Babcia, która też lubi zaszaleć, używa Tindera, żeby poznać dużo młodszych mężczyzn. Jak się okazuje, wielu ulega jej wdziękom. Kobieta ma wyśrubowane standardy i doskonale wie, czego chce. Spotyka się wyłącznie z dużo młodszymi mężczyznami, nawet dziewiętnastoletnimi. 

83-letnia babcia, Hattie Retroage powróciła do randkowania po zakończeniu jej 25-letniego małżeństwa. Brakowało jej bliskości. Na początku, gdy zaczęła spotykać się z mężczyznami, chciała naprawdę spotkać bratnią duszę. Szybko jednak porzuciła te starania i zaczęła cieszyć się niezobowiązującymi spotkaniami z młodszymi partnerami. 

Aktywna babcia

W celu nawiązywania nowych znajomości Hattie używa Tindera. Opis na jej profilu brzmi „Hattie, 83, fascynująca starsza piękność. Poszukuję młodego przyjaciela/kochanka, z którym będę mogła dzielić życie pełne przygód i pasji. Żadnych fanów Trumpa i playboyów”. Ta babcia wie, czego chce i nie wstydzi się swojego stylu życia

Kobieta zaczęła używać aplikacji około 8 miesięcy temu i, jak twierdzi, w tym czasie spotkała się już z pięćdziesięcioma mężczyznami. W żaden sposób tego nie ukrywa, co więcej, udziela licznych wywiadów, broniąc swojego stylu życia. Odkąd rozeszła się z mężem, jej życie erotyczne nie zaspokajało jej potrzeb. Młodsi mężczyźni poznani w internecie chcą to robić. 

Obecnie Hattie spotyka się z 33-letnim, czyli młodszym od niej o pięćdziesiąt lat, Shaunem. Hattie była kiedyś tancerką i wciąż ceni sobie intensywne życie. 

Różnica wieku w związku

W mediach często słyszy się o związkach z dużą różnicą wieku, jednak częściej jest to sytuacja, w której znacznie starszą stroną jest mężczyzna. Kilka znanych par, w których starsza jest kobieta to na przykład Jason Momoa i jego 12 lat starsza żona Lisa Bonnet czy prezydent Francji Emmanuel Macron, który swoją o 24 lata starszą żonę poznał, gdy ta była jego nauczycielką. Związek, w jakim jest ta babcia, wyróżnia się nawet na ich tle. 

Co pociąga mężczyzn w starszych kobietach? Większość z nich twierdzi, że starsze kobiety są bardziej pewne siebie, bardziej skupione na swoich celach w życiu. Wiedzą, czego chcą i dążą do tego. Zazwyczaj są również bardziej doświadczone, co pociąga wielu mężczyzn.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

babcia
instagram.com/hattitudes1

Hattie z życie czerpie pełnymi garściami. 

babcia
instagram.com/hattitudes1

Nie pozwala na to, by wiek lub społeczeństwo dyktowały jej jak ma żyć. 

babcia
instagram.com/hattitudes1

Ta babcia naprawdę świetnie się bawi. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zaprosił ubogiego do baru. Na miejsce przyjechała policja
  2. Lekarz poprosił ją o rękę. „Powiedział, że już nigdy nie będę musiała pracować. Postawił tylko jeden warunek”
  3. Syn Basi został zaproszony na urodziny kolegi. W SMS-ie od mamy jubilata była prośba, która wyprowadziła kobietę z równowagi
  4. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki natychmiast opowiedziała wszystkim, co kobieta zrobiła jej dziecku
  5. Julia Wieniawa seksowna jak nigdy! Fani nie mogą wyjść z zachwytu na widok jej idealnego ciała
  6. Wielka wpadka Michała Szpaka. Wchodząc do studia nie zauważył, co ma na podeszwie buta

źródła: metro.co.uk

Poprzedni artykułZygmunt Chajzer wziął pod opiekę czwórkę dzieci. Rok temu straciły rodziców w wypadku
Następny artykułOsoby, które używają emoji mają większe szanse na związek? Naukowcy twierdzą, że tak
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego