Kochanka wysłała list do żony swojego ukochanego. Do wiadomości dołączyła zdjęcia, które miały wywołać całkowicie inną reakcję. To, co się wydarzyło, nie śniło jej się nawet w koszmarach. 

Kobieta wysłała list do żony swojego kochanka po to, aby sprawić, by mężczyzna nareszcie był tylko dla niej. W końcu od dłuższego czasu obiecywał, że zostawi swoją rodzinę. Reakcja żony była jednak trochę inna, niż się tego spodziewała.

Co kochanka napisała w liście?

Pewna kobieta otrzymała list od tajemniczego nadawcy. Nigdy wcześniej nie spotkała się z tym imieniem i nazwiskiem. Kiedy otworzyła kopertę i wyciągnęła kartkę, już pierwsze zdanie od razu zdradziło, że list jest od kochanki męża. Sytuację potwierdzały zdjęcia, które kobieta dołączyła do wiadomości. 

Kobieta w liście opisała w skrócie kilka miesięcy ich gorącego romansu. Można było wywnioskować, że byli ze sobą bardzo blisko. Żona od razu zrozumiała, dlaczego jej mąż tak rzadko bywał ostatnio w domu. Jak się okazało, ukochany bardzo opiekował się swoją nową kobietą i dawał jej wyjątkowe poczucie bezpieczeństwa. Zabolało ją, kiedy przeczytała, że robił jej zakupy, a nawet poznał już jej rodzinę.

Dalsza część listu odsłoniła wszystkie kartki. Okazało się, że kochanka męża była wdową, która z poprzedniego małżeństwa miała już dwójkę dzieci. Jej mąż kupował im najlepsze zabawki, a także spędzał swój wolny czas na zabawach z nimi, czy też wyjściach do kina. Pochwalił się nawet, że jest właścicielem dobrze prosperującej firmy. Widać, że kobiecie najwyraźniej imponowało, że je nowy partner ma wiele pieniędzy, dzięki którym może bez problemu zapewniać wszelkie rozrywki jej rodzinie. Prawda była jednak całkowicie inna od tej, którą poznała kochanka.

Żona odpowiedziała na list

Cała sytuacja oczywiście zszokowała zdradzoną żonę. Była ona jednak wdzięczna za list, o który pokusiła się kochanka. Wiadomość sprawiła, że żona od razu przejrzała na oczy.

Kiedy emocje opadły, kobieta postanowiła odpisać na list. Było to dla niej dość zabawne, ponieważ od samego początku ich małżeństwa to właśnie ona zarabiała na swojego ukochanego. Była żoną perfekcyjną i niezależną. Potrafiła połączyć pracę z prowadzeniem domu. Jej mąż miał z nią jak w najlepszej bajce, nie musiał gotować, sprzątać, a co więcej chodzić do pracy. Wszystkie prezenty, którymi obdarowywał kochankę i jej rodzinę, były tak naprawdę zakupione przez jej, ciężko zarobione pieniądze.

Kobieta postanowiła, że nie będzie mieć w tej sytuacji żadnych skrupułów. Natychmiast spakowała wszystkie rzeczy męża i wysłała je na adres nadawcy. Do rzeczy dołączyła karteczkę, która całkowicie zmieniła punkt patrzenia kochanki na mężczyznę.

-Od dziś mój mąż jest cały Twój. Życzę wam wszystkiego dobrego. Muszę Cię tylko przed czymś ostrzec. Twój nowy ukochany ma 45 lat i jeszcze nigdy nie pracował. Za wszystkimi jego sukcesami, stałam właśnie ja. Teraz to ty musisz stanąć na wysokości zadania. Powodzenia.

Czy uważacie, że żona postąpiła słusznie? Taka nauczka była dla męża odpowiednia?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kochanka
pixabay.com, geralt

Kochanka myślała, że przy swoim nowym mężczyźnie będzie mieć życie jak z bajki. 

kochanka
pixabay.com, 1820796

Jak się okazało, jej kochanek całe życie posługiwał się gotówką żony i nigdy nie pracował.

kochanka
pixabay.com, StockSnap

To właśnie żona stała za wszystkimi sukcesami swojego męża.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lodówkę lub pralkę kup przed nowym rokiem. Potem ostro przepłacisz
  2. Złącz ręce i zwróć uwagę na jeden szczegół. Łączące się linie mówią wszystko o twojej osobowości
  3. Nagrała, co jej narzeczony robi z pitbullem, gdy nie ma jej w domu. Wideo od razu wrzuciła do sieci
  4. Tata zasnął z synkiem w ramionach. Po 2 godzinach dokonał strasznego odkrycia
  5. Anna Przybylska musiała zostawić swojego pierwszego męża. Mało kto wie, o smutnej prawdzie, którą skrywał ich związek

 

Poprzedni artykułNagrała, co jej narzeczony robi z pitbullem, gdy nie ma jej w domu. Wideo od razu wrzuciła do sieci
Następny artykułMichał Wiśniewski opublikował wiadomości z DDTVN. ”TVN jest bezczelny”
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.