Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Cezary Pazura organizuje kolację za 37 tys. zł. Wszystko związane jest z licytacją WOŚP
Karol Osiński
Karol Osiński 01.03.2021 15:37

Cezary Pazura organizuje kolację za 37 tys. zł. Wszystko związane jest z licytacją WOŚP

Cezary Pazura
fot. TRICOLORS/East News

Zgodnie z obietnicą Cezary Pazura wraz z małżonką zorganizują kolację dla zwycięzców licytacji ich aukcji na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Posiłek odbędzie się w ich domu i będzie przygotowany osobiście przez Edytę Pazurę. Darczyńcy przekazali na konto WOŚP 37 tys. złotych i dzięki temu będą mogli zjeść w towarzystwie aktora i jego małżonki wykwintne posiłki. Jest już jadłospis.

Cezary Pazura to jeden z najwybitniejszych polskich aktorów, a przy tym wspaniały człowiek. Dzięki wystawionej na aukcję kolacji w jego domu znaleźli się ludzie, którzy wpłacili na konto WOŚP 37 tys. złotych.

Cezary Pazura zorganizuje kolację z aukcji na rzecz WOŚP

Cezary Pazura, co roku wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, a jego aukcja, w której można było wylicytować kolację, zorganizowaną osobiście przez jego małżonkę w ich domu została zakończona. Ostatecznie zamknięto ją w kwocie 37 tys. złotych, co jest ogromnym wsparciem dla tegorocznej zbiórki WOŚP.

Poza Cezarym Pazurą aukcje internetowe, w których można było wylicytować wspaniałe skarby, wsparło wiele znanych osób polskiego show-biznesu. Zaliczają się do nich m.in. Maciej Orłoś, Julia Wieniawa, czy Monika Olejnik. Kolacja Cezarego Pazury i jego małżonki okazała się jedną z najbardziej pożądanych aukcji w Polsce.

Według przekazywanych przez portal Jastrząb Post informacji aktor wraz z żoną zaserwują już za kilka dni, a konkretnie w Dzień Kobiet. Dodano nawet wypowiedź słynnego aktora.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

W dzień kobiet jest wylicytowany termin na spotkanie z państwem, którzy na WOŚP wylicytowali kolację z nami. Za 37 tysięcy złotych. Spodobał im się termin 8 marca, więc go zaproponowaliśmy. Widzimy się u mnie w domu, sporządzamy właśnie jadłospis, wszystko, żeby państwo byli zadowoleni, żeby nie pomyśleli sobie, że: Myśmy tyle dali i taki zawód. Tak więc staniemy na rzęsach, żeby było super – cytuje słowa Cezarego Pazury portal Jastrząb Post.

Jadłospis kolacji u Cezarego Pazury

Wszystko wskazuje na to, że zapowiadana przez aktora kolacja nie będzie byle jaka. Pazurowie mają już przygotowany wstępny jadłospis. Para, która zdecydowała się wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy tak dużą kwotą pieniężną będzie mogła liczyć na naprawdę wykwinte posiłki.

Krem z pomidorów, ravioli ze szpinakiem, steki wołowe, wybór wędlin i serów włoskich. Na deser sernik. To jest pierwsza taka konstrukcja, na której będziemy opierać dodatki. Właśnie będę dzwonił za chwilę do pana i ustalał szczegóły, czy może być – zdradza Cezary Pazura.

Jednak jedzenie to jedno, a kolejną sprawą będzie możliwość osobistego poznania jednego z najsłynniejszych i najśmieszniejszych aktorów w Polsce oraz jego małżonki.

Bez wątpienia ludzie, którzy tak bardzo postarali się, by polskim szpitalom zajmującym się laryngologią, otolaryngologią i diagnostyką głowy będą mogli liczyć na solidną dawkę humoru oraz dobrego jedzenia.

Zobacz zdjęcie:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Cezary Pazura (@czarekpazura)

Cezary Pazura z małżonką przygotowują się do przyjęcia gości, którzy wylicytowali ich aukcję na WOŚP. Nagrodą będzie kolacja w ich domu. Darczyńcy przekazali 37 tys. złotych.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: plotek.pl