Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Czarujący pan poprosił Magdę Gessler o rękę. Sypią się gratulacje, jej reakcja była nietypowa
Martyna Pałka
Martyna Pałka 23.03.2022 23:21

Czarujący pan poprosił Magdę Gessler o rękę. Sypią się gratulacje, jej reakcja była nietypowa

Magda Gessler
Piotr Molecki/East News

Magda Gessler znana jest ze swojego poczucia humoru i dystansu do samej siebie. Nikt jednak nie spodziewał się, że gwiazda „Kuchennych rewolucji” zareaguje w taki sposób na oświadczyny swojego ukochanego.

Restauratorka ma niemałe powody do świętowania. Jej partner poprosił ją o rękę. Gwiazda oznajmiła to swoim fanom w nietuzinkowy sposób, dodając zabawną fotografię z ukochanym.

Magda Gessler w oryginalny sposób zareagowała na oświadczyny

Gospodyni „Kuchennych rewolucji” zaskoczyła wszystkich informacją, jaka pojawiła się na jej profilu na Facebooku. Restauratorka oficjalnie przyjęła zaręczyny swojego ukochanego. O wszystkim poinformowała, dodając wspólne zdjęcie ze swoim partnerem.

Wybrankiem restauratorki jest Waldemar Kozerawski, który pracuje w Stanach Zjednoczonych jako chirurg plastyczny. Para jest ze sobą już ponad 20 lat. Ukochany gwiazdy ma dwoje dorosłych dzieci z poprzedniego związku.

To, co zszokowało wszystkich wielbicieli gwiazdy, to nie tylko informacja o jej zaręczynach, ale też sposób, w jaki Magda Gessler ogłosiła tę radosną nowinę. Zrobiła to w typowy dla siebie zabawny sposób. Na fotografii możemy zobaczyć, jak podaje ukochanemu swoją nogę.

-DAJ MI NOGĘ…DAJ MI NOGĘ…DAĆ NIE MOGĘ… A POPROSIŁEŚ MNIE O RĘKĘ…WIĘC DAJE CI RĘKĘ — podpisała zdjęcie Magda Gessler.

Pod fotografią gwiazdy natychmiast posypały się gratulację od jej wiernych fanów, którzy cieszą się jej szczęściem, a także życzą zakochanym dużo miłości i wytrwałości.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. Zrobili zdjęcia Violettcie Arlak z „Rancza”. Widok dołu kreacji wywołał wielkie poruszenie