Kobieta trafiła do szpitala z potwornym bólem brzucha. Podczas prześwietlenia lekarze przecierali oczy ze zdumienia. To, co zobaczyli podczas operacji, wprawiło ich w jeszcze większe osłupienie. Takie rzeczy się nie zdarzają!

Kobieta skarżąca się na problemy z brzuchem trafiła do jednego ze szpitali w Indiach. 22-letnia Runi Khatun zgłaszała silny ból i nudności. Specjaliści zdecydowali o wykonaniu prześwietlenia. To, co zobaczyli na ekranie, sprawiło, że nie mogli uwierzyć własnym oczom. Wydarzenia z sali operacyjnej zdziwiły ich jeszcze bardziej. Do tej pory nie wiadomo, co tak dokładnie się stało.

Kobieta z bólem brzucha trafiła do szpitala

Runi Khatun z bólem brzucha trafiła do szpitala, gdzie zrobiono jej prześwietlenie. Badanie wykazało, że w jej brzuchu znajduje się mnóstwo metalowych przedmiotów. Lekarze przystąpili do operacji, która miała uratować życie młodej kobiety. To, co ujrzeli w jej wnętrznościach, wywołało ogromne poruszenie na całym świecie. Spektakularne znalezisko uwieczniono na nagraniu.

Co lekarze znaleźli w ciele Runi Khatun? W brzuchu kobiety znajdowało się 1,6 kg biżuterii, między innymi kilkadziesiąt monet, pierścionki, łańcuszki i zegarek. Jak na taką ilość drogocennych przedmiotów, operacja trwała dość krótko, nieco ponad godzinę. Runi miała dużo szczęścia, trafiła w ręce doświadczonych chirurgów w ostatniej chwili. Gdyby nie oni, dziś już by nie żyła.

 

 

Biżuteria w ciele kobiety

Zdaniem lekarzy, przedmioty mogły znajdować się w kobiecie od dwóch miesięcy. Gdyby trafiła do szpitala choćby dzień później, mogłaby nie przeżyć. Operacja zakończyła się powodzeniem, a pacjentkę czeka rozmową z psychiatrą, który ma ustalić, jak doszło to połknięcia tylu przedmiotów. Zdaniem jednego ze specjalistów kobieta mogła je połykać, aby zaspokoić głód.

– Operacja zakończyła się powodzeniem. Stan pacjentki jest stabilny. Gdy dojdzie do siebie, trafi pod opiekę psychiatry — mówił dyrektor oddziału chirurgii Siddhartha Biswas.

Odzyskanie zdrowia i spotkanie z psychiatrą to niejedyny problem Runi Khatun. Kobietą zainteresowała się policja, która przestawiła swoją teorię. Według niej 22-latka mogła kraść drogocenną biżuterię. Na razie wiadomo, że 90 monet dostała od brata prowadzącego salon jubilerski.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z OPERACJI:

kobieta
screen YouTube Daily Mail

W żołądku 22-letniej kobiety lekarze znaleźli mnóstwo biżuterii.

kobieta
screen YouTube Daily Mail

Gdyby nie natychmiastowa operacja, Runi Khatun mogła umrzeć już następnego dnia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Romuald Lipko dzielnie walczy z chorobą. „Wielu ludzi dało sobie z tym radę, bardzo możliwe, że dam sobie radę i ja”
  2. Agnieszka Kaczorowska urodziła! Gwiazda pokazała zdjęcia maleństwa
  3. Danuta Lato była gwiazdą lat 70. Jej wymiary 110-58-84 do dziś wzbudzają zachwyt
  4. Filmy z Sandrą Bullock. 10 najlepszych propozycji z hollywoodzką pięknością
  5. Gwiazda TVP wzięła ślub! Aktorka postawiła na zmysłowe koronki, przystojny mąż również zaszalał ze strojem
  6.   Tak chytrej panny młodej świat nie widział. Gdy poznacie kulisy ślubu, odbierze wam mowę 
  7.  Żona Wiśniewskiego zamierza wszystko ujawnić? To może mocno uderzyć w gwiazdora 

Źródło: popularne.pl

Poprzedni artykułRoksana Węgiel wystąpi w ”Tańcu z Gwiazdami”? Plotki na ten temat nie słabną
Następny artykułMagdalena Cielecka i Bartosz Gelner są parą? Dzieli ich 16 lat
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.