Kelnerka zamiast rachunku pozostawiła gościom restauracji tajemniczy liścik. Gdy tylko go otworzyli nie mogli uwierzyć własnym oczom! Zachowanie kobiety wywarło na małżeństwie ogromne wrażenie. Nie ulega wątpliwości, że to wydarzenie na długo pozostanie w ich pamięci. To niesamowite, że na świecie są jeszcze tacy ludzie – podsumowała kobieta.

Okazuje się, że niektóre wizyty w restauracji mogą okazać się niezapomniane, nie tylko dzięki nadzwyczajnym doznaniom kulinarnym. Przekonało się o tym m.in. pewne małżeństwo z Texasu. Mieli oni prawdziwe szczęście, że na ich drodze stanęła tak wyjątkowa i empatyczna osoba!

Kelnerka pozostawiła sekretny liścik

Kobieta, o której chcielibyśmy wam dziś opowiedzieć jest kelnerką w West Side Cafe w Texasie. W trakcie jednej ze zmian miała okazje obsługiwać małżeństwo, które kojarzyła już z poprzedniej wizyty w ich restauracji. Dlaczego zapadli tak mocno w pamięci Lane? Chodzi o to, ze wówczas spodziewali się dziecka.

Bez większego zastanowienia postanowiła więc zapytać o ich nowo narodzoną pociechę. Odpowiedź, którą usłyszała, sprawiła, że natychmiast zaczęła żałować swojej ciekawości i niewyparzonego języka.

Powiedzieliśmy jej, że nasza córeczka odeszła przed czterema tygodniami – powiedział mężczyzna w rozmowie z CBS.

Ich dziecko miało zaledwie 9 tygodni, kiedy doszło do tragedii. Pewnego dnia po prostu zasnęła i już nigdy się nie obudziła. Przyczyna jej śmierci w dalszym ciągu jest jedną wielką niewiadomą.

Kobieta wykazała się ogromną empatią

Kelnerka słysząc te słowa zupełnie nie wiedziała jak powinna się w tej sytuacji zachować i co właściwie odpowiedzieć.

– Pomyślałam sobie, o Boże, musiałam zranić ich tym pytaniem, Wystarczy, że muszą o tym myśleć bez przerwy, każdego dnia – wspomina Lane.

Wtedy w jej głowie narodził się zupełnie nieoczekiwany pomysł. Postanowiła, że zamiast rachunku wręczy parze sekretny liścik, w którym przekaże im ważną wiadomość.

– Wasz rachunek został opłacony, Jest nam straszliwie przykro z powodu Waszej straty. Niech Bóg Wam błogosławi – The West Side – napisała kobieta.

Mimo wszystko para próbowała opłacić rachunek

Kelnerka jednak absolutnie nie chciała się na to zgodzić. Jak sama stwierdziła, było to zamówienie na koszt firmy.

Prawda jednak okazała się zupełnie inna… Kobieta, aby wynagrodzić parze swoje nieprzemyślane pytanie i brak taktu postanowiła opłacić zamówienie z własnej kieszeni.

– Byliśmy szczęśliwi, gdy okazało się jaką dobrocią potrafią wykazać się ludzie- stwierdziło na koniec małżeństwo.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kelnerka
wiemy.to

Małżeństwo nie mogło uwierzyć w to co zobaczyli!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ciemna strona 500 plus. Program wyrządza sporo szkód
  2. Panna młoda wydała fortunę na suknię ślubną, więc postanowiła chodzić w niej przez cały tydzień. Te zdjęcia to HIT
  3. Po rozwodzie sprzątała strych i znalazła numer telefonu do swojej pierwszej miłości. Teraz są małżeństwem
  4. Najpiękniejsza dziewczynka świata skończyła 18 lat. Czy wciąż zachwyca urodą?
  5. Czapki z głów. Za to co wczoraj w Sopocie dla Kory zrobił Michał Szpak

Źródło: wiesz.info

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.