażystka ze Szwecji, która na swoim fachu zna się, jak nikt inny. Swoje umiejętności postanowiła wykorzystać na ukochanej babci, która w makijażu wygląda tak, jakby przeszła operację plastyczną. 

Jak sama twierdzi, wizualne odświeżenie twarzy jest znacznie łatwiejsze niż charakteryzacja mająca na celu postarzenie danej osoby, dlatego też ta metamorfoza przyniosła jej wiele frajdy.

  1. Wielka eksplozja pod Warszawą. Niestety, jest śmiertelna ofiara
  2. W mięsnym produkcie często kupowanym przez setki tysięcy Polaków z mięsną posoką zmieszane mogą być niepożądane substancje. Eksperci alarmują
  3. Uczniowie będą powtarzać maturę z polskiego? Wypłynęły zatrważające informacje, podejrzewają przeciek

Triki makijażowe, które odmładzają

Wizażystka nałożyła cienką warstwę podkładu na twarz, dekolt i szyję seniorki – wyrównanie kolorytu skóry, od razu odmłodziło ją o kilka lat. Następnie Julia wykorzystała matowe cienie, które dają znacznie lepszy efekt niż te świecące. 

Makijażystka starannie umalowała także usta seniorki oraz nadała wyraźny kształt jej brwiom. Babcia miała także doklejone sztuczne rzęsy, dzięki czemu jej oczy zyskały wyrazu. W jednym z naszych artykułów dowiecie się, jakich zabiegów unikać, aby nie zniszczyć swoich brwi.  

Co myślicie o tej metamorfozie?

ZOBACZ ZDJĘCIE:

babcia
Fot. instagram.com/julzplatinum/

Babcia wygląda młodziej o kilkanaście lat!

ZOBACZ TEŻ:

  1. ZUS i ogromna wpadka – mnóstwo Polek i Polaków dostało pieniądze na konto przez pomyłkę. Sytuacja, jakiej jeszcze nie było
  2. Nowe informacje o zniesieniu zakazu. Termin lada dzień, Polacy będą zachwyceni
  3. Gdzie jest burza? Ostrzeżenie IMGW przed ulewami dla ośmiu województw
  4. Śmiertelnie niebezpieczny trend wśród nastolatków. Jest już kilkadziesiąt ofiar, rodzice mają się o co martwić
  5. Niedziele handlowe wrócą? Jest oficjalne stanowisko, już wszystko jasne
  6. Władze podjęły nagłą decyzję, wracają niektóre obostrzenia. Powodem jest nowe ognisko koronawirusa w szpitalu w Sieradzu

Źródło: kolezanka.com

Poprzedni artykułWszyscy ze zdjęcia nie żyją. Zginęli w drodze na pogrzeb
Następny artykułPolskę obiegła smutna wiadomość. Niestety, nie żyje Marian Kallas
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.