Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Będziecie w szoku, jak dowiecie się, GDZIE pracowała Kate Middleton, zanim została księżną
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 21.08.2018 17:23

Będziecie w szoku, jak dowiecie się, GDZIE pracowała Kate Middleton, zanim została księżną

Kate Middleton
wikipedia.com

Kate Middleton pracowała na pół etatu w znanej brytyjskiej firmie, zajmującej się sprzedażą biżuterii. Jaka była jej rola i czy się w niej sprawdziła? Mamy odpowiedzi.

Brytyjska rodzina królewska nie przestaje elektryzować ludzi na całym świecie. Zasady panujące na królewskim dworze, stroje i konwenanse. Wszystko to niezwykle nas intryguje .

Kim jest Kate Middleton?

To od 29 kwietnia 2011 roku księżna Cambridge i żona księcia Williama. Poznali się oni na Uniwersytecie St Andrews w Szkocji na wydziale sztuk pięknych. Studiowali historię sztuki. Ich przyjaźń przerodziła się w gorące uczucie. Middleton pochodzi z wpływowej, brytyjskiej rodziny. Ich światy nie były zatem aż tak różne. William uwielbia zarówno swoją żonę, jak i jej bliskich.

Kate Middleton pracowała w brytyjskiej firmie, Jigsaw. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1972 i specjalizuje się w produkcji luksusowych ubrań, biżuterii oraz dodatków.

Współwłaścielka Jigsaw, Bella Robinson powiedziała w 2008 roku w rozmowie z Evening Standard:

Swoje zadania wykonywała bardzo starannie i rzetelnie, podczas pory lunchu siedziała z wszystkimi w kuchni i żartowała z kierowcami. Zachowywała się jak normalna dziewczyna.

W tym samym roku Kate zwolniła się i zaczęła pracować ze swoją mamą. Firma Party Pieces zajmowała się urządzaniem dziecięcych przyjęć. Kate objęła stanowisko marketingowca.

Jak wygląda życie Kate i Williama?

Zdradzili oni kilka szczegółów w wywiadzie dla BBC Radio 1:

– Nasza córka złości się, gdy nie poświęcamy dostatecznej uwagi jej ulubionym bohaterom. Aktualnie jej idolem jest Strażak Sam, zaś George’owi właśnie minął etap Świnki Peppy – powiedział William.

Co się dzieje, gdy dzieci w końcu zasną? Przychodzi czas tylko we dwoje. Książęca para uwielbia wówczas oglądać seriale, takie jak Homeland czy Gra o Tron.

Lubcie Kate, a może bardziej przepadacie za Meghan Markle? Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

meghan markle

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dieta cud. Ile kalorii spalamy podczas zbliżenia? Liczba was zaskoczy
  2. Drink o smaku ulubionej piosenki? Powstała specjalna maszyna
  3. Michał Szpak pokazał zdjęcie w samych majtkach. Seksowny?

źródła: kozaczek.pl