Grant Imahara nie żyje. Media obiegła smutna informacja o śmierci znanego i lubianego naukowca i gwiazdy telewizyjnej programu Pogromcy mitów. O śmierci 49-letniego naukowca poinformował The Hollywood Reporter. To ewidentnie czarna seria znanego programu TV. Znajomi artysty ubolewają w rozpaczy.

Grant Imahara był nam znany z programu Pogromcy mitów i programu Netflixa The White Rabbit Project. Jak się okazuje, naukowiec miał tętniaka mózgu, na skutek którego zmarł.

Grant Imahara nie żyje

Grant Imahara był amerykańskim ekspertem w dziedzinie sterowania, elektroniki i robotyki. Zasłynął jako członek ekipy programu telewizyjnego Pogromcy mitów. Możemy go także kojarzyć z LucasFilms. To za jego sprawą mogliśmy oglądać efekty specjalne w popularnej serii filmowej Gwiezdne Wojny.

Informacja o jego śmierci została podana przez The Hollywood Reporter. Gwiazda telewizji Discovery walczyła z tętniakiem mózgu.

  1. Media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje gwiazda YouTube, była w 8. miesiącu ciąży
  2. Nagle wybuchł protest pod Pałacem Prezydenckim. Awantura, przepychanki, dzieje się teraz
  3. Czy słowa Agaty Dudy miały „drugie dno”? Niepokojąca informacja krąży po internecie, ludzie mają wątpliwości

Grant Imahara – bliscy naukowca ubolewają nad stratą

– To ogromna strata. Nie wiem, co napisać. Przez ostatnie 22 lata razem z Grantem byliśmy członkami dwóch wspaniałych rodzin. Grant był niezwykle utalentowanym inżynierem, artystą i prowadzącym, ale przede wszystkim po prostu szczerym i miłym gościem – napisał na swoim koncie na Twitterze znany z programu Pogromcy mitów Adam Savage.

To ewidentnie czarna seria dla znanego programu TV. Niewiele wcześniej, w sierpniu 2019 roku, tragicznie zginęła 36-letnia Jessi Combs, którą również mogliśmy kojarzyć z programu Pogromcy mitów. Kobieta zginęła w wypadku samochodu-odrzutowca podczas próby bicia rekordu prędkości.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zaczął w szale zdejmować ubrania przed Gessler. Zerwał mikroport ze spodni, wywołał skandal w „Kuchennych Rewolucjach”
  2. Łukasz Szumowski zabrał głos tuż po wyborach. Chodzi o epidemię
  3. Aleksander Kwaśniewski w szczerych słowach o Andrzeju Dudzie. Nie zostawił na nim suchej nitki
  4. Zdjęcia grobu Piotra Woźniaka-Staraka. Okazał się, że mąż gwiazdy TVN ma swoją mogiłę w Warszawie
  5. Jerzy Stuhr w bardzo ciężkim stanie. Aktor trafił do szpitala, podejrzewa się najgorsze
  6. Kinga Duda nie miała powodów do radości po przeczytaniu wiadomości. Zobaczyła ją tuż po wyborach

Źródło: next.gazeta.pl

 

Poprzedni artykułPanna młoda zmarła na własnym weselu. Wszystko przez fatalną pomyłkę
Następny artykułMałgorzata Trzaskowska skrytykowana przez Ilonę Łepkowską. Scenarzystka podsumowała pierwsze damy
Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.