Lelum.pl > Rafał Brzozowski

Rafał Brzozowski

Rafał Brzozowski
20.02.2023 20:51 Rafał Brzozowski zapłonął gniewem. Przykre, co go spotkało, "zgłaszam to wszystko"

Rafał Brzozowski stracił cierpliwość, nie mógł dłużej milczeć. Na oczach internautów padły zdecydowanie słowa i mocne ostrzeżenie. Gwiazdor stanowczo odpowiada na atak oszustów, w niebezpieczeństwie są także jego fani. W akcję ma włączyć się prokuratura. Kolejna gwiazda padła ofiarą oszustów. Rafał Brzozowski postanowił jednak, że nie odpuści sprawcom, którzy wykorzystując jego sławę, dobierają się do fanów.

Rafał Brzozowski
25.08.2022 10:09 Rafał Brzozowski jest zakochany. Po głośnym rozstaniu z Anną jego serce znowu jest zajęte

Rafał Brzozowski otrząsnął się już po rozstaniu z modelką Anną Tarnowską i wszedł w kolejny związek. Jak się okazało, jego nowa wybranka nie jest związana ze światem show-biznesu, a sam wokalista nie chce zbyt wiele o niej opowiadać. „Co ma być, to będzie” – powiedział w ostatnim wywiadzie. Była partnerka Rafała Brzozowskiego już dawno ułożyła sobie życie na nowo i zdecydowała się na założenie rodziny. Gdy w sieci zaczęły pojawiać się pierwsze zdjęcia z jej nowo narodzonym dzieckiem, Brzozowski postanowił zdradzić, jak prezentuje się jego status związku.

Rafał Brzozowski
10.07.2022 10:05 Rodzina Rafała Brzozowskiego właśnie się powiększyła. Niemowlę ma niespotykane imię

Rafał Brzozowski nieoczekiwanie udostępnił zdjęcie z niemowlęciem w ramionach. Zdradził płeć i niespotykane imię dziecka. Fani słali gratulacje dla rodziny wokalisty. Swoje podboje w show-biznesie rozpoczynał od kariery muzycznej takimi przebojami jak m.in.: „Tak blisko”. Ostatecznie miejsce na medialnym piedestale odnalazł jako prezenter telewizyjny słynnej kontynuacji teleturnieju „Koło Fortuny”. Sława i rozpoznawalność nie zmieniły jednak jego podejścia do spraw prywatnych. Rafał Brzozowski rzadko wspomina o życiu miłosnym, dlatego wielkim zaskoczeniem dla jego odbiorców było udostępnienie zdjęcia z noworodkiem w ramionach.

Rafał Brzozowski
08.06.2022 16:23 Rafał Brzozowski pokazał się podczas promocji „Wakacyjnej trasy dwójki”. Aż ciężko go rozpoznać, co się stało?

Telewizja Polska rusza z letnim, muzycznym projektem, który ma zabawić widownię w całej Polsce. Tym razem TVP nie chce ograniczać się do jednego, tematycznego koncertu, a zorganizuje ich całą serię pod nazwą „Wakacyjna trasa dwójki”. Weźmie w niej udział Rafał Brzozowski. Popularny wokalistka pojawił się w związku z tym na planie spota reklamowego, który ma za zadanie promować wspomnianą wyżej serię wydarzeń. Nie wyglądał jednak tak, jak wszystkich do tego przyzwyczaił. Co się w nim zmieniło?

Rafał Brzozowski
31.05.2022 00:53 Rafał Brzozowski zapytany, jakie kobiety mu się podobają. „Mężczyźni są wzrokowcami”

Nie ma wątpliwości, że Rafał Brzozowski uchodzi wśród płci pięknej za przystojnego mężczyznę. Wciąż pozostaje jednak singlem. Czy wobec tego rozgląda się za potencjalnymi partnerkami? Jakich kobiet w ogóle szuka? Zdecydował się na te pytania odpowiedzieć w ramach gali Miss Polonia. Prezenter został w jej trakcie przepytany przez serwis „Jastrząb Post”. Jego odpowiedzi były wyjątkowo szczere. Okazuje się, że szczególnie podoba mu się pewna aktorka.

Rafał Brzozowski
30.05.2022 14:09 Rafał Brzozowski ma żal. Gwiazdor TVP ocenił występ Ochmana na Eurowizji

Wciąż nie milkną głosy wokół tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji i występu naszego reprezentanta w Turynie. Jedną z osób, która postanowiła wypowiedzieć się na temat piosenki Krystiana Ochmana, był Rafał Brzozowski. Nasz zeszłoroczny przedstawiciel, który na Eurowizji wystąpił z piosenką „The Ride” zabrał głos w sprawie występu Krystiana Ochmana. Piosenkarz poruszył również kwestię braku punktów od ukraińskich jurorów.

Rafał Brzozowski
28.05.2022 20:11 Co łączy Górniak i Rafała Brzozowskiego? Są tylko we dwoje na uroczym nagraniu z domowego archiwum

Jakiś czas temu, tuż przed tym, jak Rafał Brzozowski miał wystartować na Eurowizji, media dopatrywały się jego romansu z Edytą Górniak. Teraz w sieci pojawiły się kolejne materiały, które wskazują na to, że artyści wyjątkowo dobrze się rozumieją. Co ciekawe, wspomnianym materiałem podzieliła się sama wokalistka. Pochodzi on z jej domowego archiwum i powstał prawdopodobnie we wspomnianym wyżej okresie.

Rafał Brzozowski
13.05.2022 21:16 Rafał Brzozowski nie wytrzymał. Powiedział, co naprawdę sądzi o Krystianie Ochmanie

Kiedy w 2021 roku Rafał Brzozowski wystąpił na 65. Konkursie Piosenki Eurowizji, zajął dopiero 14. miejsce w półfinałach i nie dostał się do finału. Teraz powiedział szczerze, co myśli o występie Krystiana Ochmana. Występ Brzozowskiego zapewnił Polsce jedynie 33. miejsce w ogólnym rankingu. Sama kandydatura wzbudziła wiele kontrowersji ze względu na niejasne okoliczności wyboru oraz poziom piosenki „Ride”.

Rafał Brzozowski
01.04.2022 21:09 Anna Tarnowska ogłosiła, że jest w ciąży. Jeszcze niedawno jej partnerem był Rafał Brzozowski

Rafał Brzozowski przez długi czas był związany z Anną Tarnowską. W zeszłym roku jednak ich drogi się rozeszły. Jak się okazuje, modelce szybko udało się znaleźć nowego partnera. Ich relacja również rozwija się w zawrotnym tempie. Choć są ze sobą dopiero rok, już spodziewają się wspólnego potomka.

Rafał Brzozowski
21.03.2022 23:23 W budynku TVP zapadła nagła cisza. Polały się łzy pracowników i gwiazd stacji, Rafał Brzozowski pożegnał Paszta

Rafał Brzozowski, mówiąc o śp. Witoldzie Paszcie, podkreślał, że wokalista był jego przyjacielem. Widać to szczególnie teraz, bo to właśnie prowadzący „The Voice Senior” najbardziej angażuje się w upamiętnianie lidera zespołu „VOX”. Pokazał to po raz kolejny przy okazji prezentacji wiosennej ramówki Telewizji Polskiej. Zdecydował się bowiem na występ upamiętniający jego przyjaciela.

Rafał Brzozowski
19.03.2022 08:19 Rodzina Witolda Paszta spełniła jego prośbę. Rafał Brzozowski wszystko relacjonował

W piątek w Zamościu odbył się pogrzeb Witolda Paszta. Pojawiło się na nim wiele znanych osobistości, w tym Rafał Brzozowski, który określał wokalistę mianem swojego przyjaciela. Pokazał, jak wyglądała uroczystość. Prezenter zamieścił na swoim Instagramie kilka nagrań z pogrzebu, a także zdjęcia przedstawiające nagrobek artysty.

Rafał Brzowoski
19.02.2022 19:21 Na Woronicza od dawna wiedzieli o poważnej, tajemniczej chorobie Paszta. Rafał Brzozowski ujawnił szczegóły

Dziś nagle odszedł Witold Paszt. Z informacji, które były dostępne dla opinii publicznej, nie wynikało, że jego stan jest aż tak ciężki. Jak jednak zdradził Rafał Brzozowski, osoby pracujące w Telewizji Polskiej były tego świadome. Prowadzący programu The Voice Senior opowiedział o tym Pudelkowi. Wyznał też, jak czuje się ze stratą kolegi.

Rafał Brzozowski
17.02.2022 14:14 Niespodziewane doniesienia o Rafale Brzozowskim. Odpowiedział, czy zajmie miejsce legendy

Pojawiło się niespodziewane doniesienie. Polskie Radio rozważa powrót do kultowej Listy Przebojów Trójki. Propozycję prowadzenia programu miał otrzymać Rafał Brzozowski. Teraz aktor postanowił rzucić więcej światła na tę sprawę. Wydał zaskakujący komunikat. Dwa lata temu w mediach aż huczało, kiedy Marek Niedźwiecki, legenda Polskiego Radia od 35 lat związana z „Trójką”, postanowił zejść z anteny. Powodem rezygnacji był incydent z maja 2020, kiedy na pierwszym miejscu prowadzonej przez radiowca Listy Przebojów Trójki znalazł się przebój Kazika Staszewskiego – „Twój ból jest lepszy niż mój”, co zdaniem zarządu miało być wynikiem manipulacji. Głosowanie zostało unieważnione. Wielu innych pracowników „Tróki” zostało zwolnionych za sprzeciw wobec „cenzury”. Słuchacze, dla których Lista Przebojów była cotygodniowym rytuałem z bólem przyjęli wieść o zakończeniu programu. 22 maja, zamiast ulubionej audycji” usłyszeli przebój Perfectu „Niepokonani”, który rozpoczął zastępczą „audycję muzyczną”. Choć od tego czasu minęły już dwa lata, sprawa nadal wydaje się „żyć” w sercach wielu słuchaczy. Nie dziwi zatem fakt, że Rafał Brzozowski żywo zareagował na wieści, że to właśnie on ma zastąpić Marka Niedźwieckiego na antenie.

Rafał Brzozowski
10.02.2022 21:21 Eurowizja 2022: Napłynęły nieoczekiwane wieści o Rafale Brzozowskim. Co na to Polacy?

Rafał Brzozowski reprezentował Polskę na 65. Konkursie Piosenki Eurowizji. Jego wybór oraz sam występ budził bardzo wiele kontrowersji, zwłaszcza że zajął niezbyt imponujące miejsce w rozgrywkach. Wyszło na jaw, że znów związany jest z konkursem – o co chodzi? Brzozowski zaśpiewał w 2021 roku w Rotterdamie utwór „Ride”. Niestety okazało się, że w półfinałach zajął dopiero 14. miejsce, co nie zakwalifikowało go do finału. Po jego występie podniosło się wiele głosów krytyki.

02.02.2022 11:07 Co łączy Martę Manowską i Rafała Brzozowskiego? Do sieci trafiło nagranie zza kulis „The Voice Senior”

Ostatnia sobota upłynęła pod znakiem niesamowitych emocji półfinału The Voice Senior. Niedawno do sieci trafiło nagranie zza kulis powstawania muzycznego show. Teraz wiemy jakie relacje łączą prowadzących, Martę Manowską i Rafała Brzozowskiego. Sobotnie wieczory w Telewizyjnej Dwójce należą do programu muzycznego The Voice Senior. Uczestnicy show rywalizują ze sobą o tytuł najlepiej śpiewającego seniora. Za nami emocjonujący półfinał, który wyłonił ósemkę najlepszych muzyków. Gospodarzami muzycznego show są Marta Manowska i Rafał Brzozowski. Ten duet przed kamerą wydaje się nadawać na wspólnych falach, tryskając pozytywną energią. Produkcja The Voice Senior podzieliła się nagraniem zza kulis, które odsłania prawdziwą relację prowadzących.

cmentarz
04.01.2022 15:39 Kamery TVP pokazały, co robiła Ida Nowakowska podczas Sylwestra w Zakopanem. Towarzyszył jej Brzozowski

Ida Nowakowska to jedna z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Tancerka miała ostatnio szansę poprowadzić Sylwestra Marzeń z Dwójką. Podczas wydarzenia doszło do zabawnej sytuacji z udziałem młodej mamy i Rafała Brzozowskiego. Ida Nowakowska spełnia się obecnie w roli prowadzącej mnóstwa programów TVP. Nie inaczej było w przypadku sylwestrowego koncertu, gdzie tancerka pojawiła się w duecie z Rafałem Brzozowskim. Niesłychane, jak bawiła się dwójka prowadzących.

rafał brzozowski
19.10.2021 16:54 Rafał Brzozowski dementuje plotki o romansie

Przed kilkoma dniami jeden z tygodników poinformował, że dwójka prezenterów Telewizji Polskiej – Rafał Brzozowski oraz Marta Manowska „mają się ku sobie”. Parę miała połączyć wspólna praca na planie programu „The Voice Senior”. Do rewelacji gazety postanowił odnieść się sam zainteresowany.

Pytanie na śniadanie
06.09.2021 11:59 ”Dzień dobry TVN”: Czym podróżuje Rafał Brzozowski?

Poniedziałkowe wydanie Pytania na śniadanie prowadzone jest przez Małgorzatę Tomaszewską i Aleksandra Sikorę. Gdy nadszedł czas na wieści z ”czerwonego dywanu” padły niesłychane wieści na temat gwiazdora TVP, Rafała Brzozowskiego. Prezenterka Marta Surnik kolejny raz zasiadła na kanapie śniadaniówki TVP, by opowiedzieć o rewelacjach z życia gwiazd. Podczas rozmowy nie mogła nie wspomnieć o najgorętszym wydarzeniu weekendu, czyli festiwalu w Opolu.

Rafał Brzozowski
25.06.2021 18:30 Rafał Brzozowski w gejowskim klubie. Gwiazdor TVP dał popis na scenie

Rafał Brzozowski, jedna z największych gwiazd TVP, został przyłapany w gejowskim klubie. Prezenter nieźle zaszalał, w pewnym momencie nawet wskoczył na scenę. Nie tylko obecność Brzozowskiego w klubie wywołała sensację. Na zdjęciach Pudelka widać, jak na tle tęczowej flagi całuje się z tajemniczą kobietą.

rafał brzozowski
08.06.2021 16:14 Rafał Brzozowski świętuje dziś okrągłe urodziny. Ile ma lat?

Rafał Brzozowski świętuje dziś kolejne urodziny. Które? Z pewnością wielu fanom będzie w to trudno uwierzyć. Tegoroczny reprezentant Polski w konkursie Eurowizji ma już 40 lat! W wiek Brzozowskiego nie może uwierzyć nawet jego koleżanka z TVP, Marcelina Zawadzka. Ooo wow Rafciu 100 lat 100 lat (ciężko mi uwierzyć ze to już 40) miłości i radości!!! – napisała pod urodzinowym zdjęciem.

Rafał Brzozowski
04.06.2021 17:59 Internauci nie wierzą własnym oczom. Do sieci trafiło wideo z młodym Brzozowskim, wszyscy patrzą tylko w jeden punkt

Internet skrywa wiele tajemnic, a jedną z nich jest teledysk do piosenki Wołam cię, w którym miał przyjemność wystąpić Rafał Brzozowski. Wideo ma już prawie 20 lat, fanki artysty z pewnością będą miały na czym zawiesić oko, muzyk bez koszulki eksponował błyszczącą klatę i dał popis swoim zdolnościom tanecznym i nie tylko. O Rafale Brzozowskim w ostatnim czasie było bardzo głośno ze względu na jego występ na Eurowizji 2021. My jednak na chwilę cofniemy się w czasie, żeby sprawdzić, jak zaczynał swoją karierę muzyczną niebieskooki blondyn ze stolicy?

Rafał Brzozowski
01.06.2021 13:12 Eksperci gorzko o Rafale Brzozowskim. ,,Wydaje mi się, że może mieć problemy, jeśli będzie chciał istnieć nadal w branży muzycznej”

W ostatnim czasie Rafał Brzozowski cieszy się jeszcze większym zainetesowaniem – wszystko z powodu udziału piosenkarza w konkursie Eurowizji. Niestety, występ okazał się porażką, a nasz reprezentant nie zebrał wystarczającej ilości głosów, aby móc wystąpić w finalne. Wygląda na to, że to nie koniec złej passy. Głos w sprawie Brzozowskiego zabrali Elżbieta Zapendowska i Hirek Wrona. Ich prognozy nie są najlepsze. Wydaje mi się, że może mieć problemy, jeśli będzie chciał istnieć nadal w branży muzycznej – mówił dziennikarz w rozmowie z Plejadą.

Rafał Brzozowski
31.05.2021 13:38 Wypłynęło nagranie z udziałem Rafała Brzozowskiego. Internet oszalał, aż ciężko uwierzyć własnym oczom

Rafał Brzozowski kilka tygodni temu reprezentował Polskę na Eurowizji. Niestety wokaliście nie udało się dotrzeć nawet do finału. Teraz w sieci pojawiło się nagranie z jego zapasowego występu, które zachwyciło internautów. Rafał Brzozowski zakończył swoją przygodę z Eurowizją na półfinale. Okazuje się, że być może gdyby widzowie zobaczyli wtedy nagranie z jego występu zapasowego, muzyk awansowałby do finału.

Rafał Brzozowski TVP
28.05.2021 18:19 Rafał Brzozowski potwierdził wspaniałą wiadomość. Muzyk będzie prowadzącym programu TVP

Choć Rafał Borzozowski zakończył już swoją przygodę z Eurowizją, to konkurs wciąż ma wpływ na jego życie. Okazuje się, że muzyk otrzymał zupełnie nową propozycję pracy od TVP. Według wielu osób Rafał Brzozowski nie zaprezentował się od najlepszej strony podczas konkursu Eurowizji. Jednak szef TVP Jacek Kurski jest zupełnie innego zdania, o czym informowały media już jakiś czas temu. Nie zmienia to jednak faktu, że udział muzyka w całym wydarzeniu wzbudził ogromne zainteresowanie jego osobą.

Rafał Brzozowski
27.05.2021 13:34 Rafał Brzozowski kupił piękny dom, ale nie dla siebie. ,,Uznałem, że oni są ważniejsi”

Choć Rafał Brzozowski często krytykowany jest za swoje zachowanie, to bez wątpienia można powiedzieć, że ma gest. Jak się okazuje, zanim wokalista miał swoje własne mieszkanie, to kupił dom dla kogoś innego. Rafał Brzozowski zakończył swoją przygodę z konkursem Eurowizji, to nie oznacza, że całkowicie zniknął z show-biznesu. Niedawno muzyk udzielił wywiadu, w którym opowiedział nie tylko o swoich zmaganiach podczas Eurowizji, ale też o innych ciekawych rzeczach ze swojego życia. W jednym z wcześniejszych tekstów pisaliśmy, że Rafał Brzozowski często wspierał liceum, do którego chodził. Między innymi fundował nagrody dla zwycięzców konkursu talentów, a nawet zasiadał w jury. Co więcej, to nie jedyne niezwykle uczynne gesty, na które się zdecydował.

Rafał Brzozowski
27.05.2021 00:06 Kim jest ojciec Rafała Brzozowskiego? Zdzisław Brzozowski ma na koncie wiele sukcesów

Niewielu fanów Rafała Brzozowskiego wie, czym zajmuje się ojciec ich idola. Okazuje się, że tato słynnego muzyka ma na koncie również wiele sukcesów zawodowych. Zdzisław Brzozowski to znany sportowiec. Tato Rafała Brzozowskiego to znany zapaśnik. Kariera sportowa Zdzisława Brzozowskiego jest naprawdę godna podziwu, mężczyzna zajął 1. miejsce na Mistrzostwach Świata Weteranów w Warszawie, a to nie wszystko.

Elżbieta Zapendowska
21.05.2021 21:11 Elżbieta Zapendowska podsumowała występ Brzozowskiego. „Od początku miał zerowe szanse”

Elżbieta Zapendowska w rozmowie z Wirtualną Polską powiedziała, co sądzi o występie Rafała Brzozowskiego. Specjalistka od emisji głosu nie owijała w bawełnę. Elżbieta Zapendowska wyraziła swoją opinię na temat występu Rafała Brzozowskiego. W jej ocenie artysta „Od początku miał zerowe szanse”.

Rafał Brzozowski
20.05.2021 22:21 Niebywała wiadomość i to właśnie teraz. Uczniowie polskiego liceum przygotowali dla Rafała Brzozowskiego wzruszającą niespodziankę

Rafał Brzozowski już niedługo wyjdzie na scenę Eurowizji. Muzyk otrzymał niesamowite wsparcie. W internecie pojawił się film ze specjalnymi życzeniami dla reprezentanta Polski. Rafał Brzozowski mimo początkowych problemów jednak wystąpi na żywo podczas II półfinału tegorocznej Eurowizji. Przez wykrycie u jednego z członków polskiej delegacji koronawirusa, istniało ryzyko, że piosenkarz nie będzie mógł wystąpić osobiście podczas dzisiejszego półfinału. Choć wiemy już, że Brzozowski wystąpi na żywo, to niestety według wielu osób nie ma on zbyt dużych szans na dotarcie do finału Eurowizji, a tym bardziej zwycięstwo. Jednak uczniowie jednej ze szkół nie tracą nadziei do samego końca.

  • 1
  • 2