Dziewczyna zawsze wydawała mu się całkowicie normalna. Inaczej przecież nigdy by z nią nie zamieszkał. Jednak jak wiadomo, to właśnie takie spędzanie z kimś każdego dnia najprędzej doprowadzi do tego, że poznamy dokładnie wady tej osoby. Niektóre mogą okazać się zbyt poważne, by przejść nad nimi do porządku dziennego – tak jak to, co kobieta robiła z jego skarpetkami. 

Ginące skarpetki to nic nowego dla każdego, kto kiedykolwiek zrobił pranie. To, że zawsze przynajmniej kilka z nich zniknie w podejrzanych okolicznościach, możemy uznać za pewnik. Ten mężczyzna nie podejrzewał nawet, że za ginącymi skarpetkami stoi jego dziewczyna. Nie mógł uwierzyć w to, co robiła. 

Dziewczyna zawsze robiła pranie

Chłopak, który opisał swoją historię na reddit.com, na początku nie połączył tych dwóch faktów — ginących skarpetek i tego, że jego dziewczyna zawsze upierała się, że to ona zajmie się zrobieniem prania. Dopiero później zorientował się, że to dlatego masowo ginęły jego skarpetki.

Kiedy jednak któregoś dnia nie mógł skompletować ani jednej pary ze swojego całkiem sporego zapasu, zaczął mieć podejrzenia. Zapytał wtedy swoją ukochaną, czy nie widziała może gdzieś jego zgub. Dziewczyna zrobiła coś niespodziewanego i… zaczęła płakać, deklarując, że odkupi mu te skarpetki. 

Niesmaczna tajemnica

Tajemnicę ginących skarpetek mężczyzna rozwiązał, gdy któregoś dnia w koszu na śmieci zauważył foliową reklamówkę pełną skarpetek… całych w ludzkich odchodach. Natychmiast chciał dowiedzieć się, o co tutaj chodzi.

Dopiero wówczas jego ukochana wyjaśniła, że cierpi na germofobię. Ta sprawia, że podcieranie się papierem toaletowym wydaje się niemożliwe, używa więc do tego bawełnianych skarpetek, które natychmiast wyrzuca. To kosztowne rozwiązanie, ale paniczny lęk przed zarazkami sprawia, że konieczne. Chłopak nie mógł uwierzyć, że jego ukochana była zdolna do czegoś takiego.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dziewczyna
unsplash.com

Pranie robiła zawsze jego dziewczyna. 

dziewczyna
unsplash.com

Nie spodziewał się, że ktoś kradnie jego skarpetki.

dziewczyna
unsplash.com/@makeitcount

Używała ich do czegoś obrzydliwego. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowotwory, które zabijają najwięcej Polek. Co roku z ich powodu umierają tysiące kobiet
  2. Mężczyzna wsiadł do taksówki i powiedział jedynie: ,,Szybko na Pragę, moja dziewczyna umarła”
  3. Kobieta usłyszała pisk psa z łazienki. Gdy weszła do środka, zobaczyła męża
  4. Krzysztof Ibisz pogratulował byłej żonie. ,,Pani Gadżet ma powód do świętowania
  5. Mężczyźni spod 3 znaków zodiaku to wspaniali mężowie. Bajeczne życie to z nimi pewnik

źródła: popularne.pl

Poprzedni artykułWłaściciele uznali go za najbrzydszego psa na świecie i porzucili. Zwierzę przetrwało i dziś ma niewiarygodne życie
Następny artykułDagmara Kaźmierska słynie ze zjawiskowych blond włosów. Królowa Życia zdradziła sekret perfekcyjnej fryzury
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego