Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Brzozowski pokazał, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami pokoi hotelowych. Komentarz jest zbędny
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 16.05.2021 22:37

Brzozowski pokazał, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami pokoi hotelowych. Komentarz jest zbędny

Rafał Brzozowski
fot. East News/TRICOLORS

Na dziś wieczór zaplanowano oficjalne rozpoczęcie Konkursu Piosenki Eurowizji. Ceremonia otwarcia, która ma miejsce w Rotterdamie, niestety odbędzie się bez Rafała Brzozowskiego i jego ekipy. Muzyk pokazał, co aktualnie dzieje się za zamkniętymi drzwiami pokoi hotelowych.

Koronawirus popsuł plany polskiej delegacji, która wybrała się do Rotterdamu, by wziąć udział w Eurowizji 2021. U jednego z członków ekipy potwierdzono obecność koronawirusa. Z tego powodu cała grupa musiała poddać się samoizolacji.

Rafał Brzozowski pokazał, co dzieje się w hotelu

Na niedzielny wieczór zaplanowano ceremonię otwarcia Konkursu Piosenki Eurowizji. Niestety, ekipa z Rafałem Brzozowskim na czele nie mogła udać się na Turkusowy Dywan. Okazało się bowiem, że jeden z członków grupy został zakażony koronawirusem, o czym informował dziś artysta:

Musieliśmy zostać poddani samoizolacji, taki jest protokół. Więc kilka najbliższych dni będziemy spędzać w pokojach, sami. Czekamy na wyniki testów PCR. My mieliśmy te testy negatywne. Ja czuję się świetnie, tancerze czują się świetnie i część ekipy również świetnie, nawet osoba zarażona czuje się bardzo dobrze – przekazał Rafał Brzozowski.

Nagranie z jego oświadczeniem pojawiło się na facebookowym profilu Eurowizji 2021. Pod koniec swojej wypowiedzi muzyk prosił kibicujących mu fanów o przesłanie pozytywnej energii.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Teraz Rafał Brzozowski, który obecnie przebywa w pokoju hotelowym, pokazał, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami. Okazuje się, że chłopaki nie siedzą z założonymi rękami, a starają się ten czas oczekiwania spędzić w pozytywnym nastroju.

Na profilu muzyka pojawił się kolaż zdjęć prezentujący członków polskiej delegacji. Jak widać, wszyscy są w dobrych humorach. Co więcej, mimo przebywania w pokojach hotelowych, mężczyźni przebrali się w eleganckie strój.

Kolaż zdjęć Rafał Brzozowski opatrzył krótkim opisem:

Może i nie ma nas na Turkusowym Dywanie, ale każdy z nas ma w pokoju swój prywatny czerwony dywan! Halo @eurovision, jesteśmy z Wami!

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy i słów otuchy od internautów. Mamy nadzieję, że sytuacja już wkrótce rozwiąże się pomyślnie. Trzymamy kciuki!

Zobacz zdjęcie i wideo:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

Źródło: Instagram