Wyszukaj w serwisie
Dzień Matki Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > "Mama powiedziała, że mam wyjść. Nie uwierzycie, kogo u niej zastałam"
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 15.05.2024 16:39

"Mama powiedziała, że mam wyjść. Nie uwierzycie, kogo u niej zastałam"

załamana kobieta
Fot. Canva/ ilonakozhevnikova

Mówi się, że matka i córka to przyjaciółki na całe życie. W przypadku anonimowej internautki, która podzieliła się swoją historią na pewnym forum internetowym, niestety nie można tego samego powiedzieć. Matka sprawiła swojej córce ogromny zawód, zapraszając na imieniny niepożądanego gościa. To, co stało się później, woła o pomstę.

Kobieta zaskoczyła internet niecodziennym wyznaniem dot. swojej matki

Osoby, które nie mają komu wyżalić się ze swoich problemów, często szukają wsparcia wśród innych internautów. Kobieta, która ma ze swoją matką dość trudną relację, przeżyła szok, gdy odwiedziła swoją rodzicielkę z zamiarem założenia jej życzeń na imieniny. Choć już dawno wyprowadziła się z domu rodzinnego, nie mogła ominąć święta, które jej mama tak lubiła celebrować wspólnie z całą rodziną. Niestety nieoczekiwana wizyta zakończyła się gorzkim rozczarowaniem.

Wiele dorastających kobiet ma ze swoimi rodzicami trudną relację, ponieważ nie dostają od nich wsparcia. Wiele wskazuje na to, że tak było również w przypadku autorki anonimowego wyznania. Jej matka zaprosiła na kawę z okazji imienin osobę, której miała nadzieję już nigdy nie widzieć na oczy…

Na komunię zorganizowali coś takiego. "Tego nie da się odzobaczyć" grzmią internauci "Mam 30 lat i nic w życiu nie przeżyłam. To wina rodziców. Mieli fantazję"

Matka doceniała bardziej partnera niż własną córkę

Autorka wyznania, które obiegło już cały internet, była przez jakiś czas w związku z mężczyzną, którego jej matka pokochała niczym własnego syna. Kobieta odnosiła nawet wrażenie, że rodzicielka czuje do niego większą sympatię, niż do niej. Nie raz musiała przerywać ich wspólne pogaduszki i niemal siłą odciągać swojego ukochanego od matki, która zapewniała, że jest on najlepszym partnerem do rozmowy. 

Gdy kobieta rozstała się z mężczyzną, poczuła, że jej i tak trudna relacja z rodzicielką jeszcze bardziej się ochłodziła. Rzadko się widywały, a kiedy już do tego dochodziła, zasypywała ją pytaniami, co słychać u byłego partnera. Autorka posta miała już dość tej sytuacji. Pomyślała, że zbliżające się urodziny mamy będą idealną okazją, by poważnie z nią porozmawiać i poprawić ich stosunki. Postanowiła zrobić jej niespodziankę i wpaść bez zapowiedzi. Jak się później okazało, nie był to najlepszy pomysł…

ZOBACZ TEŻ: “Mąż napisał koledze, jaka powinna być idealna kobieta. Aż mnie ścięło z nóg”

Nie do wiary, kto pojawił się na imieninach matki

Po tym, jak kobieta przekroczyła próg domu rodzinnego, przeżyła szok. Okazało się, że jej matka zaprosiła na kawę z okazji imienin jej byłego partnera! Tego było już za wiele. Próbowała wytłumaczyć rodzicielce, że ta sytuacja jest dla niej trudna i bardzo niezręczna, jednak ona pozostawała obojętna na te słowa. To, co zrobiła później, ugodziło autorkę posta w samo serce.

Mama powiedziała, że mam wyjść, bo psuję miłą atmosferę – czytamy.

Po takich słowach niejednemu z nas trudno byłoby się otrząsnąć. Jak Waszym zdaniem powinna zachować się autorka wyznania w tej sytuacji?

 

Chcesz podzielić się z nami swoją historią? Wyślij wiadomość na [email protected]