Babcia najbardziej na świecie chciała zobaczyć, jak jej wnuk poślubia miłość swojego życia. Nie mogła jednak pojechać na to wesele. Kobieta była załamana, ale pracownicy domu opieki, w którym przebywa, stanęli na wysokości zadania. Pozwolili kobiecie, chociaż w pewnym stopniu uczestniczyć w tej pięknej uroczystości! 

Ślub i wesele to ważne wydarzenia nie tylko dla państwa młodych. Również cała ich rodzina chce zazwyczaj świętować wraz z nimi. Uroczystość ślubu nie tylko cementuje związek młodych, ale też bardzo często pomaga rodzinie pogodzić się z tym, że ukochane dziecko wchodzi już całkowicie w dorosły świat, zakłada własną rodzinę. Szczególnie starsi ludzie, kładący szczególny nacisk na tradycje, bardzo przeżywają śluby wnuków.

Babcia nie pojawi się na weselu

Irena Humble była niezwykle podekscytowana, kiedy dowiedziała się, że jej ukochany wnuk w końcu się żeni. Kobieta na codzień mieszka w domu opieki, ponieważ cała jej rodzina żyje dosyć daleko i nie byłaby w stanie się nią zajmować. Poza tym im starsza jest, tym więcej tej opieki potrzebuje. Ale tym bardziej wyczekiwała na tak dużą uroczystość, która pozwoliłaby jej spotkać się z rodziną. 

Niestety, lekarz kobiety orzekł, że stan zdrowia kobiety nie pozwala jej na tak daleką podróż, tym bardziej że związaną z silnymi emocjami. Jako że kobieta choruje na serce, nie można było kusić losu. Babcia była załamana. Irene naprawdę bardzo chciała zobaczyć ten wielki dzień wnuka. 

Pracownicy domu opieki zrobili coś wspaniałego

Opiekujący się Ireną pracownicy domu opieki naprawdę stanęli na wysokości zadania. Widząc, że kobieta nie może znieść tego, że nie zobaczyłaby wesela wnuka, postanowili pozwolić jej na uczestnictwo w nim… wirtualnie. Zorganizowali połączenie z gośćmi weselnymi na Skypie, dzięki czemu pani Irena mogła na żywo oglądać przebieg wesela. Co więcej, mogła też sama złożyć młodym życzenia. 

babcia
dailymail.co.uk

Babcia miała szansę na udział w weselu wnuka…

Babcia więc miała szansę, żeby w dniu ślubu kochanego wnuczka siąść w wygodnym fotelu i obserwować cała uroczystość. Ubrała najlepszą garsonkę i piękny kapelusz. Pracownicy domu opieki postarali się nawet o to, by kobieta mogła zjeść tort, jak goście weselni. Pomimo słabego wzroku doskonale widziała wszystko, co działo się u wnuka. 

babcia
dailymail.co.uk

…nawet jeśli tylko wirtualnie. 

babcia
unsplash.com

I tak sprawiło jej to dużo radości. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. W sejmowej restauracji jedzą za półdarmo. Nigdzie nie znajdziesz tak taniego menu
  2. Znaki zodiaku i ich najbardziej irytujące cechy. Sprawdź, jakich zachowań powinnaś unikać
  3. Sukienki dla mamy i córki. 6 sukienek, które pięknie podkreślą wasze atuty
  4. W tym schronisku dzieją się niezwykłe rzeczy! Ludzie zwariowali na punkcie pana, który zasypia razem z kotami
  5. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero, kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw
  6. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą

źródła: dailymail.co.uk

Poprzedni artykułJak zregenerować włosy? Sposoby na przywrócenie kosmykom blasku
Następny artykułFilmy o miłości. Lista najpiękniejszych filmów romantycznych wszech czasów
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego