Biedronka podjęła decyzję w sprawie wycofania jednego z popularnych produktów. Jeżeli w twojej kuchni znajduje się ten produkt, musisz go oddać, albo natychmiast wyrzucić. Powody wycofania towaru nie są do końca jasne. Komunikat z prośbą opublikowano na oficjalnej stronie sklepu Biedronka. 

Biedronka wycofuje produkt, który do tej pory cieszył się ogromną popularnością i zainteresowaniem wśród klientów. Bardzo możliwe, że ty również jesteś w posiadaniu tego towaru. Sieć poinstruowała swoich klientów, aby pilnie zwrócili lub wyrzucili ten zakup. 

Biedronka pilnie wycofuje popularny produkt

Biedronka podjęła decyzję w sprawie wycofania popularnego produktu, a jest nim kasza jaglana. Firma Sewex przekazała informację z prośbą o pozbycie się kilku serii kaszy jaglanej Plony Natury. 

Na oficjalnej stronie supermarketu, pojawił się komunikat, który wskazuje jakie partie mogą być niebezpieczne dla naszego zdrowia. Dokładnie chodzi o kaszę jaglaną Plony Natury w saszetkach 4 x 100 g, producent – spółka Sawex. Data trwałości oznaczona na opakowaniu to 5.08.2020.

Numery partii:

 • 479PLBHM19DA19,
 • 489PLBHM19DA19,
 • 499PLBHM19DA19.
 1. Naukowcy poinformowali, że wirus „lubi” szczególnie jedną część ciała. Przez nią dostaje się do organizmu
 2. Ministerstwo Zdrowia podjęło ostateczną decyzję. Wchodzi w życie już dzisiaj
 3. 32-latek zmarł na wirusa. Po śmierci żona dokonała w jego telefonie odkrycia, przez które zalała się łzami

Dlaczego Biedronka wycofuje kaszę jaglaną? 

W opublikowanym komunikacie nie ma dokładnej informacji, dlaczego wspomniana kasza jaglana powinna zostać wyrzucona, bądź zwrócona do sklepu. W oświadczeniu zamieszczona została jedynie informacja o potencjalnej niezgodności produktu, jednak nie wyjaśniono, o jaką niezgodność dokładnie chodzi. Wiadomo jedynie, że klienci Biedronki mogą otrzymać rekompensatę w zamian za oddanie towaru. 

Wszystkim klientom, którzy zwrócą produkt, przysługuje wymiana na towar z innej partii lub zwrot kosztów zakupu – czytamy w opublikowanym komunikacie, jak cytuje gk24.pl. 

Zatem w trosce o swoje zdrowie powinniśmy zastosować się do powyższej prośby, chociaż tak naprawdę nie wiadomo, czego powinniśmy się obawiać. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

biedronka
fot: Arkadiusz Ziolek/ East News. Warszawa. 16.03.2018. n/z Sklep Biedronka

Biedronka wycofuje popularny produkt. 

ZOBACZ TEŻ:

 1. Pracownik Kauflandu zakażony koronawirusem. Kilkanaście osób na kwarantannie
 2. Jedyny kontynent, na którym nie ma koronawirusa. Życie się zatrzymało, izolacja jest bardzo ostra
 3. Ksiądz wszedł do kościoła i zamarł. Zastał widok, którego nigdy nie mógł się spodziewać
 4. Czy kasjerka ma prawo zażądać zdjęcia maseczki, jeśli klient kupuje produkt tylko dla dorosłych? Odpowiedź zaskoczy wielu
 5. Gwiazda ”Top Model” znowu jest w ciąży, pokazała zdjęcie. Gratulacje płyną z całej Polski
 6. Dramatyczny apel dyrektora szpitala. Auto wjechało w wózek z 1,5-rocznymi bliźniakami

Źródło: gk24.pl 

 

Poprzedni artykułChłopak ją rzucił, bo była za gruba. W rok schudła 80 kg, teraz wygląda jak spełnienie marzeń wielu facetów
Następny artykułAnna Mucha obchodzi 40 urodziny. Czego jej życzycie?
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.