Włosy pofarbowane na kolor platyny, sięgały tej kobiecie do ramion. Kiedy weszła do fryzjera, ten od razu miał pomysł na jej metamorfozę. Okazało się, że zrealizuje go tylko wtedy, gdy klientka pozwoli zgolić sobie większość z nich. Chociaż strasznie się tego bała, efekt końcowy zwala z nóg.

Nie trzeba mówić, jak ważne dla kobiety są jej włosy i paznokcie. Można zauważyć, że panie mają od razu lepszy humor, na myśl o wizycie w salonie. Te odważniejsze klientki, czasami poddają się tam totalnej metamorfozie. 

Fryzjer miał szalony pomysł na jej włosy 

Kiedy kobieta weszła do salonu fryzjerskiego miała długie, blond włosy. Na wstępie postanowiła podzielić się z fryzjerem informacją, że nie pamięta, kiedy miała odwagę zdecydować się na większą metamorfozę. Od lat nosiła takie uczesanie, z którego była bardzo zadowolona. Bez problemu mogła związać włosy w kitkę, a nawet zrobić z nich kok. 

włosy
fot. Screen youtube.com, Lee the hairdresser

Fryzjer długo nie czekając zaproponował kobiecie, że może poddać ją małemu eksperymentowi. Kiedy przestawił jej swój plan, klientka była w szoku. Propozycja była kusząca, jednak wiązała się ze zgoleniem włosów niemal na zero. Mimo swoich obaw postanowiła, że pozostawi fryzjerowi wolną rękę. 

Czy kobieta była zadowolona z metamorfozy?

Ostatecznie klientka nie pożałowała swojej decyzji. Na nagraniu zamieszczonym w internecie widzimy, jak mężczyzna spina włosy kobiety w ten sposób, aby łatwiej było je przyciąć po bokach. Kiedy chwycił maszynkę do golenia, klientka była bardzo przestraszona. Nie sądziła, że w ten dzień straci swoje piękne włosy.

Uspokoiła się trochę, kiedy mężczyzna odłożył maszynkę, aby na nowo chwycić za nożyczki. Kiedy skończył, większość jej włosów, które jeszcze przed chwilą miała na głowie, leżała na podłodze. Następnym krokiem metamorfozy było zafarbowanie resztki włosów, która pozostała. 

włosy
fot. Screen youtube.com, Lee the hairdresser

Kiedy klientka zobaczyła efekt końcowy, zaniemówiła. Na jej twarzy od razu pojawił się uśmiech. Kobieta przyznała, że nigdy nie czuła się tak dobrze, a jej włosy wyglądają fenomenalnie. 

Metamorfoza tej klientki zachwyciła również internautów, którzy nie szczędzili jej miłych słów. Uważają, że kobieta wygląda teraz naprawdę pięknie. Podziwiają ją, także za odwagę, którą się wykazała poddając się tak radykalnej zmianie fryzury. 

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA:

 Kobieta poddała się u fryzjera radykalnej metamorfozie.

włosy
fot. Screen youtube.com, Lee the hairdresser

Klientka wykazała się ogromną odwagą, kiedy fryzjer zaproponował jej zgolenie włosów. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jeszcze tylko trzy dni i na półki trafi hit. W sobotę Lidl przeżyje oblężenie
  2. Jej małżeństwo rozpadło się dawno temu. Po latach kobieta znajduje na strychu straszną pamiątkę
  3. Zabrała chorego na autyzm synka do fryzjera. Gdy zaczął krzyczeć, obca kobieta siadła na podłodze i stało się coś niezwykłego
  4. Masz „diamentowy palec”? To może być ostrzeżenie przed śmiertelną chorobą
  5. Prokuratura zabrała się za byłą żonę Wiśniewskiego. Oskarżono ją o wyjątkowo haniebny czyn, mogą ją zamknąć na 10 lat

źródło: pikio.pl

Poprzedni artykułCzy Viki Gabor jest cyganką? Cała prawda o pochodzeniu 12-letniej gwiazdy
Następny artykułSzczeniak pitbulla i huskiego. Piesek wygląda, jak istny cud świata
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.