Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Oglądała telewizję, nagle zauważyła na szyi prowadzącego niepokojącą rzecz. Prawda okazała się szokiem
Michał Włoch
Michał Włoch 12.01.2020 15:24

Oglądała telewizję, nagle zauważyła na szyi prowadzącego niepokojącą rzecz. Prawda okazała się szokiem

Kobieta spokojnie odpoczywała, oglądając telewizję. W pewnym momencie pewien szczegół na ekranie zwrócił jej uwagę. Zaniepokojona kobieta postanowiła od razu zareagować. Czas pokazał, że jej decyzja była bardzo dobra.

Gdy kobieta zasiadła do słodkiego leniuchowania przed ekranem telewizora, nie spodziewała się, że będzie to tak brzemienne w skutki. Wszystko mogłoby potoczyć się zupełnie inaczej, gdyby nawet wyszła zrobić sobie herbatę lub coś do jedzenia podczas ujęcia, które wprawiło ją w osłupienie. Kobieta zauważyła bowiem na szyi prowadzącego program dziwną rzecz...

Uważna kobieta uratowała gwiazdę

Flip or Flop to program telewizyjny, w którym małżeństwo Tarek i Christina El Moussa kupują domy, odnawiają je i sprzedają z zyskiem. Program był jedną z ulubionych rozrywek Ryan Read, która jest wielką fanką Tareka.

Kobieta zauważyła coś niepokojącego. Jej uwagę zwróciła szyja ulubionego prowadzącego – dla sprawnego oka Ryan wyraźnie widoczny był tam guzek.

W jaki sposób kobieta zdiagnozowała swojego idola przez telewizor? Ryan z zawodu jest pielęgniarką. Gdy zobaczyła guz na szyi prowadzącego, nie zastanawiała się długo. Wzięła komputer i zaczęła pisać maila skierowanego do szefostwa stacji, która była producentem programu Flip or Flop.

List, który uratował życie

Kobieta napisała do stacji list, w którym wyraziła swoje zaniepokojenie dotyczące zdrowia prowadzącego program. Ryan nie chciała wyjść na szaloną fankę, więc rozpoczęła list bardzo poważnie.

To nie jest żart. Jestem dyplomowaną pielęgniarką. Oglądając Flip or Flop, zauważyłam, że Tarek, który prowadzi program, ma na swojej tarczycy wyraźny guzek – powinien się zbadać -napisała w liście kobieta.

Biopsja potwierdziła słowa uważnej pielęgniarki. Okazało się, że gwiazdor ma raka tarczycy. Nowotwór został usunięty operacyjnie. Prowadzący show po jakimś czasie z powodzeniem zakończył leczenie – obecnie jest on w pełni zdrowy.

Ryan Read i Tarek El Moussa mieli okazję się spotkać. Studio filmowe zaaranżowało specjalną wizytę, podczas której gwiazda mogła osobiście podziękować pielęgniarce za uratowanie życia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobieta

Kobieta zauważyła niepokojący guz na szyi prowadzącego i od razu zaczęła działać.

kobieta

Po operacji gwiazdor wrócił do pełni sił.

kobieta

Gwiazdor miał szansę osobiście podziękować swojej fance.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Efekty pojawiły się już na drugi dzień
  2. Anna Jantar byłaby zachwycona. Wnuczka odziedziczyła cechy babci i mamy
  3. Anna Mucha i jej tata nie zawsze mieli dobre relacje. Wszystko zmieniło się w dniu jej 18. urodzin
  4. Mąż od dłuższego czasu planował rozwód. Gdy przypadkiem znalazł dokumenty żony, aż przeszły go ciarki
  5. „Wielkie zmiany w domu Borysa Szyca. Aktor nie posiada się z radości
  6. Ich romans wyszedł dopiero po latach. Jaworowicz była zakochana w słynnym polskim piosenkarzu