Horoskop chiński 2019 to wspaniała alternatywa dla tradycyjnego horoskopu. Po Roku Psa następuje Rok Świni, który zaskoczy niejedną osobę. Jakie niespodzianki czekają na chińskie znaki zodiaku w nowym roku? Sprawdź, czy nadchodzący rok będzie dla ciebie pomyślny?

Chiński Nowy Rok rozpoczyna się później niż nasz. Nowy rok według kalendarza księżycowego zaczyna się na początku lutego, dokładnie 5 stycznia 2019 roku, a kończy 24 stycznia 2020. Charakterystycznym kolorem dla Roku Świni jest brąz i jest związany z żywiołem ziemi. Z nami odkryjesz prognozy dla chińskich znaków zodiaku.

Horoskop chiński 2019

Jeśli zastanawiasz się, co czeka cię w miłości, w kwestiach związanych z finansami, a także w życiu zawodowym, powinieneś uważnie przeczytać ten horoskop. Dzięki temu unikniesz wielu niebezpieczeństw.

Chińska astrologia kryje wiele tajemnic

Zastanawiasz się, jakim znakiem zodiaku jesteś według chińskiej astrologii? Z nami rozwiejesz wszystkie swoje wątpliwości! Zodiak chiński, podobnie jak zodiak europejski składa się z dwunastu znaków. Ponadto, wyróżnionych jest pięć żywiołów. Co patronuje chińskim znakom zodiaku? Według wielowiekowej tradycji, sięgającej jeszcze czasów Buddy, chińskim znakom zodiaku patronują zwierzęta. Charakterystyczne cechy zwierząt stanowią domenę osób urodzonych pod konkretnym znakiem.

Szczur

Osoby spod tego znaku nie muszą obawiać się o swój los. Kolejny rok minie im w radości i nieustającej miłości. Szczur każdy pozytyw będzie umiał przekuć w spektakularny sukces, a o porażkach będzie mógł zapomnieć.

Bawół

Kolejny rok dla Bawoła będzie niekończącą się historią wzlotów i upadków, dlatego tak ważne jest, by każdy Bawół podejmował przemyślane decyzje, niepodyktowane chwilowymi emocjami.

Tygrys

Tygrys powinien patrzeć na przód i zdecydowanie zapomnieć o wcześniejszych rozczarowaniach na polu zarówno prywatnym, jak i zawodowym. W tym roku każdy Tygrys osiągnie pełnię szczęścia! 🙂

Królik

Królik powinien zainwestować w siebie. Kiedy, jeśli nie w nowym roku? To najlepszy czas, by stworzyć listę postanowień i skutecznie ją realizować. Przy odrobinie samodyscypliny i dobrych chęciach Królika ominął wszelkie niepowodzenia.

Smok

Każdy spod znaku Smoka musi nauczyć się cierpliwości. Wybuchowe emocje to znak rozpoznawczy każdego Smoka, co często przysparza mu wielu kłopotów. Praca nad sobą i samodoskonalenie doprowadzi Smoka do sukcesu, o jakim nie śnili nawet chińscy astrologowie.

Wąż

W nadchodzącym roku Wąż powinien ufać swojej intuicji. Czasami warto porzucić dobre rady rodziny i przyjaciół i pokierować się zdrowym rozsądkiem. Dzięki temu unikniesz niejednego rozczarowania. Komu ufać jak nie sobie? Niech każdy spod znaku Węża zapamięta to trafne sformułowanie.

Koń

W miłości Koń nie będzie miał powodów do narzekań. Samotne osoby spod tego znaku zodiaku odnajdą prawdziwą miłość, a osoby w związkach wejdą na zupełnie nowy etap relacji. Praca może przysporzyć drobnych problemów, jednak siła, jaką ma w sobie Koń, pomoże mu je rozwiązać.

Koza (Owca)

Wrażliwość i empatia to cechy, które w najpełniejszy sposób określają osoby spod tego znaku. Personom spod znaku Kozy/Owcy bez trudu uda się przyciągnąć do siebie tłumy. Towarzyskość Kozy (Owcy) sprawi, że grupa jej przyjaciół poszerzy się o kilka wyjątkowych postaci.

Małpa

Małpę czeka cudowny roku. Nowe wyzwania i możliwości, które przed tobą staną będą niezwykle płodne w doświadczenia i…większe pieniądze. To rok pełen wyzwań i wielkich sukcesów.

Kogut

Kogut powinien przygotować się na wielkie zmiany w swoim życiu. Cała twoja rzeczywistość przewróci się do góry nogami i chociaż początkowo nie będziesz wiedział, jak odnaleźć się w tym zawirowaniu, to finalnie zrozumiesz, że osiągnąłeś sukces.

Pies

Każdy spod znaku Psa jest uważny i niesamowicie ostrożny, przez co wiele dobra zazwyczaj go omija. W nowym roku na Psa czeka wiele ekscytujących wyzwań i tylko od niego zależy, jak im sprosta!

Świnia

Horoskop chiński 2019 jest łaskawy dla wszystkich osób spod znaku Świni. Ten rok należy do Świni, dlatego nie mamy wątpliwości, że będzie udany. Już na początku kalendarza księżycowego wyznacz sobie cele i konsekwentnie je realizuj, a gwarantujemy, że osiągniesz spektakularny sukces!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

horoskop chiński 2019
unsplash.com — Chris Gilbert

Rok Świni przyniesie wiele niespodzianek.

horoskop chinski 2019
unsplash.com — Brooke Lark

Macie już postanowienia na 2019 rok?

horoskop chiński 2019
unsplash.com — NordWood Themes

Nowy rok niesie przed sobą mnóstwo możliwości.

horoskop chinski 2019
unsplash.com @seteales

Horoskop chiński 2019. Wejdź w nowy rok z uśmiechem na ustach!

horoskop chinski 2019
unsplash.com @seteales

Radość będzie codziennym towarzyszem wielu znaków zodiaku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Meghan Markle wróci na Instagram? W Rodzinie Królewskiej to zabronione
  2. Jakie psy ma Małgorzata Rozenek? Rozpętała się wokół nich wielka afera
  3. Wyprzedaże zima 2018 Zara, Mango i H&M. Poznaj konkretne daty