Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Grażyna Torbicka straciła pracę, mimo to odrzuciła ofertę TVN. Miała bardzo ważny powód
Kinga Majewska
Kinga Majewska 10.06.2020 13:48

Grażyna Torbicka straciła pracę, mimo to odrzuciła ofertę TVN. Miała bardzo ważny powód

stylizacja
instagram.com/grazyna.torbicka

Grażyna Torbicka to ceniona dziennikarka telewizyjna, którą uwielbia wielu widzów. Niestety, ostatnio jednak nie może pracować ze względu na epidemię koronawirusa, przez którą odwołano filmowe festiwale – główne źródło jej zarobku. Jak informuje magazyn Rewia, prezenterce zaproponowano niedawno kontrakt ze stacją TVN. Zdaniem kolorowej prasy, kobieta posłuchała głosu serca i odmówiła posady ze względu na swojego męża oraz mamę, którą obecnie się opiekuje.

Grażyna Torbicka, mimo tego, że straciła ostatnio wiele zleceń, m.in. przy prowadzeniu uwielbianego przez nią festiwalu Dwa Brzegi, z powodu epidemii koronawirusa w Polsce, nie przyjęła posady z wysokim gwiazdorskim kontraktem od TVN-u. Dlaczego? Powód jest bardzo osobisty.

Grażyna Torbicka odmówiła pracy w stacji TVN

Jak podaje pewne źródło w magazynie Rewia, Grażyna Torbicka była namawiana, aby poprowadzić program śniadaniowy Dzień Dobry TVN, jako że jest bardzo ceniona za swoje duże doświadczenie oraz klasę. Stacja uważa, że dziennikarka jest marką samą w sobie.
Program od dawna ma problem z oglądalnością, a Grażyna z pewnością przyciągnęłaby ludzi przed telewizory. Nie tylko młodych, ale też tych, którzy pamiętają ją z programów w TVP. Być może każdy na jej miejscu nawet by się nie zastanawiał, jednak ona odmówiła – zdradziło źródło w rozmowie z Rewią.
  1. Już wiadomo, kiedy będą bony 500 plus. Rzecznik zdradził możliwy termin
  2. Kupowane w Biedronce przez mnóstwo Polaków jedzenie pilnie wycofane przez GIS. Fatalne doniesienia, wykryto zagrożenie dla organizmu
  3. Koniec z ulgami, posypią się spore mandaty. Wielu Polaków odczuje nagłe zmiany na własnej kieszeni

Dziennikarka poświęca się dla rodziny

Grażyna Torbicka od czasu wybuchu epidemii koronawirusa w Polsce zajmuje się głównie domem. Jej 70-letni mąż jest bowiem cenionym kardiologiem i przez ostatnie tygodnie poświęcał się w zupełności służbie zdrowia, dlatego wszystkie obowiązki spłynęły na dziennikarkę.

Według Rewii kobieta odmówiła pracy stacji TVN również ze względu na swoją mamę, którą niedawno przeprowadziła się do domu prezenterki. Jej rodzicielka ma bowiem problemy z sercem i tylko w ten sposób Torbicka jest w stanie na bieżąco kontrolować stan zdrowia pani Krystyny.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

grażyna torbicka

Grażyna Torbicka odmówiła stacji TVN.

grażyna torbicka

Gwiazdy nie skusił nawet kontrakt opiewający na duże sumy.

Grażyna Torbicka

Kobieta poszła za głosem serca.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Macie konto w PKO BP, czy Santanderze? Banki wydają ostrzeżenia, pieniądze znikają z kont a oszuści są coraz bardziej przebiegli
  2. Pilnie zamykają muzeum w Polsce. Przypadek zakażenia
  3. Anna Jantar obchodziłaby dziś 70. urodziny. Pamiętacie jej największe przeboje?
  4. Edyta Górniak odmówiła bezdomnemu. Mężczyzna nie dowierzał, piosenkarka próbowała się tłumaczyć
  5. Małgorzata Rozenek przekazała radosną nowinę. Pokazała zdjęcie, „Przyszedł czas”
  6. Nie zobaczymy Kingi Rusin w uwielbianym programie TVN. Podano smutny powód, widzowie zaleją się łzami

Źródło: pomponik.pl