Wyszukaj w serwisie
Dzień Matki Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Rodzina

Rodzina

Lizzie Ens amiszka
17.05.2024 20:15 Wyjechała od amiszów po 19 latach. Nie mogła używać nawet papieru toaletowego

Rodziny amiszów żyją przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych. Pewna kobieta opuściła swój dom w wieku 19 lat, a dziś dzieli się sekretami z przeszłości na platformie TikTok. Musiała się kierować wieloma ortodoksyjnymi zasadami, które wielu osobom wydają się być nie do pomyślenia. 

komunia
14.05.2024 20:21 Na komunię zorganizowali coś takiego. "Tego nie da się odzobaczyć" grzmią internauci

Komunia święta to jedna z najważniejszych uroczystości w życiu każdego dziecka. Maj to miesiąc, w którym najwięcej osób spotyka się z okazji tego święta, a rodzice prześcigają się w sposobach na uczczenie przyjęcia sakramentu. Niewiarygodne, jak pewna rodzina świętowała ten dzień. Internauci są oburzeni!

załamana staruszka
10.05.2024 11:51 "Córka mówi, że żyję w chlewie. Tylko czeka na moją śmierć"

Wiele osób zmaga się z różnymi problemami, czy dolegliwościami. Historia Marzeny, która opowiedziała w sieci o swoim kłopocie, poruszyła wszystkich internautów. Kobieta nie jest w stanie powstrzymać się od zbierania rzeczy.

Matka i córka
08.05.2024 19:00 "Moja córka żyje na "kocią łapę", a do tego nawet nie myśli o dzieciach. Wstyd"

Konflikty międzypokoleniowe są stare jak świat. Z zapisków historyków wiemy, że nawet w starożytnej Grecji narzekano na „dzisiejszą młodzież” i bano się, że świat schodzi na psy. Są one jednak nie do uniknięcia, o czym dowiedziała się pewna para spod Krakowa.

Dzieci, autobus
02.05.2024 18:38 Nikt w Polsce nie ma tylu dzieci. Wyjazd z domu jest jak kolonia

W tej rodzinie urodziło się aż 21 dzieci. Choć Grażyna i Jan ledwo wiążą koniec z końcem, doceniają wsparcie, jakim otaczają się ich pociechy. Niewiele osób chciało im pomóc w trudnej sytuacji. Odmówił nawet Watykan.

list, kobieta się wyprowadza
16.03.2024 11:18 Inne kobiety poszarpałyby się o takiego męża, a ja od niego uciekłam

Kiedy Dorota poznała Marka, jej życie całkowicie się zmieniło. Wspaniały mężczyzna wkroczył w jej życie i zrobił wszystko, by ją uszczęśliwić. A tak jej się przynajmniej wydawało. Choć z wierzchu nic nie zapowiadało, że wydarzy się coś złego, po kilku latach wyszła na jaw prawdziwa intencja męża. Dorota nie mogła się na to zgodzić.

radiowóz, zaginione małżeństwo z Warszawy
08.03.2024 14:14 "Omotał ją". Przykre kulisy życia małżeństwa, które zostawiło swoje dzieci

Pod koniec maja ubiegłego roku małżeństwo z Warszawy opuściło swój rodzinny dom, by już nigdy do niego nie powrócić. Aneta J. i Adam J. porzucili całe swoje dotychczasowe życie i zniknęli bez słowa. Porzucili nie tylko mieszczące się na warszawskim Mokotowie mieszkanie, ale również 2 swoich dzieci. Chłopcy trafili pod opiekę siostry Anety J. Kobieta właśnie ujawniła przełomowe informacje dotyczące małżeństwa. Rodzinie od początku coś nie pasowało. 

Barbara Aznag
28.02.2024 22:31 Wyszła za Araba. Tak wyglądają kulisy ich związku

Barbara Aznag jest Polką, która odnalazła swoją drugą połówkę w Maroku. Ich relacja potoczyła się bardzo szybko i nim się obejrzała, była żoną Araba. Związek z mężczyzną sprawił, że postanowiła przejść na Islam. Jak dalej potoczyło się jej życie? Barbara Aznag ujawniła kulisy swojej codzienności w obszernym wywiadzie. Na pytanie dotyczące innych żon odpowiedziała w zaskakujący sposób.