Hanna Bakuła mężowie jej nie mieli lekko. Słynna pisarka i malarka często podejmuje temat mężczyzn, zarówno w swoich publikacjach, jak i wywiadach. Wypowiada się o nich w ostry sposób i nie boi się wyrażać własnych opinii. Jak Bakuła postrzega mężczyzn? W ilu małżeństwach już była?

Hanna Bakuła: mężowie to nie koniec świata. Malarka doskonale o tym wie, bo miała ich już czterech. Chociaż każdy związek jest już przeszłością, to Bakuła lubi przypominać o swoich dawnych miłościach. Sama o sobie mówi „osoba kontrowersyjna”, dlatego nie powinien dziwić nas fakt, że lubi się wypowiadać w prowokacyjny sposób. 

Hanna Bakuła mężowie

Hannę Bakułę możemy kojarzyć z bloga oraz wielu publikacji m.in. felietonów dla Playboy’a. Kobietom łatwiej będzie ją skojarzyć z książkami Idiotka w Nowym Jorku lub Jak być ogierem do końca życia, w których dzieli się doświadczeniami i historiami o facetach. 

– Moje bezkresne doświadczenie życiowe leży odłogiem, dlatego udostępniam je w poradnikach, żeby popasły się na nim skołowane koleżanki. Jestem doświadczoną hodowczynią ogierów. – podsumowała Bakuła.

Nie tylko książki wyrażają jej stosunek do mężczyzn. Często nanosi na nich fale krytyki, dostarczając równorodnych opinii. Bazując na swoich doświadczeniach, mówi o mężczyznach, o ich charakterze i zwyczajach. Często pod lupę bierze stereotypy, przygląda się im i komentuje. 

– W Polsce mamy sienkiewiczowskie archetypy mężczyzn. Idolem narodowym jest gruby, bezzębny, opluty, wąsaty staruch, a do tego pijak i oszukaniec, pan Zagłoba – powiedziała w wywiadzie dla magazynu Gala

Hanna Bakuła co mówi o mężach

Chociaż zakończyła już 4 małżeństwa, to nie twierdzi, że miłości już nie można znaleźć. Za każdym razem, kiedy wchodziła w nowy związek, podkreślała, że dzieci z tego nie będzie. Chociaż bardzo je lubi, a nawet prowadzi fundację, która im pomaga, to w wywiadzie dla Viva.pl stwierdza, że własne, jest jej niepotrzebne. 

Jak się okazuje, mężowie nie mieli z nią lekko, bo z żadnym nie mogła wytrzymać pod jednym dachem

– Mieszkaliśmy razem tylko dziewięć dni. Robił taki bałagan i tak rozrzucał papiery, że w końcu mu powiedziałam: „Będziesz do mnie tylko wpadał” – zwierzyła się Bakuła.

Bakuła jest stanowczą kobietą, dlatego to ona ustalała zasady w związku. Biorąc pod uwagę jej preferencję dotyczące najlepszego kandydata na piątego męża, możemy stwierdzić, że poprzedni pozostawiali wiele do życzenia. 

– Nigdy nie wyszłabym za mąż za katolika ani za wyznawcę jakiejkolwiek religii…mój przyszły mąż mógłby być gnostykiem… Skandynawowie mają bardzo dobry stosunek do kobiet, Amerykanie są otwarci i weseli. Mógłby być też Żyd, byle nieortodoksyjny. Żeby na podstawie wyglądu zgadnąć, gdzie człowiek mieszka, czy skończył studia i co je, jako portrecistka potrzebuję 4 minut — powiedziała dla gala.pl 

Zabawne w tym wszystkim jest to, że każdy z wyżej opisanych, był już u jej boku. Stwierdza jednak, że wszystkie jej związku były wspaniałe. 

Oprócz tematów związków Hanna Bakuła często jest pytana o swoje operacje plastyczne. Jak się okazuję, lata temu wykonała lifting i tragiczną w skutkach korektę nosa — jak wspomina kobieta.wp.pl, Bakuła twierdzi, że lekarz zaraził ją gronkowcem. 

HANNA BAKUŁA MĘŻOWIE, ZOBACZ GALERIĘ:

hanna bakuła mężowie
Fot.instagram.com @ann_bg_makeupartist

Hanna Bakuła chętnie podejmuje temat mężczyzn. Pisze o nich w książkach i felietonach.