Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Choroba zmieniła Ewę Minge. Gwiazda w szczerych słowach na temat swojego wyglądu
Robert Głowacki
Robert Głowacki 21.08.2019 14:26

Choroba zmieniła Ewę Minge. Gwiazda w szczerych słowach na temat swojego wyglądu

ewa minge
instagram.com @eva_minge

Ewa Minge: choroba zniszczyła jej twarz. Gwiazda w szczerym wywiadzie opowiedziała o swojej chorobie, a także o trudnościach, z jakimi musiała się zmagać. Projektantka odniosła się po raz kolejny do mitów krążących wokół jej twarzy.

Operacje plastyczne gwiazd zawsze budzą wielkie emocje wśród internautów, szczególnie gdy są nieudane. Od wielu lat Ewa Minge jest postrzegana poprzez pryzmat, niekonwencjonalnego wyglądu, co więcej zarzucano jej, że jest ofiarą nieudanych zabiegów chirurgi plastycznej. Okazuje się, że zmiany jej rysów twarzy są spowodowane zupełnie czymś innym. Ewa Minge: choroba gwiazdy zniszczyła jej twarz.

Ewa Minge: choroba

Twarz Ewy Minge to temat szeroko komentowany przez internautów, a także kolegów z branży od wielu lat. Pokazy mody, czy międzynarodowe sukcesy nigdy nie wzbudzały aż tak wielkich emocji, jak sam wygląd projektantki. Gwieździe zarzucano szereg nieudanych operacji plastycznych, jednak to nie one są powodem zmieniających się rysów jej twarzy.

Ewa Minge: choroba projektantki zniszczyła jej twarz. W programie Pytanie na śniadanie gwiazda zdecydowała się po raz kolejny odnieść się do tematu swojego kontrowersyjnego wyglądu. Ewa Minge zdradziła również swój stosunek do operacji plastycznych.

Operacje plastyczne nie są niczym złym. Nawet gdyby ktoś robił i mu nie wyszło, to nie ma powodu, by śmiać się z czyjegoś wyglądu. W moim przypadku jest to wynikiem choroby, niekompetencji lekarzy, głupoty – wyznała na kanapie śniadaniówki.

Ewa Minge nie chciała się pokazywać publicznie

Okazuje się, że choroba, jaka dotknęła gwiazdę była dla niej na tyle uciążliwa, że ta nie chciała się wcale pokazywać publicznie, jednak jej zawód tego od niej wymaga.

Najgorsze było to, że ja musiałam się pokazywać medialnie. Musiałam wychodzić. To jest straszne, ale ja żyję trochę z twarzy, po której deptano, aczkolwiek nie jestem ani miss, ani nie występowałam jako aktorka– dodała Minge na antenie TVP.

Projektanta nie kryła żalu do polskich mediów, wypominając im, że w przeciwieństwie do tych zagranicznych zawsze skupiały się na jej wyglądzie, a nie sukcesach zawodowych.

W czasie, gdy robiłam piękne rzeczy na świecie, w Polsce skupiano się na tym, jak wyglądam. (…) Hodujemy puste emocje. Hodujemy puste wartości – wyznała Ja się zawsze czułam piękna. Tyle wartościowych rzeczy w życiu zrobiłam. Popełniłam też wiele błędów, z których potrafiłam wyjść- podsumowała.

Myślicie, że Ewa Minge ma rację?

Zobacz zdjęcia Ewy Minge:

Ewa Minge: choroba

Ewa Minge: choroba zniszczyła jej twarz.

Ewa Minge: choroba

Gwiazda opowiedziała, dlaczego jej twarz się zmienia.

Ewa Minge: choroba

Od wielu lat zarzuca się jej operacje plastyczne.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kaufland wprowadza ogromne zmiany. Jednych one zachwycą, innych wprowadzą w zakłopotanie
  2. Danuta Holecka dostała podobno od Marii Kaczyńskiej niezwykły prezent. Jego przeznaczenie może dziwić
  3. TVP wyemituje hitowy program kulinarny. Poprowadzi go dziennikarka ”Pytania na śniadanie”
  4. Aleksandra Dulkiewicz jest prezydentem Gdańska. Właśnie ujawniono jej przeszłość, była kimś zupełnie innym
  5. To musiało doprowadzić do tragedii. Tuż przed wypadkiem Woźniak-Starak dodał zdjęcia, które nie pozostawiają złudzeń
  6. Potwierdziły się straszne doniesienia dot. Piotra Woźniaka-Staraka. Jest komunikat prokuratury