Wyszukaj w serwisie
Dzień Matki Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > "Mąż napisał koledze, jaka powinna być idealna kobieta. Aż mnie ścięło z nóg"
Sylwia Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 14.05.2024 15:42

"Mąż napisał koledze, jaka powinna być idealna kobieta. Aż mnie ścięło z nóg"

Zdrada
fot. canva (Jacob Lund)

W małżeństwie Wiktorii od pewnego czasu nie działo się zbyt dobrze. Kobieta długo zastanawiała się, w jaki sposób może uratować swój związek. Nic nie mówiąc mężowi, umówiła ich na terapię dla par. Jednak to, co odkryła w jego telefonie ścięło ją z nóg. Wtedy zrozumiała, że nie ma już czego ratować. 

Związek Wiktorii od jakiegoś czasu przechodził kryzys

Wiktoria i Jacek uczyli się w jednej klasie w liceum. Zaczęli się ze sobą spotykać, kiedy mieli po około 18 lat, a pobrali się, kiedy oboje mieli około 25 lat. Teraz mają 33 i przechodzą poważny kryzys w związku. Częściej kłócą się niż rozmawiają. Padają ostre słowa i brutalne zarzuty. Wiktorię bardzo męczy ta sytuacja. Kobieta ma już dość ciągłych awantur. Dlatego zdecydowała, że umówi siebie i męża na terapię dla par. 

Tydzień przed umówioną sesją, była pełna nadziei, mimo że ona i Jacek znowu się ze sobą pokłócili. Ich spór zakończył jednak dobry seks. Kobieta nie pamiętała nawet, kiedy ostatnio wylądowała z mężem w łóżku. 

"Matka zgotowała mi piekło. Mam 19 lat, a nadal muszę to robić. To chore" “Prawie upadłam, jak zobaczyłam, co córka dostała na komunię”

Wiktoria zwierzała się siostrze z problemów w małżeństwie

Wiktoria nie ufa swoim koleżankom, a wszyscy przyjaciele trzymają stronę jej męża. Jedyną osobą którą obdarzyło zaufaniem, była jej siostra. Zwierzała się jej ze wszystkich problemów, także tych najbardziej intymnych. Wiedziała, że może ufać Kai. Po rozwodzie rodziców kobiety miały tylko siebie i zawsze się wpierały. To Wiktoria pocieszała siostrę, kiedy ta straciła dziecko i rozstała się z ukochanym. To Kaja była przy Wiktorii, kiedy ta miała gorszy czas i chciała rzucić studia. Teraz obie radziły sobie bardzo dobrze, a ich relacja była dla nich obu bardzo ważna. 

Kiedy jednak Wiktoria wbrew sobie postanowiła sprawdzić telefon Jacka, ścięło ją z nóg. W jednej chwili straciła dwie najbliższe osoby. 

Kiedy sprawdziła telefon męża, straciła wiarę w ludzi

Po kolejnej kłótni (która tym razem nie zakończyła się seksem) Wiktoria była wściekła na męża. Kiedy Jacek poszedł pod prysznic, jego telefon zadzwonił. Żona postanowiła to sprawdzić. Kiedy odebrała połączenie z nieznanego numeru, wydawało jej się, że usłyszała głos swojej siostry. Osoba po drugiej stronie jednak od razu rozłączyła się. 

Zszokowana Wiktoria odkryła, że smartfon nie jest zablokowany. Korzystając z okazji postanowiła sprawdzić wiadomości. To, co odkryła, złamało jej serce. 

Boże, Karol, co ja mam robić? Wiki już mnie wcale nie pociąga. Nie to co Kaja, jej siostra. Ten związek od początku był pomyłką. Byłem z Wiki, bo nie mogłem być z jej siostrą, ale teraz zbliżyliśmy się do siebie z Kają i może? Sam nie wiem… - przeczytała w SMS-ie, który Jacek wysłał do swojego najlepszego kumpla. 

Wiktoria pobiegła zapłakana do sypialni, którą dzieliła z mężem. Zaczęła wyrzucać jego rzeczy przez okno, chcąc w ten sposób wymazać go ze swojego życia. Jednak to zdrada siostry bolała ją najbardziej. 

Chcesz podzielić się z nami swoją historią? Wyślij wiadomość na [email protected]