Kobieta, uważana za najpiękniejszą na świecie, niedawno skończyła 73 lata. Jest ona doskonałym przykładem na to, że człowiek może być zjawiskowy w dosłownie każdym wieku. Jej zdjęcia odbierają mowę, aż trudno uwierzyć, że  ma tyle lat.

Najpiękniejsza kobieta świata 5 sierpnia obchodziła swoje 73. urodziny. Pomimo upływu czasu, jej uroda nadal zachwyca ludzi na całym świecie. Wygląda fantastycznie, aż nie można oderwać wzroku.

Najpiękniejsza kobieta świata skończyła 73 lata

Ingmari Lamy urodziła się 5 sierpnia 1947 roku w Szwecji. W latach 60. była niezwykle popularną modelką. Pojawiła się nawet na okładkach Vogue i Harpers Bazaar. Uczestniczyła w sesjach zdjęciowych w Niemczech, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych czy Szwecji.

Niedawno skończyła 73 lata, a jej uroda nadal zachwyca. Modelka przeszła na zasłużoną emeryturę, lecz jej urok nie przeminął. Na jej koncie w mediach społecznościowych nadal można podziwiać zdjęcia modelki światowej sławy.

  1. Radosna nowina z życia Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Wyjątkowy dzień nadchodzi wielkimi krokami
  2. Najwyższy stopień zagrożenia. IMGW wydało pilny alert

Kariera Ingmari Lamy

Jej kariera zaczęła się dosyć przypadkowo, kiedy dziewczyna przebywała na wakacjach w Paryżu. W nocnym klubie zobaczył ją ktoś z branży modelingowej. Następnego dnia młoda kobieta znalazła się na zdjęciach próbnych. Później te same fotografie znalazły się na okładce Harpers Bazaar, co ciekawsze bez wiedzy samej zainteresowanej.

Szybko potem podpisała kontrakt z paryską agencją Models International. W 1972 roku Ingmari Lamu rozpoczęła współpracę z Elite Model Management w Paryżu. Wtedy stała się też twarzą kobiecych perfum Yves Saint Laurent. Później przeszła na modelingową emeryturę, by w 1992 roku ponownie zostać odkrytą przez fotografa Magnusa Reeda. Nic dziwnego, że mężczyzna się nią zachwycił, ponieważ nadal pozostaje piękna.

A wy co o niej myślicie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobieta
fot. instagram.com/ingmarilamy

Kobieta nadal zachwyca swoją urodą.

kobieta
fot. instagram.com/ingmarilamy

Modelka stawia przede wszystkim na naturalność.

kobieta
fot. instagram.com/ingmarilamy

Nadal realizuje się w zawodzie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wyszła ostra taśma z Pałacu Prezydenckiego. Na niej Agata i Andrzej Duda, o co chodzi?
  2. Popularna dziennikarka TVP zdobyła się na pełną szczerość. Jacek Kurski będzie wściekły?
  3. Fryzjer ogolił kobiecie prawie wszystkie włosy. Rozegrał się dramat, ale jej wygląd powala na kolana
  4. Rafał Trzaskowski przekazał wiadomość z ostatniej chwili. Musiał powołać sztab kryzysowy
  5. Kancelaria Premiera przekazała ważną wiadomość. Od dziś duże zmiany w kraju
  6. 117-latka podzieliła się ze światem sekretem długowieczności, codziennie jadła jeden dziwny produkt, który zapewnił jej zdrowie

Źródło: wikipedia.org, kolezanka.com

 

Poprzedni artykułNie żyje uwielbiana Polka. Przyjaciele przekazali bardzo smutną wiadomość
Następny artykułFryzjerka miała uratować jej zniszczone włosy. Gdy spojrzała w lustro po, zalała się łzami
Natalia Andrejuk - redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Doprowadziła ją tutaj chęć rozwoju i ciągłej nauki. Interesuje się literaturą, polityką oraz twórczością Taco Hemingwaya. W wolnym czasie- wielka fanka gier komputerowych, szczególne tych online.