14 grudnia odbyło się oficjalne otwarcie Cosibella Corner – flagowego sklepu stacjonarnego Cosibelli połączonego z salonem kosmetologicznym, który znajduje się w Warszawie przy ul. Łuckiej 18/11.

Dzień wcześniej odbył się Press Day dla prasy i Influencerów, podczas którego, mogli oni zapoznać się z ofertą Cosibella Corner. 

Cosibella Corner to wyjątkowa przestrzeń na mapie Warszawy, która łączy w sobie szereg możliwości jakie dostanie każda z nas odwiedzając to miejsce. Na parterze lokalu mieści się sklep stacjonarny, gdzie można zakupić kosmetyki najlepszych marek polskich oraz zagranicznych, które znajdują się na stałe w asortymencie Cosibelli.

Na początek dostępnych jest 400 bestsellerowych produktów, jednak lista będzie się zmieniać i poszerzać w zależności od zapotrzebowań Klientów oraz wprowadzania nowych marek do sprzedaży. The Ordinary, Paula’s Choice, SkinTra, Basic Lab, COSRX, Pynknag Yul, czy Purito to tylko kilka marek, które można zakupić w sklepie stacjonarnym Cosibelli. Z kolei na piętrze lokalu mieści się salon kosmetologiczny, gdzie wykonywane są zabiegi na twarz, szyję i dekolt.

Lista wszystkich zabiegów dostępnych w Cosibella Corner znajduje się poniżej. Oferta zabiegowa również będzie się z czasem powiększać.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Dodatkowo w Cosibella Corner codziennie będzie można spotkać kosmetologów, którzy doradzą Klientom w wyborze produktów i dostosują je do potrzeb ich skóry, dlatego można przyjść nawet w ciemno bez konkretnej listy zakupowej.

Sklep i salon przy ul. Łuckiej w Warszawie jest to flagowe miejsce, na wzór którego Cosibella planuje otwierać kolejne Cosibella Corner’y w całej Polsce. 

Śledźcie uważnie zatem poczynania Cosibelli i wypatrujcie w przyszłości Corner’y w swoich miastach!

Odwiedź tą wyjątkową beauty przestrzeń i przekonaj się sama, jak wiele możliwości oferuje, nie tylko dla ciała, ale także dla duszy, bo jak wiemy dbanie o siebie wpływa pozytywnie również na nasz stan psychiczny. Szczególnie teraz w okresie jesienno-zimowym, kiedy nie jest łatwo funkcjonować i nasza cera wymaga szczególnej troski. Cosibella Corner to doskonały wybór, aby umilić sobie zimowe dni i zregeneować skórę. 

Obecnie zapisy na zabiegi odbywają się telefonicznie pod nr tel. 22 602 28 32

Bądź na bieżąco i obserwuj Cosibella Corner na Instagramie: https://www.instagram.com/cosibella_corner/

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.