Wyszukaj w serwisie
Dzień Matki Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Matka

Matka

wściekli rodzice
29.05.2024 10:10 Wolałam dać prezent jej niż własnej matce. Jej serce zasługuje na wiele więcej

Karina i jej siostra Urszula nie miały łatwego dzieciństwa. Bardzo przeżyły rozwód rodziców oraz fakt, że oboje byli zapracowani do tego stopnia, że nie spędzali z nimi nawet świąt, nie wspominając o wspólnych wakacjach. Dziewczyny miały oparcie tylko w jednej osobie, która w dodatku nie była ich krewną. Pani Ewa, opiekunka, wychowywała je niczym własne córki. Gdy Karina dowiedziała się o jej chorobie, postanowiła natychmiast działać. Podarowała kobiecie niesamowity prezent. Jak wówczas zareagowała jej matka?

załamana kobieta
15.05.2024 16:39 "Mama powiedziała, że mam wyjść. Nie uwierzycie, kogo u niej zastałam"

Mówi się, że matka i córka to przyjaciółki na całe życie. W przypadku anonimowej internautki, która podzieliła się swoją historią na pewnym forum internetowym, niestety nie można tego samego powiedzieć. Matka sprawiła swojej córce ogromny zawód, zapraszając na imieniny niepożądanego gościa. To, co stało się później, woła o pomstę.

nastolatka
13.05.2024 21:40 "Matka zgotowała mi piekło. Mam 19 lat, a nadal muszę to robić. To chore"

Konflikty między rodzicami a nastolatkami to nie nowość. W sieci nie brak wyznań przedstawicieli obu stron, którzy wylewają swoją frustrację w anonimowych wpisach. Sytuacja pewnej użytkowniczki okazała się szczególnie trudna. 19-latka wyznała, że jej rodzicielka zmieniła jej życie w istny koszmar. Nigdy nie dopuściła się wobec niej przemocy fizycznej, jednak to wcale nie było konieczne, by zaczęła się jej obawiać.

Matka Madzi z Sosnowca
06.05.2024 15:21 Pamiętacie matkę Madzi z Sosnowca? Adwokat nie pozostawia złudzeń

Historia Madzi z Sosnowca wstrząsnęła całą Polską. Jej matka została skazana na 25 lat więzienia. Okazuje się jednak, że może wyjść na wolność wcześniej. Adwokat wyjaśnił, jakie są warunki.

okno życia
02.05.2024 09:08 Kolejne dziecko w oknie życia. Znaleziono przy nim coś niezwykłego

30 kwietnia 2024 roku w oknie życia w Borowej Wsi w województwie śląskim odnaleziono malutką dziewczynkę. Przy dziecku znaleziono coś, co dogłębnie poruszyło internautów. Niesamowite, jaki dramat przeżyła mama dziewczynki.

matka i córka kłótnia
24.04.2024 07:26 Matka była dla mnie mordęgą, ale ją znosiłam. Dopiero po tym wybuchłam

Na popularnych forach internetowych nie brak emocjonujących wyznań rodziców, którzy skarżą się na swoje pociechy. Ich zdaniem młodzi ludzie nie są odpowiedzialni, troszczą się tylko o czubek własnego nosa, a swoim zachowaniem przejawiają rażący brak kultury. 27-letnia Agnieszka była kompletnym przeciwieństwem podobnych wpisów. Jej matka wychowała ją na potulną i niepewną siebie dziewczynę. Choć była wciąż bardzo młoda, jej spokojne i nudne życie zupełnie nie przypominało codzienności jej rówieśniczek. I choć Agnieszka nie szukała wrażeń i przygód, o której opowiadały jej przyjaciółki, w pewnym momencie musiała stanowczo sprzeciwić się swojej rodzicielce. Po tym wydarzeniu życie ich obu zmieniło się o 180 stopni.

Ksiądz Jonas i jego matka zakonnica
11.04.2024 21:08 Zakonnica ma syna księdza. Duchowny tłumaczy, jak to możliwe

Pochodzący z Brazylii Jonas od dzieciństwa czuł swoje powołanie do pełnienia służby Kościołowi. W dążeniu do tego celu wspierała go matka. Nikt nie spodziewał się wcześniej, że ona również wejdzie na stałe do życia duchownego. Dziś wciąż mogą być blisko siebie.

załamana kobieta, pokłocona para
28.03.2024 21:22 Żona tak go potraktowała, a on dalej za nią szaleje

Gdy syn Ireny postanowił się rozwieść, kobieta, w przeciwieństwie do wielu innych matek na jej miejscu, nie mogła powstrzymać radości. Paweł wciąż był młody i przystojny, miał przed sobą całe życie. Krótki epizod z Dominiką powinien szybko pójść w zapomnienie, zwłaszcza po tym, jak ona go potraktowała. Irena wciąż nie mogła uwierzyć, że ta flądra odstawiła taki numer w samą Wielkanoc. Od początku nienawidziła synowej. Niestety nie spodziewała się, że ta owinie sobie jej syna wokół palca i będzie wykorzystywać go nawet po rozwodzie…

Zmęczona matka
21.03.2024 22:11 Macierzyństwo zbrzydło mi w moment

Pola od zawsze marzyła o wychowaniu gromadki dzieci. Nie spodziewała się, że to życie nie wygląda jak w bajce. Po zaledwie kilku latach macierzyństwo zdążyło kompletnie jej zbrzydnąć. Jak poradzić sobie z taką frustracją?

Matki bardziej kochają ładne dzieci? Naukowcy wyjaśniają, fot. Canva/pixelshot (zdjęcie poglądowe)
14.02.2024 19:31 Matki bardziej kochają ładne dzieci? Naukowcy wyjaśniają

Pojawienie się dziecka na świecie to zawsze moment pełen emocji. Nowy człowiek kompletnie zmienia dynamikę całej rodziny – nie tylko relacji między mamą i tatą, ale też rodzicami a pozostałymi dziećmi. Jak się okazuje, temat miłości rodzicielskiej jest niezwykle ciekawym tematem także dla naukowców, którzy zdecydowali się zbadać kilka aspektów związanych z miłością do dzieci. W jednym z nagrań narrator postanowił uchylić rąbka tajemnicy w temacie dość kontrowersyjnym, którym jest wpływ urody dziecka na jego traktowanie. 

Wisła
12.07.2023 10:18 Po wszystkim wrzucił ciało matki do Wisły. TAK zachowywał się 25-letni syn w sądzie. "Powiedziałem, że ją zabiłem"

W 2020 roku w Warszawie zaginęła Amerykanka polskiego pochodzenia, która kilka lat wcześniej przeprowadziła się do stolicy naszego kraju wraz z wchodzącym w dorosłość synem. Jak okazało się w trakcie śledztwa, to właśnie on miał być odpowiedzialny za to, co stało się z matką.

trumna
03.05.2023 10:41 Matka Madzi i Jadzi złożyła zeznania. Dramatyczna prawda wyszła na jaw

Niedawno całą Polską wstrząsnęła informacja o tragicznej śmierci dwóch sióstr. Dziewczynki zostały już pochowane, ale dalej nie było do końca wiadomo, w jakich okolicznościach straciły życie. Teraz prawdę wyznała matka.Ta została znaleziona nieprzytomna wraz z córkami i przez pewien czas nie była w stanie złożyć zeznań. Te okazały się kluczowe.

matka
21.03.2023 20:10 Krzysztof odłączył od tlenu własną matkę. To, co zrobił później poraża, Polskę obiegły mrożące wieści

Matka została zabita przez swojego syna. Krzysztof C. bezlitośnie potraktował kobietę, z którą mieszkał od urodzenia. Zadał jej kilkadziesiąt ciosów nożem. Sąd Okręgowy w Olsztynie wydał wyrok w tej sprawie.Ze względu na niepoczytalność sprawcy umorzono śledztwo w jego sprawie. Wiele osób było pewnych, że nie uniknie on więzienia, jednak pomylili się.

matka
10.03.2023 14:47 Chłopczyk przeżył tylko 11 dni. Zrozpaczona matka apeluje do kobiet. Popełniła błąd

Narodziny dziecka dla wielu matek są niczym spełnienie marzeń. Wiele kobiet mówi też wtedy o cudzie. Niestety, Dakota Elizabeth Goss ze Stanów Zjednoczonych mogła się swoją pociechą nacieszyć tylko przez 11 dni. Dziecko zmarło przez jej niedopatrzenie.Kobieta poprzysięgła sobie, że będzie szerzyła świadomość na temat zdrowia noworodków, by innego kobiety nie znalazły się w tej sytuacji co ona.