Dziewczyna znalazła świetny sposób na to, jak szybko zarobić pieniądze. Zdecydowała się na bycie utrzymanką aż 5 mężczyzn. Dzięki temu mogła pozwolić sobie na pójście na studia, a także spłacenie długów, które zaciągnęła u swoich rodziców.

Niektóre kobiety są w pełni samodzielne i uwielbiają realizować się zawodowo. Inne z kolei wolą żyć na czyjś koszt, a w zamian zajmują się domem. Karolina postanowiła pójść właśnie tą drugą drogą, jednak postanowiła wejść w związek z aż pięcioma bogatymi mężczyznami!

Dziewczyna miała problemy finansowe

Karolina od samego początku nie miała łatwego życia. W jej rodzinnym domu nigdy się nie przelewało, a rodzice, mimo dużych problemów finansowych starali się zrobić wszystko, by zapewnić swoim dzieciom dobrobyt. Największy problem pojawił się w momencie, w którym dziewczyna stanęła przed wyborem studiów. 

Rodzice zakomunikowali Karolinie, że dziewczyna musi dojeżdżać na studia z rodzinnego miasta, ponieważ nie stać ich na wynajęcie mieszkania. Ona zapragnęła jednak czegoś więcej, a jej marzeniem było przeprowadzenie się do stolicy. Poprosiła rodziców o pożyczkę, którą obiecała, że spłaci jak najszybciej i wyjechała z rodzinnej wsi. 

Początek okazał się być bardzo ciężki. Dziewczyna zatrudniła się w popularnej sieciówce, niestety pieniędzy nie wystarczało na utrzymanie, nie mówiąc już tu o żadnych przyjemnościach. Dług u rodziców rósł, a cała sytuacja zaczęła odbijać się na jej nauce. Wtedy właśnie poznała Anię, która wytłumaczyła jej co robi, aby żyć w luksusie. 

Dziewczyna jest utrzymanką 5 mężczyzn

Koleżanka Karoliny miała wyjątkowo sprytny pomysł na to, jak zapewnić sobie dobrobyt. Kobieta podrywała bogatych mężczyzn, którzy pomagali spełniać jej wszystkie marzenia. Dla każdego z nich była wyjątkowa i każdy wiązał z nią wspaniałą przyszłość. To sprawiało, że robili wszystko, aby dziewczyna była zadowolona. Koleżanka postanowiła, że nie zostawi Karoliny w ciężkiej sytuacji i zapozna ją z jednym z wysoko postawionych biznesmenów. 

W tym momencie zaczęły spełniać się wszystkie marzenia studentki. Dziewczyna tak bardzo zachłysnęła się prostym zarobkiem, że nawiązała romans aż z 5 facetami. Każdy z nich był nią naprawdę oczarowany. Ona za to miała wszystko, o czym tylko pomyślała.

– Utrzymuje mnie 5 facetów. Dzięki temu spłaciłam dług rodziców i mogłam pójść na studia, nie żałuję. Nie chce mi się pracować za marne pieniądze. Mam czego zapragnę, bez żadnego wysiłku – mówi dziewczyna.

Co sądzicie o jej stylu życia? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dziewczyna
pixabay.con, Pexels

Dziewczyna chciała wyrwać się z rodzinnej wsi.

dziewczyna
pixabay.com, jenikmichal

Wpadła na doskonały pomysł co zrobić, by mieć dużo pieniędzy.

dziewczyna
pixabay.com, xusenru

Dziewczyna zaczęła spotykać się z bogatymi mężczyznami – w dodatku z aż 5 na raz!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Toksyczne bombki choinkowe. Producenci ukrywają prawdę
  2. Nagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanie
  3. Urszula Dudziak miała romans z żonatym mężczyzną. Gwiazda znalazła go martwego w wannie
  4. Biedronka pozwana przez znaną blogerkę. Marta Dymek z Jadłonomii pozwie giganta za przepis na piernik
  5. Matka zrobiła sobie zdjęcie z dziećmi w starym kinie. Kamera uchwyciła tajemniczą postać
  6. 18 sytuacji, które pokazują, że leginsy nie zostały stworzone dla wszystkich. 11. zdjęcia nie da się wyrzucić z pamięci

 

 

Poprzedni artykułAntykoncepcja za darmo. Mało kobiet wie, że NFZ refunduje innowacyjną metodę
Następny artykułDominika Gwit zostanie drugą Dorotą Szelągowską? Gwiazda pokazała świąteczny dom
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.