Banknot o nominale 200 zł został wręczony kasjerowi na stacji benzynowej pewnego feralnego popołudnia. Dopiero po kilku dniach pracownik zorientował się, że klient wręczył mu banknot prezentowy, którego używa się we wszelkiego rodzaju grach. Jak podaje TVP, sprawą zajęła się już policja. Mężczyźnie grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Banknot, który otrzymał kasjer na stacji paliw w miejscowości Rudno na Lubelszczyźnie, był podrobiony. Podejrzanemu mężczyźnie zostaną postawione zarzuty. Policja działa już w tej sprawie. 

Podrobiony banknot trafił w ręce kasjera

W miejscach takich jak stacje paliw czy supermarkety, kasjerzy nie zawsze sprawdzają autentyczność pieniędzy, które otrzymują. Wynika to m.in. z pośpiechu, gdyż chcą obsłużyć jak największą liczbę klientów w krótkim czasie. Tak było i tym razem.  

Sytuacja, do której doszło na Lubelszczyźnie to nauczka, dla tych, którzy są zbyt ufni wobec innych ludzi. Kasjer ze stacji paliw otrzymał podrobiony banknot o nominale 200 zł. Mężczyzna, który dokonał zakupów na stacji, dostał resztę w wysokości stu złotych. 

  1. Polacy trzymali za niego kciuki, niestety nie żyje. Cały kraj tonie w smutku, tragiczna wiadomość
  2. PKO BP wprowadza duże zmiany. Rewolucja w banku może zmienić życie wielu klientów

Pracownik zgłosił sprawę na policję

Pracownik stacji paliw dopiero po kilku dniach zorientował się, co się wydarzyło. Był w szoku, że został tak oszukany. Jak podaje portal TVP, sprawą zajęła się policja. Poszukiwania całe szczęście nie trwały długo. 

26-letni oszust został zatrzymany w swoim domu tego samego dnia. Mężczyzna postanowił od razu przyznać się do winy, co nie zmienia faktu, że czekają go poważne konsekwencje. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 8 lat. Niestety to nie jedyna taka historia w ostatnim czasie. Ludzie są nagminnie okradani przez oszustów, którzy wysyłają SMS-y. Jeśli takiego otrzymałeś, usuń go natychmiast. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

banknot
Fot. Youtube.com/U Zdzicha

Banknot, który otrzymał kasjer, był podrobiony. 

banknot
fot. eastnews.pl/ARKADIUSZ ZIOLEK

Na pierwszy rzut oka nic na to nie wskazywało!

banknot
Fot.pixabay.com

Pracownik stacji dopatrzył się szczegółów dopiero po czasie. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Dotyczy wszystkich Polaków, trzeba się dostosować
  2. Zakochanych poniosło w centrum miasta, oddali się sobie. Nagranie wyciekło do sieci
  3. Maria Czubaszek obchodziłaby dziś urodziny. Mąż ujawnił wielką tajemnicę z dnia śmierci artystki
  4. Na zdjęciu wśród owiec ukrył się pies. Tylko 5% osób radzi sobie z zagadką i odnajduje zwierzę
  5. 5-latek ugryzł popularną roślinę. Zmarł pół godziny później w strasznych męczarniach

Źródło: webniusy.com

Poprzedni artykułKobieta otworzyła list zaadresowany do męża. W środku było zdjęcie, dowiedziała się o jego zdradzie
Następny artykułStanie się już dziś, wszystko potwierdzone. Rafał Trzaskowski wydał oficjalny komunikat
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.