Dotarła do nas tragiczna wiadomość, nie żyje Piotr Lisiecki – prezes giełdowej spółki Boryszew. Wiadomość o śmierci przekazała firma, która opublikowała krótkie oświadczenie. Nie podano jednak przyczyny śmierci. 

Piotr Lisiecki zmarł w wieku 50 lat. W komunikacie opublikowanym przez firmę czytamy: Zarząd spółki Boryszew ze smutkiem informuje, że w dniu dzisiejszym powziął informację o śmierci prezesa zarządu spółki Piotra Lisieckiego

Nie żyje Piotr Lisiecki 

Nie żyje Piotr Lisiecki prezes spółki giełdowej Boryszew. Funkcję tę pełnił od 7 listopada 2018 roku. Informację o śmierci przekazała firma, publikując przykre oświadczenie: 

Zarząd spółki Boryszew ze smutkiem informuje, że w dniu dzisiejszym powziął informację o śmierci prezesa zarządu spółki Piotra Lisieckiego – czytamy w krótkim komunikacie. 

W dalszej części zarząd podkreśla, że spółka wciąż funkcjonuje: 

Zarząd spółki informuje jednocześnie, iż spółka funkcjonuje bez jakichkolwiek przeszkód, działając w składzie przewidzianym przez przepisy prawa oraz statut. 

Nieznane przyczyny śmierci

W oświadczeniu, które opublikowała firma, nie zostały podane przyczyny śmierci Lisieckiego. 

Piotr Lisiecki był prezesem Boryszewa od 2018 roku. W poprzednich latach obejmował również kierownicze stanowiska w Hucie Bankowej, Banku Ochrony Środowiska, czy DZ Banku i Kredyt Banku. 

Jak donosi portal Money.pl, Lisiecki miał wiele planów związanych z rozwojem spółki, szczególnie po kryzysie, jaki nastąpił w związku z epidemią koronawirusa. 

Grupa Boryszew jest jedną z największych w Polsce. Specjalizuje się głównie w produkcji części do samochodów, przetwórstwie metali nieżelaznych oraz chemii przemysłowej.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: money.pl 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.