Kobiety bywają przewrażliwione na punkcie swojego wyglądu, a przede wszystkim swojej wagi i figury. Nie ma się co dziwić – faceci przywiązują dużą uwagę zarówno do naszego wyglądu, jak i figury – jest nawet taka, dla której mogą stracić głowę! Jesteś jej posiadaczką? Wiemy jak to obliczyć!

Ile kobiet, tyle figur. Każda z nas jest inna, i każda z nas może podobać się komuś innemu – w końcu o gustach się nie dyskutuje, a te są naprawdę przeróżne. Dlatego właśnie nie istnieje ideał piękna. Nie ma on określonych oczu, nóg, ani rozmiaru. Jest jednak jedna rzecz, którą warto wiedzieć na temat swojego wyglądu – jest to wskaźnik WHR.

Wszystkie kobiety powinny go znać

Każda z nas kojarzy, chociażby ze słyszenia, popularne BMI, które jest nam mierzone, na co drugiej siłowni. Nie wszyscy jednak do końca wiedzą, o co chodzi z tym wskaźnikiem WHR? To nic innego jak… twoje proporcje! A jak wiadomo, to właśnie one są najważniejsze – nie konkretny wymiar i rozmiar, a właśnie różnica między twoją talią i biodrami.

Swoje proporcje powinna znać każda kobieta, bo jak się okazuje, są one ważne nie tylko dla nas, ale także dla… naszych mężczyzn! Odpowiednie proporcje mogą podkreślić naszą kobiecość – a obok tej nie przejdzie obojętnie żaden facet. Dlatego właśnie ten wskaźnik może się okazać kluczowy w relacjach damsko-męskich.

  1. Niektóre dzieci dostaną 1000 złotych bonu turystycznego? Rząd przewidział dodatkowy bonus dla wybranej grupy
  2. Natychmiast pozbędziesz się mszyc z roślin dzięki 1 łyżeczce sody oczyszczonej. Niebywały, bajecznie skuteczny wywar zrobisz z łatwością
  3. Pilne informacje dla podróżnych, jest oficjalny komunikat. Już od jutra wielka zmiana, Polacy będą zachwyceni

Kobiety – obliczamy wskaźnik WHR

WHR to w dokładnym tłumaczeniu waist-hip ratio – stosunek obwodu talii do obwodu bioder. W związku z czym niezbędne będą nam pomiary bioder i talii. Następnie wystarczy jedynie podzielić obwód talii przez obwód bioder.

Kiedy należy się zacząć niepokoić? Gdy nasz wynik jest powyżej 0,85 – ten sugeruje otyłość. Z kolei 0,7 to ten najbardziej pożądany wynik – oznacza on, że obwód talii to 70 procent wartości obwodu bioder.

Do którego wyniku ci bliżej?

ZOBACZ ZDJĘCIE:

znaki zodiaku
fot.pexels.com/Andrea Piacquadio

Czy jesteś bliska idealnej sylwetki?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Znów wielki protest pod Pałacem Prezydenckim. LGBT+ nie wyrażają zgody na opluwanie i brak poszanowania
  2. Wiadomość z Chin, jakiej nie spodziewał się nikt. Czy dokonali właśnie przełomu dla całego świata?
  3. Niania opiekowała się bliźniakami. Ukryta kamera nagrała, co naprawdę robiła z dziećmi, rodzice nie mogli uwierzyć
  4. Kuba Wojewódzki krytykuje związek Anny Muchy? Zdradził szczegóły z przeszłość jej partnera, zaskakujące fakty wyszły na jaw
  5. Tysiące osób próbowało zgadnąć, potrafi jedynie 6% z nas. Ile koni naliczysz się na zdjęciu?
  6. Agnieszka Chylińska nie mogła dłużej zwlekać, wystosowała ważny apel. Jej sytuacja jest fatalna

Źródło: papilot.pl

 

 

Poprzedni artykułNagle przywrócono kwarantannę dla Polaków. Nikt się nie spodziewał przykrych wiadomości
Następny artykułPies z niewiarygodnie długim pyszczkiem. Jego zdjęcia stały się hitem, jak wam się podoba?
Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.