Już za moment miliony Polaków włączą popularną stację. TVN wyemituje wielokrotnie nagradzany film o niezwykłym człowieku. Oskarowa produkcja z gwiazdorską obsadą zagości na naszych ekranach.

Pogoda nie sprzyja plażowaniu i wypadom na świeże powietrze. Dlatego wszyscy, którzy nie mają jeszcze planów na sobotni wieczór mogą skorzystać z propozycji, jaką przygotował TVN.

TVN wyemituje oskarowy film. Miliony Polaków zasiądą przed telewizorami

Już dziś wieczorem miliony Polaków włączą TVN, aby wspólnie obejrzeć niezwykły seans, który zachwyci zarówno samotnych koneserów kina, zakochane pary, jak i całe rodziny. W końcu nie na co dzień ma się okazję wspólnie zobaczyć produkcję, która zdobyła aż 3 Oskary — za najlepszą scenografię, efekty specjalne i charakteryzację.

To właśnie trzeci z wymienionych aspektów wzbudza największy zachwyt. Nietrudno bowiem pokazać starzejącą się osobę — lecz jak w wiarygodny sposób przedstawić kogoś, komu, zamiast przybywać kolejnych lat — ubywa wieku.

Już o godzinie 20:00 na TVN zobaczymy „Ciekawy przypadek Benjamina Buttona” — wzruszającą opowieść o człowieku, który urodził się, jako stary człowiek, a wraz z upływem czasu młodnieje. Na ekranie pojawią się największe gwiazdy Hollywood: Brad Pitt i Cate Blanchett.

Film zdobył przychylność krytyków i publiczności. Aż 71% na „RottenTomatoes”, 7,7/10 punktów według „Filmwebu”, a oprócz wygranych Oskarów, aż 69 innych nominacji — w tym do Złotych Globów i nagrody MTV. Czego chcieć więcej?

Zobacz zwiastun:

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ida Nowakowska zaliczyła wpadkę w „Pytaniu na śniadanie”. Tomasz Wolny jak zwykle szybko zareagował [MAMY NAGRANIE]
  2. Córka Michała Wiśniewskiego niczym własny ojciec. Etiennette zaszalała z fryzurą
  3. Jak mieszkają Iza i Adam Małyszowie? Zdecydowali się na kilka ciekawych rozwiązań 


Źródło: Telemagazyn

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl