Horoskop tygodniowy w jednych wzbudzi entuzjazm, a innych przyprawi o dreszczyk emocji. Na ten tydzień przygotujcie się na radosne chwile, ale również i rozczarowania. Co cię czeka w najbliższych dniach? 

Jeżeli chcesz wiedzieć, co czeka cię w tym tygodniu, koniecznie musisz zapoznać się z naszym horoskopem! Nie owijamy w bawełnę i powiemy ci prawdę, czy gwiazdy będą ci sprzyjać, czy może czeka cię pasmo tygodniowych niepowodzeń. Weź głęboki wdech i sprawdź, co przyniesie ci nadchodzący tydzień! 😉

Horoskop tygodniowy 11.06 – 17.06:

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

To dla ciebie tydzień niekończących się komplementów, które ciągle będą w twoją stronę kierowane. Świetnie wpłynie to na twoje samopoczucie oraz samoocenę, która wyraźnie wzrośnie. Na powodzenie u płci przeciwnej, na pewno nie będziesz narzekać i możesz liczyć na naprawdę upojne chwile ze swoim partnerem. Warto jednak, aby Baran wprost mówił o swoich potrzebach i nie krył swoich erotycznych fantazji. Czeka cię również pochwała ze strony pracodawcy, który doceni twoje starania i podaruje ci zadowalającą nagrodę! 😉

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Ten tydzień będzie dla ciebie bardzo pracowity. Byki powinny zachować szczególną ostrożność, ponieważ z końcem tygodnia czeka ich poważna wpadka. To jednak nie będzie przeszkodą, aby wybrać się na romantyczną randkę, która nie zakończy się olbrzymim sukcesem, jednak zyskasz nową znajomość. Jeżeli jesteś w związku, koniecznie zabierz swoją drugą połówkę do kina lub teatru, to poprawi wasze dotychczasowe relacje.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Wyjdź na dwór i odetchnij świeżym powietrzem! Każde wyjście będzie miało na ciebie świetny wpływ i przestaniesz wymyślać sobie problemy, które sam tworzysz. Czy jesteś samotny, czy w związku ten tydzień to prawdziwa erotyczna bomba! Spalisz naprawdę dużo kalorii, oddając się chwilom zapomnienia. W tym tygodniu czeka cię również nagły przypływ gotówki, którą uzyskasz bez najmniejszego wysiłku.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

To zdecydowanie nie twój tydzień. Raki będą chaotyczne i niezorganizowane, a do tego zapominalskie, przez co nabawią się problemów. Wyjdź temu naprzeciw i zapisuj istotne kwestie! Z partnerem czeka cię kryzys, na szczęście chwilowy. Wykaż się wsparciem i okaż odrobinę uczuć swojej drugiej połówce. Jeżeli jesteś samotnym rakiem, miej oczy szeroko otwarte, bo na horyzoncie pojawi się nowa miłość 😉

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Staniesz pod obstrzałem krytyki, która naprawdę mocno cię dotknie. Nie załamuj się od razu, a weź życie w swoje ręce i zmień dotychczasowe, negatywne przyzwyczajenia. W tym tygodniu lwy będą niezwykle adorowani, a w głowie pojawi się myśl, że może warto by spróbować czegoś nowego? Odpuść sobie! Nie warto niszczyć związku, który tworzysz. Jeżeli jesteś singlem, uważaj na osoby w związku, które będą chciały cię wykorzystać do jednorazowej zabawy!

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Panny bardzo zaniedbały swoich przyjaciół, z którymi kiedyś dzieliły w dużym stopniu swoje życie. Może pora naprawić zerwane więzi? Najwyższy czas! Co gorsze, czeka cię poważna kłótnia z partnerem, która będzie miała bardzo negatywny wpływ na twoje samopoczucie. Samotne panny w najbliższym czasie nie mają co liczyć na zmiany w sferze uczuciowej.

Waga (23 września – 22 października)

Twój humor nie będzie najlepszy. Cały tydzień waga będzie chciała spędzić w samotności, rozmyślając o swoim życiu. Na szczęście szybko się otrząśniesz z tego stanu i wrócisz do ludzi! Życie uczuciowe wagi będzie bardzo bogate. Ze swoim partnerem spędzisz każdą możliwą chwilę w łóżku na naprawdę ostrych zabawach. Waga to istny demon seksu i pokaże swoje prawdziwe oblicze właśnie w tym tygodniu! Pomyśl o swoim życiu zawodowym, może praca, którą wykonujesz, wcale nie jest najlepsza i przydałaby się zmiana? 😉

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Dowiesz się o bardzo przykrych rzeczach, których nigdy nie chciałeś wiedzieć. Co gorsze, będzie to tajemnica, z którą zostaniesz sam. Szybko jednak otrząśniesz się z tych nieprzyjemnych wiadomości, a pomoże ci w tym twoja druga połówka, która będzie bardzo aktywna, nie tylko w sporcie. Na nowo poczujesz motyle w brzuchu! Niestety w kwestii finansów nie najlepiej i czekają cię wydatki, które mocno wpłyną na twój budżet.

Strzelec  (22 listopada – 21 grudnia)

Strzelec będzie typową oazą spokoju, której praktycznie nie da się wyprowadzić z równowagi. Jest jednak jedno ale, a mianowicie… twoja miłość! Wasz związek przejdzie poważny kryzys, którego możecie nie przetrwać. Jeżeli jesteś singlem, ciesz się chwilą i pozwól sobie na dobrą zabawę!

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

To nie będzie najlepszy tydzień, a koziorożec będzie miał powody do zmartwień, do tego partner nie będzie zachowywał się dobrze. Koziorożce będą zabiegać o czas ukochanej osoby, jednak ona będzie wolała oddać się szaleństwom z przyjaciółmi, nie zważając na złe samopoczucie koziorożca. Pomyśl o nowych pomysłach na siebie, może warto zapisać się na kurs językowy, albo zajęcia z tańca?

Wodnik (20 stycznia – 20 lutego)

Warto, abyś zaczął dbać o dobro swoje, a nie tylko innych. Dużo osób sprawi ci przykrość, przez co twoja samoocena spadnie. Twój życiowy partner podratuje trochę sytuację i zaskoczy cię niesamowitą niespodzianką, a do tego wyraźnie pokaże, że chce spędzić z tobą resztę życia! W pracy istna tragedia, a ludzie będą doprowadzać cię do szału. Nie daj się sprowokować, oni tylko na to czekają! 😉

Ryby (21 lutego – 20 marca)

Zapragniesz światowego życia i dalekich podróży, jednak w twoim portfelu hula wiatr! Zacznij odkładać pieniądze, które wydajesz na głupoty, a marzenia staną się rzeczywistością, szybciej niż myślisz. Twoja druga połówka da ci naprawdę w kość, jednak topór wojenny zakończycie w… łóżku! Takie wyładowanie złości będzie miało dla ciebie bardzo przyjemne skutki, a wasza relacja znów powróci na właściwe tory. Samotne rybki niestety muszą zaczekać na miłość, bo w najbliższym czasie z pewnością się nie pojawi. W pracy zostaniesz postawiony pod ścianą, jednak świetnie wybrniesz z tej sytuacji.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Olej kokosowy – zbawienny wpływ na zdrowie i urodę
  2. Henna brwi – co zrobić, by cieszyć się pięknymi brwiami?
  3. W życiu Martyny Wojciechowskiej zmieni się wszystko. Prawdziwa rewolucja