Kolor włosów może wpłynąć na to, jak dobrze będziesz dogadywać się z partnerem. Jak to możliwe? W związku ważne jest dopasowanie, zarówno to duchowe, jak i cielesne. Ale kolor włosów wpływa nie tylko na to, jak razem wyglądacie. Może świadczyć o waszych cechach charakteru!

Która z nas nigdy nie uwzględniła koloru włosów, fantazjując o idealnym partnerze, niech pierwsza rzuci kamieniem. Romantyczny brunet o południowej urodzie, przykuwający uwagę, niebieskooki blondyn – brzmi jak marzenie? A czy pomyślałabyś kiedyś, że to, jaki kolor włosów ma twój partner powinno zależeć od tego, jaki masz ty? Okazuje się, że może to wiele zmienić!

Kolor włosów wyznacznikiem udanego związku?

Jak podpowiada strona dimajadid.net, są pewne zależności pomiędzy tym, jaki macie kolor włosów a tym, jak dobrze będziecie się dogadywać. Jakie są więc idealne połączenia? Jeśli jesteś blondynką, twój idealny partner powinien być szatynem. On też będzie perfekcyjny dla brunetki i rudzielca. Szatynka i szatyn będą sobie na zawsze lojalni, ale więcej pasji będzie pomiędzy nią a brunetem. Dla brunetki idealnym partnerem jest zaś blondyn.

kolor włosów
unsplash.com

Okazuje się więc, że najlepszym partnerem będzie ten o brązowych włosach. Panowie, jeśli chcecie zapewnić sobie stałe związki, chwytajcie za farby! Oczywiście, może to mieć związek z tym, że brązowy, to po prostu kolor włosów bardzo popularny. Może tak jednak być dlatego, że osoby o brązowych włosach mają tendencje do bycia stałymi i spokojnymi. 

kolor włosów
unsplash.com

Najgorsze możliwe połączenia

Według tego, co na temat koloru włosów mówi dimajadid.net, opracowaliśmy również zestawienie możliwie najgorszych par. Dotyczy to ciebie? Tutaj proste farbowanie może nie rozwiązać problemu! 

kolor włosów
unsplash.com

Brunetka z brunetem nie powinni wchodzić w związek. Będzie niestabilny i męczący. Szatynka z rudzielcem zawsze będzie się męczyć. Rozstanie może wydawać się niemożliwie ciężkie, ale to zdrowe rozwiązanie. Dwoje rudzielców raczej się nie dogada — jeśli było między nimi jakieś uczucie, to zabije je ciągła walka o dominację. Brunetka i jasny szatyn nigdy się nie zrozumieją. Blondynka i blondyn są lepszymi przyjaciółmi niż partnerami. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Renta może pozbawić 500 plus. ZUS dokładnie sprawdzi twoją kieszeń
  2. Kobiety zabierają grzebień na porodówkę. Wcale nie po to, by czesać włosy
  3. Kobieta pracuje jako naukowczyni w NASA. Nikt nie trakuje jej poważnie przez ogniste włosy i tatuaże
  4. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero, kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw
  5. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą
  6. Schorowana sprzątaczka z Olsztyna wygrała 13 milionów. A to wszystko dzięki niepozornemu drobiazgowi

źródła: dimajadid.net

Poprzedni artykułChciała pochwalić się pięknym pierścionkiem zaręczynowym. Wszyscy skrytykowali ją za paznokcie
Następny artykułJak się ubrać do biegania jesienią? Przygotuj odpowiedni zestaw
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego