Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Grażyna Torbicka podjęła ważną decyzję. Dziennikarka z mężem nie posiadają się z radości
Marta Kulik
Marta Kulik 09.12.2019 16:20

Grażyna Torbicka podjęła ważną decyzję. Dziennikarka z mężem nie posiadają się z radości

Grażyna Torbicka
instagram.com/grazynatorbicka/

Grażyna Torbicka w końcu podjęła niezwykle ważną decyzję. Uwielbiana dziennikarka wraz z mężem nie posiadają się z radości i już z dumą mogą mówić o kolejnym etapie ich życia. Niestety, może to mieć wpływ na jej karierę. Fani mają powody do zmartwień?

Grażyna Torbicka to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiej telewizji. Programy, które prowadziła, do dziś bliskie są sercom wielu Polaków, a ona sama ma status wielkiej gwiazdy. Ze względu na życie w pędzie właśnie podjęła przełomową decyzję.

Grażyna Torbicka podjęła ważną decyzję

W życiu lubianej dziennikarki właśnie zachodzą wielkie zmiany. Grażyna Torbicka i jej mąż Adam zdecydowali, że mają dość życia w wielkim mieście. Stolica była miejscem, w którym gwiazda realizowała swoje zawodowe marzenia, ale właśnie przyszedł czas na zwolnienie tempa.

Grażyna Torbicka nie będzie już mieszkanką Warszawy. Prezenterka przeprowadza się za miasto, gdzie już od lat z mężem mieli uroczy domek. Konieczny był jednak poważny remont. Wszystko udało się zorganizować w ciągu zaledwie 10 miesięcy.

Dziennikarka szykuje się do przeprowadzki

Dziennikarka cieszy się, że od podjęcia przełomowej decyzji nie minął nawet rok, a ona już może się przeprowadzać. Zmiana miejsca zamieszkania jest też na rękę jej mężowi. Teraz będzie miał lepszy dojazd do szpitala, w którym pracuje.

-Zdążyliśmy już nacieszyć się miastem i potrzebowaliśmy miejsca oddzielonego od wielkiego świata, gdzie będziemy mieli całkowitą ciszę. Wiele osób, które do nas przyjeżdżają, bardzo się dziwi, że nam się tu podoba. Ale my nie tęsknimy za miastem. Chcieliśmy po powrocie do domu mieć czas tylko na bycie razem – mówi gwiazda, cytuje pomponik.pl.

Niestety, przeprowadzka może oznaczać, że Grażyna Torbicka jeszcze rzadziej będzie pojawiała się w telewizji. Fani wciąż mieli nadzieję, że jej kariera znowu nabierze tempa. Dziennikarka woli jednak zmienić tryb życia i cieszyć się zasłużonym odpoczynkiem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

grażyna torbicka

Grażyna Torbicka wyprowadza się z Warszawy.

grażyna torbicka

Gwiazda telewizji i jej mąż wspólnie podjęli ważną decyzję.

GRAŻYNA TORBICKA

Dziennikarka ma dość życia w głośnym mieście.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najczęstsze objawy nowotworu głowy i szyi. Warto je znać
  2. Nowy Misiewicz? Gliński zatrudnił asystenta, którego CV zwali was z nóg
  3. Internauci zarzucają Kindze Dudzie oszustwo. W jej obronie stanął… Tomasz Lis
  4. Córka Olafa Lubaszenki jest uzdolnioną aktorką. To nie koniec jej talentów
  5. Ewa Krzyżewska była nazywana polską Sophią Loren. Rzuciła karierę dla mężczyzny

Źródło: pomponik.pl