Włosy w kolorze platyny sięgały tej kobiecie do ramion. Kiedy weszła do salonu fryzjerskiego, stylista od razu miał pomysł na jej metamorfozę. Był jednak jeden warunek – frzyjer zapowiedział jej, że chciałby zgolić jej prawie wszystkie włosy. Chociaż strasznie się tego bała, efekt końcowy zwala z nóg.

Nie trzeba mówić, jak ważne dla kobiety są jej włosy i paznokcie. Można zauważyć, że panie mają od razu lepszy humor, na myśl o wizycie w salonie. Te odważniejsze klientki, czasami poddają się tam totalnej metamorfozie. 

Fryzjer zaplanował metamorfozę

Kiedy kobieta weszła do salonu fryzjerskiego miała długie, blond włosy. Na wstępie postanowiła podzielić się z fryzjerem informacją, że nie pamięta, kiedy miała odwagę zdecydować się na większą metamorfozę. Od lat nosiła takie uczesanie, z którego była bardzo zadowolona. Bez problemu mogła związać włosy w kitkę, a nawet zrobić z nich kok. 

Fryzjer długo nie czekając zaproponował kobiecie, że może poddać ją małemu eksperymentowi. Kiedy przestawił jej swój plan, klientka była w szoku. Propozycja była kusząca, jednak wiązała się ze zgoleniem włosów niemal na zero. Mimo swoich obaw postanowiła, że pozostawi fryzjerowi wolną rękę. 

  1. Nie żyje gwiazdor kinowych hitów. Rodzina przekazała smutne wiadomości, miał 53 lata
  2. Widok odbiera mowę. Grób córki Eleni 26 lat po tragicznym morderstwie wyciska łzy z oczu
  3. Dowiedziała się o śmiertelnej chorobie gdy była nastolatką. Dziś aktorka walczy o każdy oddech, szpital nie może jej przyjąć

Czy klientka była zadowolona z metamorfozy?

Ostatecznie klientka nie pożałowała swojej decyzji. Na nagraniu zamieszczonym w internecie widzimy, jak mężczyzna spina włosy kobiety w ten sposób, aby łatwiej było je przyciąć po bokach. Kiedy chwycił maszynkę do golenia, klientka była bardzo przestraszona. Nie sądziła, że w ten dzień straci swoje piękne włosy.

Uspokoiła się trochę, kiedy mężczyzna odłożył maszynkę, aby na nowo chwycić za nożyczki. Kiedy skończył, większość jej włosów, które jeszcze przed chwilą miała na głowie, leżała na podłodze. Następnym krokiem metamorfozy było zafarbowanie resztki włosów, która pozostała. 

Kiedy klientka zobaczyła efekt końcowy, zaniemówiła. Na jej twarzy od razu pojawił się uśmiech. Kobieta przyznała, że nigdy nie czuła się tak dobrze, a jej włosy wyglądają fenomenalnie. 

Metamorfoza tej klientki zachwyciła również internautów, którzy nie szczędzili jej miłych słów. Uważają, że kobieta wygląda teraz naprawdę pięknie. Podziwiają ją, także za odwagę, którą się wykazała poddając się tak radykalnej zmianie fryzury. 

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA:

 Kobieta poddała się u fryzjera radykalnej metamorfozie.

włosy
fot. Screen youtube.com, Lee the hairdresser

Straty we włosach były jak widać spore.

włosy
fot. Screen youtube.com, Lee the hairdresser

Klientka wykazała się ogromną odwagą, kiedy fryzjer zaproponował jej zgolenie włosów. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mężczyzna rzucił się na policjantów z widłami. Potem schował się w wersalce
  2. Wznowią działalność pełni strachu. Co trzeci właściciel zapowiada obniżenie cen za granicą
  3. Każde dziecko bez problemu rozwiąże tę zagadkę. Większość dorosłych nie jest w stanie podać dobrej odpowiedzi
  4. Kacperka szuka już ponad 200 osób. Ujawniono zupełnie nowy scenariusz zaginięcia
  5. Suczka codziennie sama podróżuje autobusem. Pasażerowie byli wzburzeni, potem zauważyli jej obróżkę
  6. Pilny apel Andrzeja Dudy do wszystkich Polek i Polaków. Prośba okazała się niecodzienna

źródło: pikio.pl

Poprzedni artykułSzczeniak i dziecko. Rodzice nagrali rozczulające zachowanie małego psa
Następny artykułPamiętacie Polę Raksę jako Marusię? Wszyscy tracili dla niej głowę
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.