Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Elton John GARDZI muzyką Eda Sheerana! „Ileż można tego słuchać?”
Kamil Ciszek-Skwierczyński
Kamil Ciszek-Skwierczyński 11.05.2018 14:02

Elton John GARDZI muzyką Eda Sheerana! „Ileż można tego słuchać?”

Ed Sheeran
youtube.com, facebook.com

Ed Sheeran bije rekordy popularności. Jego piosenka „Shape Of You” była najczęściej granym utworem w radio w 2017 roku. Co ciekawe, nie wszyscy są zachwyceni jego twórczością. Okazuje się, że muzyka od której ciężko uciec, zaczyna irytować nie tylko zwykłych ludzi, ale także wielkie gwiazdy show-biznesu. 

Niechęć do twórczości Eda Sheerana wyznał sam Elton John, weteran muzycznej sceny i niekwestionowana legenda muzyki pop. Elton John skrytykował młodego muzyka a także udzielił mu szeregu rad, wśród nich… przerwę od nagrywania muzyki.

Ed Sheeran – kariera

Ubiegły rok był zdecydowanie dobrym czasem w karierze brytyjskiego piosenkarza. Muzyk wydał nową płytę, bił rekordy sprzedaży i popularności na YouTube, grał na największych scenach muzycznych, a jego utwory od razu stawały się hitami. I to nie tylko w Polsce, ale na całym świecie.

Bez wątpienia Ed Sheeran ma mnóstwo fanów, a jego muzykę znają wszyscy. Niektórzy jednak mają już dość obecności brytyjskiego muzyka praktycznie wszędzie – zwłaszcza w radio. Zmęczenie do jego muzyki jest coraz bardziej zauważalne.

Elton John gardzi muzyką Eda Sheerana

Ostatnio niechęć do muzyki Sheerana wyraził sam Elton John.

– Zawsze zastanawiam się, dlaczego te piosenki wciąż są takie popularne – wyznał Elton John w szczerym wywiadzie. Kto tego w ogóle słucha?!

Elton John nie poprzestaje tylko na tych słowach. Sugeruje również, że Ed Sheeran postanowił zawiesić swoją karierę.

Masz okres niesamowitych sukcesów, po którym zawsze przychodzi bessaTa złota passa zdarza się tylko raz w życiu każdego muzyka i tego nie da się niczym zastąpić – ostrzega Elton John. Ed, nawet ja mam ciebie dość. Odejdź! – dodaje z rozbrajającą szczerością.

Krytyka ze strony Eltona Johna musi być dla brytyjskiego muzyka bardzo bolesna. Tym bardziej, że do tej pory, że legendarny muzyk pop był dla niego raczej łaskawy.

Myślicie, że Ed Sheeran pójdzie za radą starszego i doświadczonego kolegi i zawiesi swoją karierę? 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dziewczyny polskich raperów. Piękniejsze od piłkarskich WAG’s?
  2. Meghan Markle NAGO! Przyszła żona księcia Harrego szalała ze znajomymi
  3. Zostaw jej biust w spokoju! Żałosna i obrzydliwa propozycja Gojdzia do Tadli

źródło: pudelek.pl