Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gratulacje spływają z całej Polski. Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z dzieckiem
Michał Fitz
Michał Fitz 02.08.2022 13:04

Gratulacje spływają z całej Polski. Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z dzieckiem

Kuba Wojewódzki
Piotr Molecki/East News, https://www.instagram.com/p/CgwCyT0ox2I/?igshid=YmMyMTA2M2Y%3D

Kuba Wojewódzki znany jest z tego, że wiek jest dla niego tylko liczbą. W końcu znany dziennikarz ani nie wygląda, ani nie zachowuje się tak, jak wskazywałaby na to jego metryka. Z okazji swoich 59. urodzin pochwalił się wyjątkowym zdjęciem, na którym nie jest sam.

Na fotce widnieje bowiem wraz z uroczym bobasem, którego trzyma na kolanie. Nie wiemy, czyje to dziecko, ale można przypuszczać, że to jego pierwszy potomek. Już od dawna w mediach krążyły bowiem plotki dotyczące potencjalnego ojcostwa dziennikarza, które ten sam zresztą podsycał, bawiąc się z prasą.

Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z dzieckiem. Tak świętuje 59. urodziny

Dziś znany dziennikarz obchodzi już 59. urodziny. O imprezowym trybie życia Wojewódzkiego krążyło wiele legend, dlatego można było się spodziewać, że taki dzień będzie hucznie świętował wraz z dużą grupą znajomych. Okazuje się jednak, że te urodziny zaczynają się dla niego kompletnie inaczej.

Kuba rozpoczął go bowiem od spędzania czasu z małym dzieckiem. Wygląda na nim zupełnie jak szczęśliwy i dumny ojciec, ale nie mamy do końca pewności, czy to aby na pewno jego pociecha. Nie napisał tego wprost, a wcześniej dawał wiele dwuznacznych sygnałów na temat swojego potencjalnego rodzicielstwa, czy to w mediach społecznościowych, czy swoim własnym show telewizyjnym.

Kuba Wojewódzki odbiera gratulacje

Choć sam zainteresowany nie przyznał się do ojcostwa, jego obserwujący sami to wywnioskowali i nie czekając na sprostowanie dziennikarza, zaczęli składać mu gratulacje. Wydaje się więc, że w obliczu takiego zainteresowania Kuba Wojewódzki będzie musiał ustosunkować się do opublikowanego zdjęcia. Choć kompletnie w jego stylu byłoby, gdyby znów zrobił to w sposób całkowicie niejasny.

– Gratulacje, wiele wspaniałych chwil przed tobą — pisze jeden z użytkowników.

– Jeśli to prawda, to mocne gratulacje dodaje kolejna internautka.

– Wreszcie i nareszcie! Gratuluję — komentuje następna fanka.

Zobacz zdjęcie:

Kuba Wojewódzki

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kuba Wojewódzki pogardliwie o Tomaszu Kammelu. Nazwał go „pieszczochem TVP”
  2. Bieniuk pokazał niepublikowane wcześniej zdjęcie Przybylskiej. Ogromne wzruszenie
    3. Myślała, że pokonała chorobę, niewielu wie, czym zajmowała się przed śmiercią. Odeszła nagle 3 lata temu