Kinga Duda wraz z całą rodziną ma wspaniały powód do świętowania. Dobra wiadomość bardzo szybko obiegła całą Polskę. Młoda kobieta nie posiada się z radości i na pewno nigdy nie zapomni o niedawnych wydarzeniach z jej życia. Gratulacjom nie ma końca.
 
Kinga Duda poszła w ślady ojca i postanowiła studiować prawo. Okazuje się, że córka Prezydenta ma do tego dryg, ponieważ szybko pnie się po szczebelkach kariery. Właśnie nastąpił przełom w jej życiu. Nie pozostaje nic innego, jak pogratulować!
 
 
Córka Prezydenta robi prawniczą karierę 
 
Kinga wygrała trzymiesięczny staż w prestiżowej kancelarii prawnej w Londynie. Była to nagroda za reprezentowanie Uniwersytetu Jagiellońskiego w konkursie dotyczącym prawa międzynarodowego. Jak podaje Onet, córka Prezydenta najwidoczniej musiała się sprawdzić, ponieważ firma zaproponowała jej stały etat. Niebywały sukces z pewnością sprawił, że rodzice pękają z dumy.
 
Kinga Duda swoją karierę rozpoczęła od pracy dla prestiżowej polskiej kancelarii, którą szybko postanowiła rzucić, o czym pisaliśmy w jednym z naszych artykułów. Córka Prezydenta w ramach zajęcia trzeciego miejsca w konkursie Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot dotyczącym prawa międzynarodowego, dostała propozycję stażu w Londynie. 
 
 
 
Jestem przede wszystkim niesamowicie dumny z córki, że odbywa trzymiesięczny staż w Londynie. Ja takich sukcesów w jej wieku nie miałem. Oczywiście, że chciałbym, aby wróciła do Polski i tu znalazła sobie pracę. Łatwiej jest wtedy się, chociażby spotkać – powiedział wtedy w rozmowie z Super Expressem Andrzej Duda. 
Ceniona kancelaria, której siedziba mieści się w Wielkiej Brytanii w Londynie, musiała być zadowolona z pracy córki Prezydenta, ponieważ jak udało się dowiedzieć Onetowi, zaproponowano jej stałą pracę. 
 

-Staż Kingi Dudy upływał z końcem maja, ale wiadomo, że w Londynie pozostanie na dłużej. Kancelaria musi być zadowolona z jej pracy, ponieważ zdecydowała się na przedłużenie współpracy – poinformował portal Pomponik o słowach tajemniczego informatora związanego z kancelarią prezydenta.

Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować! 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kinga duda
Fot. East News

Kinga Duda zostaje na dłużej za granicą 

Kinga Duda
Fot. YouTube /Andrzej Duda

Córka Prezydenta, która odbywała staż w Londynie, dostała propozycję stałej pracy. 

Kinga Duda
Fot. youtube.com/
patriotycznyinternet

Tata jest z niej dumny. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Poważny wypadek na drodze do Gdańska. Ranne dzieci, droga zablokowana
  2. Wielka porażka Zakopanego. Najnowsza wiadomość nie pozostawia złudzeń
  3. Skandaliczne zachowanie kobiety na myjni samochodowej. Kamery nagrały, co robiła z psem
  4. Z zewnątrz budynek nie zwraca uwagi. Po wejściu do środka ekipa „Nasz Nowy Dom” zaniemówiła
  5. Kotek właśnie się obudził i życzy wszystkim miłego dnia
  6. Kazik miał zostać ukarany, a zaoszczędził 16 mln. Paradoks i przekora całej sytuacji (OPINIA)

Źródło: pomponik.pl 

Poprzedni artykułPamiętacie złote myśli? Dziś są wyjątkową pamiątką z młodzieńczych lat
Następny artykułMogą zapukać do twoich drzwi i pozbawić cię oszczędności. Wszystko zgodnie z prawem, ale jest jeden warunek
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.