Kobieta, wywiązując się z codziennych obowiązków, zraniła się w palec. Rana była jednak tak mała, że nie przywiązała do niej szczególnej uwagi. Portal dailymail.co.uk podał, że po dwóch dniach jej ręce zaczęły puchnąć, ostatecznie robiąc się czarne. Zignorowanie zranionego palca okazało się ogromnym błędem. Jej zdrowie było bardzo zagrożone.

Wywiązywanie się z codziennych obowiązków często bywa trudne i niesie za sobą wiele niespodzianek. Przekonała się o tym pewna kobieta, która podczas sprzątania swojego domu zraniła się w palec. Początkowo postanowiła zignorować małe skaleczenie, jednak okazało się to bardzo dużym błędem.

Kobieta zignorowała ranę

Jak donosi dailymail.co.uk Pewna kobieta w Chinach sprzątała swoje mieszkanie, kiedy w pewnym momencie zauważyła na palcu delikatne zadrapanie. Uznawszy, że nie jest to nic groźnego postanowiła kontynuować swoje obowiązki i nie przejmować się zaistniałą sytuacją. To, co się stało później mrozi krew w żyłach. 

Po upływie kilku dni zauważyła, że rana się nie zagoiła, a co gorsza zaczęła zamieniać się w obrzęk przypominający niewielkiego krwiaka. Zdziwiona kobieta nie mogła zrozumieć, dlaczego tak mała rana się nie goi, a co gorsza zamienia się na znacznie poważniejszy uraz. Z czasem sytuacja zrobiła się zdecydowanie gorsza.

  1. Dramat Rafała Trzaskowskiego. Błaga o pomoc rząd, nie miał innego wyjścia
  2. Nastolatek z płucami jak staruszek. Choroba zniszczyła jego życie

Dłonie kobiety zaczęły ciemnieć

Niestety ignorancja kobiety względem poniesionego urazu doprowadziła do tego, że jej dłonie zaczęły przybierać niepokojącą ciemną barwę. Portal dailymail.co.uk podaje, że wszystkie jej palce u lewej ręki z wyjątkiem kciuka zrobiły się czarne. Podobnie stało się z prawą ręką. Skóra na rękach zrobiła się łuszcząca i swędząca, a po jakimś czasie pojawił się także ból.

Mimo tego uznała, że organizm sam sobie poradzi z zaistniałą sytuacją. Stało się całkiem inaczej. Palce kobiety zrobiły się zdeformowane i zaczęły drętwieć. Z uwagi na coraz poważniejsze objawy postanowiła skonsultować się z lekarzem. Okazało się, że kobieta cierpi na gangrenę dłoni. Zazwyczaj przy gangrenie pojawia się dziwny zapach, którego nie doświadczyła. Specjaliści uznali, że jest to odmiana choroby znana jako gangrena sucha.

Choroba sprawiła, że dłonie kobiety nie mogą wrócić do pierwotnego stanu i ich wyleczenie będzie niezwykle trudne.

ZOBACZ WIDEO:

Palce kobiety nabrały niepokojącego czarnego koloru.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wiadomość z ostatniej chwili. Właśnie nadeszło potwierdzenie od premiera Morawieckiego
  2. Tysiące Polek i Polaków dostaną dziś identycznego SMS-a. Ważne ostrzeżenie, nie chodzi o pogodę
  3. Koszmar w szpitalu. Bezsilny pacjent próbował wyjść na czworaka korytarzem, ludzie dookoła tylko patrzyli
  4. Anna Lewandowska zmiażdżona przez znaną aktywistkę. Ostra wiązanka wbija w ziemię
  5. Skóra w popularnym mleku? Mężczyzna nie mógł uwierzyć: „Tkanka mięsopodobna”. Producent odpowiedział
  6. Niezastąpiona surówka z selera korzeniowego, zaledwie 2 główne składniki, pychotka do każdego obiadu

Źródło: wykop.pl

Poprzedni artykułWitamina A – jak działa na skórę?
Następny artykułKosmetyki do kąpieli – jakie wybrać i dlaczego?
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl