Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ikonka ciężarnej kobiety na filmiku Cleo zaskoczyła fanów
Michał Fitz
Michał Fitz 30.05.2022 12:42

Ikonka ciężarnej kobiety na filmiku Cleo zaskoczyła fanów

Cleo
instagram.com/cleo_don

Cleo wywołała ostatnio wśród swoich fanów niemałą konsternację. Wszystko za sprawą jednego, niewinnego filmiku na TikToku, który mógł zasugerować to, co dzieje się w życiu wokalistki. Aplikacja zasugerowała bowiem artystce, że ta jest w ciąży.

Bardzo wymowna była reakcja samej wokalistki, która zrobiła wielkie oczy, gdy tylko zobaczyła, jaki emotikon ją opisuje.

Aplikacja zasugerowała Cleo ciążę

Wspomniana wyżej aplikacja gwarantuje bowiem całą masę filtrów, które na zasadzie losowania mają dopasować do użytkowników różne rzeczy. Czasem są to ulubione potrawy, innym razem gwiazdy, które rzekomo wyglądają jak oni, a jeszcze kiedy indziej emotikony, które podobno najlepiej opisują daną osobę. Z tej ostatniej skorzystała Cleo.

W ramach tej krótkiej zabawy filtr określał jednym, losowym emotikonem pięć konkretnych osób: mamę artystki, jej tatę, najlepszą przyjaciółkę, obiekt westchnień oraz ją samą. Jej rodzice zostali dopasowani odpowiednio do zażenowanej minki oraz trolla. Szczególnie skojarzenie taty ze stworkiem bardzo rozbawiło artystkę.

Jej przyjaciółka została za to przyrównana do diabła, z czym sama wokalistka się nie zgodziła, a jej obiekt westchnień do kolejki górskiej. Cleo stwierdziła, że faktycznie ów mężczyzna mógłby mieć emocjonalny rollercoaster, gdyby dowiedział się, że to on jej się podoba.

W największe zdziwienie wokalistkę wprawiła jednak ikonka, która opisywała ją samą. Na ekranie pojawił się bowiem wizerunek ciężarnej kobiety. Cleo zrobiła wówczas wielkie oczy, jakby aplikacja zdradziła za nią wielką tajemnicę.

– Czy ja o czymś nie wiem? – skwitowała zabawnie artystka.

Zobacz filmik:

@cleo???????????? no dobra a co tam u Was? Zadawajcie pytania w komentarzach będę odpowiadać ⬇️????✌️♬ dźwięk oryginalny – CLEO

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  2. Używasz perfum? O jednej rzeczy możesz nie mieć pojęcia, zdumiewające informacje
  3. „Lepiej, żeby prawda nie ujrzała światła dziennego”. Hakiel zamieścił tajemniczy wpis ws. rozstania z Cichopek

Tagi: cleo