Mama tej dziewczynki podzieliła się z całym Internetem tym, co robiła pielęgniarka jej córeczki, gdy myślała, że nikt nie patrzy. To naprawdę nieprawdopodobne. 

Jonathan i Shelby byli szczęśliwymi rodzicami uroczej, dwuletniej córeczki. Niestety ich sielanka skończyła się, gdy mała Sophie trafiła do szpitala. Dziewczynka miała problemy z oddychaniem, więc lekarze zlecali różne badania w kierunku astmy czy alergii. Prawda okazała się dużo gorsza. Któregoś dnia dziewczynce postawiono diagnozę, która kompletnie zmieniła życia jej rodziców. Okazało się, że dziewczynka ma raka

Pielęgniarka zajmowała się chorą dziewczynką

Podczas kolejnej bezsennej nocy spędzonej przy łóżku małej Sophie, Shelby w półśnie obserwowała pielęgniarkę krzątającą się przy dziewczynce. Wtedy przyszły jej do głowy pewne przemyślenia na temat niewdzięcznej pracy pediatrów i pielęgniarek, szczególnie tych z dziecięcego oddziału onkologicznego. 

– Widzę cię. Siedzę na tej kanapie całymi dniami i widzę cię. Tak bardzo starasz się być niezauważona. Widzę, jak zmienia się twój wyraz twarzy. Gdy moja córeczka zauważa cię i zaczyna płakać. Tak bardzo starasz się pomóc jej przemóc jej strach. Widzę, jak wahasz się przed założeniem albo zdjęciem jej plastra – napisała na stronie Sophie The Brave na Facebooku. 

Cały ten post jest świadectwem ogromnego poświęcenia, jakie czynią wszyscy ci dzielni ludzie pracujący w zawodach medycznych. Post pojawił się na stronie, która dokumentuje chorobę dziewczynki i zmagania jej rodziców, której używali oni, by zbierać fundusze na jej leczenie. 

Dzielna mama

Niestety, dziewczynka przegrała walkę z rakiem. W styczniu 2018 zmarła po nawrocie choroby, wycieńczona chemioterapią. Przez cały czas jej choroby, jej rodzice szerzyli świadomość o tym, jak wykańczająca jest walka z tą chorobą, szczególnie dziecka.

Shelby podkreślała, jak wdzięczna, jako mama jest pielęgniarkom, które pomagały im w przeżyciu każdego następnego dnia. 

– Żadna ilość podarunkowych koszy czy kartek z podziękowaniami nie wyrazi w pełni, jak wdzięczni ci jesteśmy. Jesteś naszym Jezusem każdego dnia. Nasze dzieci nigdy nie dostałaby tego, co otrzymują, gdyby nie ty. Mamy takie jak nie czułyby, że zachowują resztki zdrowego rozsądku i że ktoś ich słucha. Ratujesz nasze dzieci i nie moglibyśmy tego zrobić bez ciebie. – napisała wdzięczna mama.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mama
facebook.com/pg/sophiethebrave

Sophie była dzielną pacjentką.

mama
facebook.com/pg/sophiethebrave

Niestety choroba ją pokonała…

mama
facebook.com/pg/sophiethebrave

…pozostawiając rodziców w żałobie. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zaprosił ubogiego do baru. Na miejsce przyjechała policja
  2. Panna młoda przerwała ceremonię i wyznała miłość świadkowi. Wszystko dokładnie zaplanowała
  3. Nastolatka po lekcji wręczyła nauczycielce liścik. Kobieta natychmiast powiadomiła policję
  4. Mężczyzna otrzymał w spadku dom. Robiąc remont, pod dywanem odkrył tajemniczą skrytkę
  5. Mama z córką upokarzały otyłą kobietę przymierzającą suknię ślubną. Reakcja właścicielki sklepu doprowadziła do koszmarnych wydarzeń
  6. Prawda o szamponach i odżywkach do włosów jest brutalna. Tak oszukują w reklamach kosmetyków
  7. Wyglądają jak dwa zwykłe psy. Ale kiedy się podniosą, ukazuje się widok, którego długo nie można zapomnieć

źródła:szokuje.pl, facebook.com

Poprzedni artykułGwiazda „M jak miłość” potwierdziła, że weźmie ślub ze starszym o 12 lat partnerem. Ceremonia odbędzie się w Toskanii?
Następny artykułAgata Młynarska pokazała się bez makijażu po balu TVN. Można się przestraszyć
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego