Kobieta przeżyła tę przygodę chyba w najgorszym możliwym momencie — stało się, to kiedy była pod prysznicem. Kiedy poczuła, że właśnie na coś nadepnęła, poczuła, że robi jej się zimno. Kiedy zobaczyła co to, osunęła się na ziemię po ściance prysznica.

Nie bez powodu postaci w horrorach i thrillerach tak często zaskakiwane są przez potwory tudzież morderców pod prysznicem. To przecież moment, kiedy jesteśmy chyba najbardziej bezbronni, może poza czasem, kiedy śpimy. Stojący na śliskich płytkach, nadzy, nasze pole widzenia jest ograniczone, a przez szum wody niewiele słyszymy. I wtedy, tak jak ta kobieta, orientujemy się, że coś jest bardzo nie tak.

Kobieta omal nie rozbiła sobie głowy

— Jestem pod prysznicem, mam czas dla siebie. Uwielbiam ten moment, gdy się namydlam i mogę oddać się tej przyjemności — napisała kobieta na swoim Facebooku. Jednak ta sielanka dla Aishy nie miała potrwać długo. Już po chwili kątem oka zauważyła coś obrzydliwego, co porusza się po dnie prysznica. Kiedy to coś dotknęło jej stopy, ona nie wytrzymała.

kobieta
canva.com

W głowie Aishy już powstawały najczarniejsze scenariusze.

— Niewiele myśląc, wyskoczyłam spod prysznica jak oparzona. Narobiłam przy tym dużo hałasu i już chciałam wybiec z łazienki, gdy pomyślałam, że nie mogę tego tak zostawić. — Zbierając w sobie całą odwagę, Aisha zerknęła jeszcze raz na stwora, który ją tak wystraszył. Wtedy osunęła się po ściance prysznica.

Rozwiązanie zagadki

Na całe szczęście, bardzo szybko okazało się, że to wcale nie pająk gigant. To, co Aishę tak przeraziło, to w rzeczywistości były jej sztuczne rzęsy, które musiały jej niepostrzeżenie odpaść. No cóż, nasz mózg zdecydowanie lubi nam płatać figle. Bardzo często bywa tak, że przestraszymy się czegoś, co okazuje się w rzeczywistości niegroźnym przedmiotem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobieta
fot. Aisha Prater, facebook.com

Okazało się, że to tylko rzęsy. 

kobieta
fot. Aisha Prater, facebook.com

Nieźle najadła się strachu. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Księża nie płacą, jak reszta Polaków. Obowiązuje ich specjalny system podatkowy
  2. Wampir z Krakowa po zatrzymaniu opowiedział o swoich zbrodniach. ”Chciałem wymordować wszystkie kobiety”
  3. Gdzie mieszka Święty Mikołaj? Wiemy, pod jaki adres wysłać list
  4. Ojciec trzymał córkę w klatce dla psa. Chciał w ten sposób zemścić się na byłej żonie
  5. Paskudne, prawie wszyscy kupują i dodają do kurczaka czy schabu. Zawiera toksyczny dwutlenek siarki i co gorsza olej palmowy

źródła: popularne.pl

Poprzedni artykułJak się pozbyć wąsika? Informacje, które trzeba znać
Następny artykułCórka znanego piłkarza nie żyje. 2-latka odeszła nagle
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.