Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Britney Spears znów ma problemy z alkoholem?!
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 27.07.2018 16:36

Britney Spears znów ma problemy z alkoholem?!

britney spears
fot. instagram.com / britneyspears

Britney Spears w przeciągu swojej kariery zmagała się z poważnymi problemami. Artystka przechodziła terapię i mogłoby się wydawać, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Niestety zachowanie ekipy, która czuwa nad trasą koncertową piosenkarki, sugeruje zupełnie co innego. Czyżby Spears znów zmagała się z problemami alkoholowymi? 

Britney Spears to artystka, która swoją karierę rozpoczęła jako nastolatka. Piękna blondynka szybko skradła serca ludzi i mogła cieszyć się pokaźną ilością fanów. Niestety z czasem kariera zaczęła ją przytłaczać i gwiazda wybrała bardzo złą drogę, która miała pomóc jej radzić sobie z problemami. Czas jednak pokazał, że było zupełnie inaczej, a oprócz sławy, artystka musiała zmagać się z uzależnieniami. Choć od pewnego czasu Britney powróciła, to niestety problemy z alkoholem wciąż mogą towarzyszyć jej życiu.

Britney Spears znów ma problem z alkoholem?

Według zagranicznych mediów podczas koncertów Britney Spears za kulisami nie będzie alkoholu. Polityka trzeźwości ma być utrzymana przez całą trasę koncertową, a artystka nie będzie miała kontaktu z alkoholem. Czy może nam to sugerować, że piękna piosenkarka znów zmaga się z alkoholizmem?

– Zespół Britney ustalił surowe wytyczne, zgodnie z którymi nie będzie żadnego alkoholu za kulisami. Chcą go trzymać z daleka od niej i od niepełnoletnich tancerzy – możemy przeczytać w The Page Six.

Warto zaznaczyć, że niedawno ekipa, która towarzyszy Britney musiała z jej hotelowego alkoholu usuwać alkohol. Chcieli mieć pewność, że Spears nie będzie miała dostępu do alkoholu i nie będzie pojawiał się w jej zasięgu. Britney Spears żyje w trzeźwości od 2007 roku, kiedy przeszła bardzo silne załamanie nerwowe. Niedawno piosenkarka świętowała kolejny rok życia w trzeźwości. Miejmy nadzieję, że brak alkoholu to jedynie troska ekipy, aby Britney nie miała alkoholowych pokus i piosenkarka nadal żyje w trzeźwości. My oczywiście trzymamy kciuki za zdrowie artystki! 😉

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jessica Mercedes jest w ciąży?! To zdjęcie mówi wiele
  2. Anna Mucha przerażająco szczupła! Pożycza ubrania od sześciolatki
  3. Awantura w TVP! Wszystko przez Michała Szpaka

Źródło: kozaczek.pl