Wyszukaj w serwisie
Dzień Matki Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Na komunię zorganizowali coś takiego. "Tego nie da się odzobaczyć" grzmią internauci
Martyna Pałka
Martyna Pałka 14.05.2024 20:21

Na komunię zorganizowali coś takiego. "Tego nie da się odzobaczyć" grzmią internauci

komunia
fot. Canva/@vixrealitum z Pixabay; KatarzynaBialasiewicz

Komunia święta to jedna z najważniejszych uroczystości w życiu każdego dziecka. Maj to miesiąc, w którym najwięcej osób spotyka się z okazji tego święta, a rodzice prześcigają się w sposobach na uczczenie przyjęcia sakramentu. Niewiarygodne, jak pewna rodzina świętowała ten dzień. Internauci są oburzeni!

Jak można uczcić przyjęcie Pierwszej Komunii Świętej?

Maj jest miesiącem, w którym co roku odbywa się najwięcej komunii. To właśnie podczas tej rodzinnej uroczystości mamy okazję spędzić czas z najbliższymi i wspólnie świętować przyjęcie sakramentu Pierwszej Komunii Świętej przez jednego z młodszych członków naszej rodziny.

Trudno się jednak nie zgodzić, że z biegiem lat, w niektórych rodzinach, więcej uwagi poświęca się uroczystości, która odbywa się po mszy świętej, niż samemu przygotowaniu do przyjęcia tego sakramentu. Zaproszeni gości od kilku tygodni stresują się tym, ile należy wręczyć w kopercie lub jakim prezentem zaskoczyć wszystkich zgromadzonych. W wyścigu uczestniczą też często rodzice, którzy zastanawiają się, jak zaskoczyć gości i jakie atrakcje zorganizować podczas uroczystej kolacji komunijnej.

Nasz nowy dom: Romanowska pokazała nerwy ze stali. Pierwsza taka sytuacja Internauci mają dość Jarka z "Love Island"? Tak im doradzał

Zaskakujące sposoby na celebrację komunii dziecka

Niestety, co roku słyszymy o wielu zaskakujących sposobach, za pomocą których rodzice postanowili uczcić ten wyjątkowy dzień. Podczas gdy niektórzy wybierają skromne przyjęcia w gronie najbliższych, inni preferują coś niespotykanego, co na długo pozostanie w pamięci wszystkich zaproszonych gości.

Wielu internautów jest przerażonych tym, że komunie coraz bardziej przypominają małe wesela, w których nawet stroje małych dziewczynek nie różnią się zbyt wiele od sukni panny młodej. Dodatkowo rodzice coraz bardziej prześcigają się w pomysłach na uczczenie tego dnia, co sprawia, że wydają ogromny budżet na huczne świętowanie z licznymi ozdobami, czy atrakcjami.

Teraz w sieci pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć, jaką rozrywkę zorganizowano na jednej z komunii. Internauci nie kryją swojego oburzenia.

ZOBACZ TEŻ: Za drogi prezent na komunię? Uważaj, musisz zapłacić podatek.

Niewiarygodne, co zorganizowali na komunię swojego dziecka

Na TikToku króluje nagranie, na którym możemy zauważyć, w jaki sposób rodzice postanowili uczcić Pierwszą Komunię Świętą swojej pociechy. Okazało się, że bliscy zainwestowali w usługi pewnej firmy, która wymyśliła nietypową atrakcję dla najmłodszych, która ma umilić im ten wyjątkowy dzień.

Zaproszonych gości odwiedza wówczas ogromny biały miś, który tańczy wspólnie z nimi do głośnej muzyki. Maskotka ma ponad 3 metry wzrostu i nie tylko zachęca rodzinę do wspólnej zabawy, ale też tańczy z poszczególnymi gośćmi. Na filmiku widzimy, jak miś zaprosił do tańca pewną starszą ciocię, która gościła na komunii.

Uwagę internautów zwróciła również piosenka, którą można usłyszeć w tle. Rytmiczne disco polo z licznymi podtekstami wydało się im nieodpowiednie na ten dzień i dla jego młodych gości.

Po prostu nie

Przeraża mnie ten miś

Tego nie da się odzobaczyć  - czytamy w komentarzach pod nagraniem.

Miś Tymek może również liczyć na wsparcie wiernych fanów, którzy uważają, że jest to świetna rozrywka zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, a jego pojawienie się z pewnością wnosi mnóstwo humoru.