Dziewczyna w sieci umieściła ogłoszenie, które wywołało masę kontrowersji. Szczerze wyznała, że poszukuje bogatego mężczyzny, który zapewni jej dostatnie życie. Odpowiedź, którą otrzymała od pewnego bankiera, sprawiła, że zamarła. Czegoś podobnego nigdy nie mogłaby się spodziewać.

Trudno jest nie zgodzić się z popularnym stwierdzeniem, że to właśnie pieniądze rządzą światem. Ludzie próbują wzbogacić się na każdy możliwy sposób. Jedni rzucają się w wir pracy, inni czekają na wygraną na loterii, a jeszcze inni… dodają w sieci ogłoszenie, w którym szukają sprawdzonych porad, jak znaleźć i zatrzymać przy sobie milionera. Niestety życie lubi płatać figle, a jedna odpowiedź jest w stanie pozbawić nas wszelkich marzeń.

Dziewczyna dodała szokujące ogłoszenie

Wpis, którym podzieliła się na jednym z forów internetowych wywołał lawinę komentarzy. Wszelkich złudzeń pozbawił ją pewien bankier, którego odpowiedź w sieci została okrzyknięta mianem prawdziwego hitu. 

– Chcę być z wami szczera. W tym roku skończę 25 lat. Jestem piękną i stylową kobietą z bardzo dobrym gustem. Moim celem jest poślubienie mężczyzny, którego roczne zarobki wynoszą powyżej 500 000 dolarów – rozpoczęła dziewczyna.

Uważa, że jej wymagania nie są zbyt wygórowane. W końcu w Nowym Jorku osoby zarabiające milion dolarów uznawane są za klasę średnią.

-Chciałabym się dowiedzieć, co należy zrobić, aby poślubić kogoś tak majętnego, jak wy? Mój najbogatszy mężczyzna zarabiał rocznie zaledwie 250 tysięcy. To stanowczo za mało – dodała.

Następnie zadała szereg pytań, które ułatwią jej znalezienie wpływowego i majętnego partnera. Wśród nich znajdowały się takie jak: gdzie najczęściej można spotkać bogatych kawalerów?, czy w jaki sposób wybierają żony? Jakie są kryteria?

Odpowiedź bankiera sprawiła, że zamarła

Mężczyzna podpisany jako Prezes J.P. Morgan przyznał, ze z ogromnym zainteresowaniem czytał jej wpis. Dodał, że jego roczne dochody przekraczają 500 tysięcy, wiec wymagania są jak najbardziej spełnione.

Z biznesowego punktu widzenia poślubienie takiej osoby jak ty byłoby bardzo złą decyzją (…) To, co opisujesz to wymiana piękna za pieniądze — osoba A oferuje piękno, osoba B za nie płaci- rozpoczął.

Problem pojawia się już na samym początku, gdyż uroda przemija, a pieniądze nie znikają. Co więcej, jego dochód z roku na rok będzie coraz większy, a ona… coraz starsza. Patrząc na to w taki sposób, po prostu traci na wartości.

– Lepiej zatem wziąć coś leasing niż to kupować. Uwierz mi, że osoba, która zarabia rocznie powyżej 500 tysięcy, nie jest głupcem – dodał.

Na koniec wspomina, że prędzej sama dorobi się takiej zawrotnej kwoty, niż znajdzie milionera, który ją poślubi.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dziewczyna
unsplash.com @lgnwvr

Dziewczyna szukała sposobu na znalezienie bogatego męża. 

Dziewczyna
unsplash.com @christinhumephoto

Wpis zamieściła na forum internetowym. 

Dziewczyna
unsplash.com @eliudartphotographer

Odpowiedź bankiera szokuje.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sklep w Niemczech wpadł na oburzający pomysł. Interweniowała polska ambasada w Berlinie
  2. Chciały powiększyć biust żelem Aquafilling. Wiele z nich trafiło do szpitala, teraz walczą o powrót do zdrowia
  3. Syn rozbił stary wazon. Gdy mama zobaczyła, co było w środku, natychmiast zawołała męża
  4. Pijany chłopak został wyrzucony z imprezy. Jego zemsta mogła wszystkich zabić
  5. Nie żyje Hanna Polk. Gwiazda najlepszych polskich seriali, nagłe straszne doniesienia

Źródło: jestpozytywnie.pl

Poprzedni artykułKot i jego właścicielka podziwiali burzę. Wtedy tuż obok nich uderzył piorun [WIDEO]
Następny artykułPrzez 12 miesięcy płukała usta olejem kokosowym. Efekt przeszedł jej najśmielsze oczekiwania
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.