Dieta Dominiki Gwit od samego początku wzbudzała ogromne zainteresowanie mediów i obserwatorów, którzy bacznie śledzili jej poczynania. To właśnie dlatego częściej niż o karierze zawodowej, mówiono o jej wyglądzie. Aktorka szczerze przyznaje, że padła ofiarą hejtu i szyderczych komentarzy.

Do tej pory diety i ścisłe plany treningowe w przypadku gwiazdy kończyły się krótkotrwałymi zmianami i efektem jojo. Całe szczęście postanowiła zaakceptować samą siebie i korzystać z życia pełnymi garściami. W najnowszym odcinku UWAGI! podzieliła się m.in. sposobami radzenia sobie z krytyką dotyczącą jej osoby, której w ostatnim czasie nie brakuje.

Dieta Dominiki Gwit jest mocno komentowana

Mimo to zaakceptowała zaistniały stan rzeczy i nie zamierza dłużej walczyć o idealną wersję samej siebie. Dzięki polskiemu magazynowi reporterów emitowanym na TVN-ie widzowie mieli okazję przyjrzeć się bliżej jej osobie.

Dieta
Instagram.com @dominikagwit

Dieta kobiety wzbudza masę kontrowersji.

Kobieta w minidokumencie opowiedziała o swoich relacjach z fanami, kolegami z branży, a także sposobach radzenia sobie z hejtem i prześmiewczymi komentarzami, które w ostatnim czasie jeszcze przybrały na sile.

– Kompleksów możesz się wyzbyć, tylko kiedy pogodzisz się ze sobą. Kiedy nie będzie ważne, jak wyglądasz, a kim jesteś. Twoje zdrowie jest najważniejsze, ale nie jest zagwarantowane, kiedy będziesz cały czas siedzieć na siłowni i jeść zdrowo- przyznała Dominika w Uwadze!

Najważniejsze to zaakceptować siebie 

Aktorka przyznała również, że każde zdjęcie, które pojawia się na jej Instagramie odbija sie szerokim echem. 

-Ludzie mają ogromną potrzebę poczuć się lepsi. Są ludzie, którzy piszą pozytywne rzeczy, a są ludzie, którzy piszą negatywne rzeczy.Ty durna świnio gruba, pewnie zaraz zeżresz swojego męża- wspomina Dominika Gwit.

Na małym ekranie usłyszeć mogliśmy, że kobieta ma pełną świadomość tego, kim jest i jak wygląda. Tym razem jednak postanowiła pokochać siebie i w pełni oddać się temu, co robi.

-Ja wzbudzam emocje, dużo być może kontrowersji. Śmieję się z tego już dziś, bo mam do tego ogromny dystans- dodaje na koniec.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dieta
Instagram.com @dominikagwit

Dominika postanowiła zaakceptować siebie. 

Dieta
Instagram.com @dominikagwit

Teraz czuje się najlepiej.

ZOBACZ TEŻ:

  1. W bankomacie znalazł małą FORTUNĘ. Jego zachowanie wywołuje podziw
  2. Przez 10 lat starała się o dziecko. Gdy wreszcie jej się udało, lekarz przyznał, że popełnił fatalny błąd
  3. Agata Duda zadała szyku podczas wyborów parlamentarnych. Takiej kreacji nie powstydziłaby się księżna Diana
  4. Kot opiekuje się dziewczynką z autyzmem. Spędzają razem każdą wolną chwilę
  5. Wielka miłość Foremniak nie żyje. Wspomnienia gwiazdy wróciły przez syna Darii Trafankowskiej, którą też zabrała nagła śmierć
  6. To miał być ślub jak z marzeń, ale fatalna pomyłka księdza wszystko zrujnowała. Teraz rozpaczliwie próbują wszystko odkręcić
Poprzedni artykułJak używać beauty blendera? Gąbeczka do makijażu bez tajemnic
Następny artykułKrzysztof Globisz kilka lat temu miał wylew. Wraca do zdrowia dzięki staraniom żony
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.