Impreza, na którą chłopak wybrał się wraz z kolegami, była dla niego dramatyczna w skutkach. Rodzice chłopaka naciskali, by tego nie robił, jednak on zdecydował się rozerwać i pójść. Niestety swoim bezmyślnym zachowaniem sprowadził na rodzinę prawdziwe nieszczęście.

Młody chłopak miał dość kwarantanny. Postanowił w końcu wyjść na miasto i odpocząć w towarzystwie kolegów. Niestety, nie przemyślał, że impreza może mieć naprawdę fatalne skutki. Z powodu zachowania chłopca najbardziej ucierpiał jego ojciec.

Impreza, której konsekwencje chłopak zapamięta na zawsze

Młody chłopak miał dość siedzenia w domu. Rodzice prosili go, żeby nie wychodził z uwagi na panującą epidemię. Młody mężczyzna nie dał się przekonać, obiecał jednak mamie, że podczas spotkania z przyjaciółmi będzie nosił maseczkę oraz dezynfekował ręce.

Niestety, okazało się, że w trakcie spotkania chłopak nie nosił maseczki, a jedna z jego koleżanek była zarażona koronawirusem. Gdy ten fakt wyszedł na jaw, rodziny uczestników zabawy musiały pozostać na kwarantannie. Wyniki testów na obecność COVID-19 uczestnikom imprezy jak i ich rodzinom wyszły pozytywnie.

  1. Jezuita ostro skomentował ślub Kurskiego. Podobnych słów nikt nie mógł przewidzieć, powstała wielka burza
  2. Widok grobu córki Eleni jest smutny. Po 26 latach tak wygląda, nikt się nie spodziewał
  3. Pan młody nagle przerwał ślub. Kazał pannie młodej się odwrócić, kiedy zobaczyła, co działo się za jej plecami, zaczęła płakać

Rodzice ponoszą konsekwencje nieodpowiedzialności dzieci

Do opisywanej sytuacji doszło na Florydzie w USA. Wskaźnik zachorowań na COVID-19 jest tam bardzo wysoki. Jak relacjonuje CNN, aktualnie obserwuje się wzrost zakażeń, głównie wśród młodych ludzi, którzy zarażają starszych wiekiem rodziców czy dziadków, a ci nie przechodzą zakażenia łagodnie. Ojciec chłopca, który miał kontakt z zainfekowaną koleżanką, choruje na cukrzycę oraz otyłość.

Po czterech dniach od uzyskania pozytywnego wyniku na obecność koronawirusa musiał zostać zawieziony do szpitala i podłączony do respiratora. Rodzina przeżyła dramatyczne chwile. W tej chwili trwa zbiórka na pomoc finansową dla rodziny, która żyła z pensji ojca. Mama chłopca apeluje do wszystkich młodych ludzi, by byli odpowiedzialni i brali pod uwagę, że mogą przechodzić zakażenie bezobjawowo, a starsi ludzie, których zarażą, będą toczyć walkę o życie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Rodzina zorganizowała zbiórkę na rzecz chorego ojca.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Smutek Katarzyny Dowbor. Dziennikarka zamartwia się o córkę, każda matka ją zrozumie
  2. 6-latek został zaatakowany, turyści walczyli o jego życie. Tragedia na wakacjach za granicą
  3. Młoda mama zasnęła podczas karmienia. Gdy otworzyła oczy, było już za późno
  4. Kiedy lekarz zobaczył USG, zamarł. Nienarodzone dziecko puszczało bańkę, musiał przekazać matce druzgocącą wiadomość
  5. Niestety, nie żyje Jerzy Pietraszko. Był wybitną jednostką, Polska straciła wielkiego człowieka
  6. Pan młody już czekał przy ołtarzu. Gdy drzwi kościoła się otworzyły odebrało mu mowę, a goście mieli łzy w oczach

Źródło: thesun.co.uk

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl