Dziewczyna wraz z partnerem przyprowadzili do lecznicy ich psa. Wydawali się zwyczajną parą i nikt nie poświęcał im szczególnie dużo uwagi. Ta sytuacja zmieniła się, gdy kobieta podsunęła recepcjonistce małą karteczkę. Na szczęście ta doskonale wiedziała, jak zareagować. 

Dziewczyna, podając karteczkę recepcjonistce, nie miała żadnej pewności, że nie skończy się to dla niej tragicznie. Mimo to zaryzykowała, bo była to jej jedyna szansa. Recepcjonistka zareagowała błyskawicznie i już po chwili policja była na miejscu.

Dziewczyna przeżyła koszmar

Karteczka podrzucona przez dziewczynę recepcjonistce zmroziła jej krew w żyłach. Jej treść to ostatnia rzecz, jakiej mogłaby się spodziewać.

– Zadzwoń na policję. Mój chłopak mi grozi. Ma broń. Proszę, nie daj nic po sobie poznać – głosiła kartka.

To był pierwszy raz od 48 godzin, kiedy kobiecie udało wydostać się z domu. Oczywiście, jej partner, Jeremy Floyd, nie pozwolił pojechać jej do weterynarza samej. 

Reakcja recepcjonistki była natychmiastowa. Nie dała nic po sobie poznać i dyskretnie poinformowała policję, która zjawiła się już po chwili. Floyd, który został oskarżony o przetrzymywanie dziewczyny i grożenie jej bronią, od zatrzymania usiłował skontaktować się z nią z więzienia prawie 50 razy, w związku z tym będzie oskarżony również o nachodzenie. 

  1. Edyta Górniak obawia się najgorszego. Nie wiadomo, czy w ogóle wróci do syna
  2. Pierwsza ofiara śmiertelna koronawiursa w Polsce
  3. Dziecko zostało oddane do adopcji wbrew woli matki. Po 33 latach stało się niemożliwe

Mój partner mnie bije — co robić?

Jeśli możesz: uciekaj. Na pewno nie możesz wierzyć, że partner kiedykolwiek się zmieni, zrozumie swój błąd, lub coś podobnego. Nawet jeśli kochasz go z całego serca, nawet jeśli że on kocha ciebie. Osoba, która stosuje wobec ciebie przemoc, niezależnie od tego, czy to twój partner, czy członek rodziny, nie zasługuje na twoją wyrozumiałość, czy litość.

Musisz również uświadomić sobie, że niezależnie od tego, co twój partner próbuje ci wmówić, to nie jest i nigdy nie będzie twoją winą! Tylko i wyłącznie osoba stosująca przemoc jest za nią odpowiedzialna. 

Jeśli jesteś w toksycznym związku, spróbuj zadzwonić na Niebieską Linię. Tam zostanie ci udzielone wsparcie, dowiesz się też, gdzie możesz uzyskać doraźną pomoc. Innymi oczywistymi, ale prawdopodobnie mniej dla ciebie przyjaznymi rozwiązaniami są: telefon na policję, albo złożenie zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa. 

ZOBACZ ZDJĘCIA I FILM:

dziewczyna
youtube.com

Na monitoringu widzimy parę oczekującą w poczekalni. 

dziewczyna
youtube.com

Karteczka z wiadomością napisaną przez ofiarę Floyda.

dziewczyna
youtube.com

Aresztowany Jeremy. Szybko nie wyjdzie z więzienia.

Na wideo widać, jak kobieta dyskretnie przekazuje recepcjonistce notkę. Na szczęście udało się zatrzymać mężczyznę. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tom Hanks zarażony koronawirusem. Infekcja może być dla niego szczególnie niebezpieczna
  2. Zamykają sklepy i punkty usługowe. Rząd podjął decyzję, sytuacja we Włoszech coraz gorsza
  3. Antek Królikowski zrobił niezwykłą rzecz dla mamy i rodzeństwa. Teraz on jest głową rodziny
  4. Jajka obrane w 15 sekund? Mężczyzna pokazał genialny sposób, wystarczy szklanka z wodą
  5. Znaki zodiaku osób, które są bardzo sprytne. Ich nie da się oszukać, wyłapują każdy szczegół
  6. Sanepid pilnie apeluje do wszystkich Polaków robiących zakupy. Niebezpieczeństwo jest szczególne

 

Poprzedni artykułPrzenigdy nie zostawiaj uchylonego do góry okna wychodząc z domu. Konsekwencje mogą być straszne, jest nagranie
Następny artykułAgnieszka Woźniak-Starak pokazała zdjęcie. W jej domu pojawił się ktoś nowy
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.