Lelum.pl > Cechy Charakteru

Cechy Charakteru

https://pixabay.com/pl/photos/kobieta-poprawiny-skład-ślub-4081760/
13.03.2020 21:42 Znaki zodiaku, które są najbardziej zaradne. Nic nie jest w stanie ich zaskoczyć

Znaki zodiaku, które umieją stawić czoła wszystkiemu, nie są wcale spiętymi żandarmami, choć owszem znajdzie się tu osoba o takim usposobieniu. Bez wątpienia to bardzo towarzyskie osobowości, które po prostu… zawsze mają na kogo liczyć!Znaki zodiaku, które potrafią sobie poradzić w każdej sytuacji. Nic ich nie zaskoczy, bo zawsze są przygotowane i najbardziej w świecie nie znoszą bierności. Ich przedstawicielki są silne i lubiące działać, a załamywanie rąk, nie leży w ich naturze.

26.01.2020 14:06 Horoskop marokański porównuje cechy człowieka do części ciała. Która z nich jest ci najbliższa?

Horoskop marokański różni się odrobinę od tych, które towarzyszą nam w naszym życiu codziennym. Co ciekawe, cechy znaków marokańskiego horoskopu określają części ciała! Jakie są najsilniejsze cechy twojej osobowości? Marokański horoskop jest nietypowy – cechy osób urodzonych w określonym przedziale czasowym podsumowują poszczególne części ciała. Dowiedz się, który element anatomii określa właśnie ciebie – i co to właściwie oznacza!

horoskop
18.01.2020 18:18 Horoskop egipski, które bóstwo czuwa nad tobą? Każdy z nas ma swojego opiekuna

Horoskop egipski w ostatnim czasie zyskał na ogromnej popularności. Okazuje się, że dzieli on ludzi na dwa typy, a każdy z nich odpowiada jednemu z bóstw. Podobnie jak w klasycznej astrologii, do której wszyscy już przywykliśmy, twój znak zależy od daty urodzenia. Którym bóstwem z wierzeń starożytnych Egipcjan jesteś? Tym prostym sposobem jeszcze lepiej poznasz samą siebie. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, iż Starożytny Egipt niezwykle mocno fascynował się magią, a jego mieszkańcy za wszelką cenę starali się poznać jej tajniki i sekretną wiedzę, którą skrywa. Egipcjanie ogromną wagę przywiązywali do bóstw, z którymi próbowali się identyfikować. To właśnie dzięki nim po dziś dzień każdym nad każdym z nas czuwa jeden z Bogów.

13.01.2020 17:51 Horoskop z daty urodzin. Co mówi o Tobie miesiąc, w którym się urodziłeś?

Horoskop z daty urodzenia jest prawdziwą skarbnicą wiedzy. Do tej pory uważałaś, że tylko znaki są w stanie powiedzieć całą prawdę na twój temat? Nic bardziej mylnego. Sam miesiąc, w którym przyszłaś na świat, ma ogromny wpływ na twoją osobowość! Co mówi o tobie twój miesiąc? Dowiedz się wszystkiego razem z nami. Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale korzystanie z miesiąca urodzin tylko po to by określić czyjąś osobowość to metoda znana jeszcze w starożytności. Co więcej, ówcześni ludzie wierzyli, że jest on w stanie wskazać ścieżkę kariery, charakterystyczne zachowania, a nawet to, jak potoczy się nasze życie miłosne. Brzmi interesująco, zgodzicie się? Koniecznie sprawdź, jakie cechy są u ciebie dominujące!

Znaki zodiaku
03.12.2019 20:17 Znaki zodiaku kobiet, które przyciągają nieodpowiednich mężczyzn. One powinny szczególnie uważać

Znaki zodiaku są prawdziwą skarbnicą wiedzy. W gwiazdach zapisane jest o wiele więcej, niż mogłoby się nam wydawać. Okazuje się, że to właśnie data urodzenia decyduje o tym, jakich mężczyzn przyciągamy. Niektóre z nas powinny szczególnie uważać, ponieważ jak magnes wabią niewłaściwych samców! Zastanawiasz się, dlaczego związki niektórych ludzi trwają latami, a twoje zawsze kończą się niepowodzeniem i wypłakiwaniem łez w poduszkę? Masz już dosyć kolejnych nieudanych prób randkowania? Za to odpowiedzialne są gwiazdy. Niektóre z nas w swoim charakterze zapisane mają, że o ich względy starają się nieodpowiedni faceci!

znaki zodiaku
29.11.2019 13:37 Najbardziej urocze znaki zodiaku. Ich uśmiechowi jeszcze nikt się nie oparł

Znaki zodiaku mogą powiedzieć niemal wszystko o człowieku. Jak się okazuje, niektóre z nich roztaczają wokół siebie wyjątkowo magiczną aurę, która sprawia, że nikt nie potrafi im się oprzeć. Przedstawiamy najbardziej urocze znaki zodiaku! Dzień naszych urodzin mówi o nas więcej, niż mogłoby się nam wydawać. Według astrologów z gwiazd możemy wyczytać naszą karierę, charakter, a nawet miłość. Okazuje się jednak, że niektóre znaki zodiaku wyróżniają się szczególnie na tle innych. Koniecznie sprawdź, czy Twój znak znalazł się na liście sześciu najbardziej uroczych!

znaki zodiaku
24.11.2019 16:01 Znaki zodiaku silnych mężczyzn. To za takimi mężczyznami szaleją kobiety

Znaki zodiaku mężczyzn, którzy naprawdę przyciągają do siebie kobiety, wyróżniają się zestawem pewnych cech. To one sprawiają, że to właśnie przy nich inni czują się bezpiecznie. Jeśli zależy ci na partnerze, który jest przebojowy, ale też dba o ciebie, któremu nie trzeba wszystkiego podsuwać pod nos, a do tego jest prawdziwym superbohaterem ci panowie są idealnymi kandydatami! Większość kobiet ma całą listę wymagań, które powinien spełnić potencjalny partner, żeby zasłużyć sobie na miano idealnego. Niemal każda chciałaby, żeby jej mężczyzna być silny, potrafił przejąć inicjatywę – jak prawdziwy superbohater. Do takich właśnie osób należą panowie reprezentujący te cztery znaki zodiaku. Czy jest wśród nich twój ukochany?

znaki zodiaku
21.11.2019 15:10 Znaki zodiaku osób o najpiękniejszym wyglądzie. Ich oczy, usta…to marzenie wielu

Znaki zodiaku potrafią wiele powiedzieć o człowieku. Wystarczy data urodzenia, by poznać prawdę o niemal każdym. Czy mogą także zawyrokować o atrakcyjności? Okazuje się, że tak! A oto lista najpiękniejszych znaków. Uroda jest pojęciem względnym i wiele zależy od osobistych preferencji i gustów. Jednak to ludzie spod tych znaków są zazwyczaj właśnie uważani za najatrakcyjniejszych. Sprawdźcie, kto zasługuje na miano najpiękniejszego!

znaki zodiaku
16.11.2019 13:41 Znaki zodiaku mężczyzn, którzy są najlepszymi mężami. Ranking od najsłabszego do partnera idealnego

Znaki zodiaku mogą powiedzieć niemalże wszystko o charakterze człowieka! My zdradzimy, pod którym z nich kryje się mąż idealny, a których lepiej omijać szerokim łukiem! Jeżeli tylko znamy czyjś znak zodiaku, może czytać z niego jak z otwartej księgi. Jak wiele osób twierdzi w gwiazdach zapisana jest nie tylko nasza przyszłość, ale też cechy charakteru. Sprawdźmy, kto według tego opisu nadaje się na idealnego męża, a na kogo trzeba szczególnie uważać!

znaki zodiaku
15.11.2019 15:06 Znaki zodiaku osób, które do siebie nie pasują. Nie będzie z tego związku ani przyjaźni

Znaki zodiaku przez większość z nas traktowane są bardzo pobieżnie. Mamy gdzieś z tyłu głowy zakodowane, że wynikające z nich zależności nie biorą się z próżni, tylko mają swoje uzasadnienia, ale zwykle o tym nie myślimy. Warto je poznać, bo dzięki nim można dowiedzieć się, które znaki na pewno się nie polubią! Chociaż czasami ich przynależności bywają nieco mylne, wszystkie znaki zodiaku należą do czterech grup. Każda z nich odpowiada jednemu żywiołowi, od którego zależą pewne wspólne cechy znaków. Na podstawie tych cech możemy określić, jak udana będzie relacja między nimi. Na przykład, czy dwa znaki ognia to dobry pomysł? A może zbyt łatwo się sparzyć?

rok urodzenia
10.11.2019 16:42 Rok urodzenia ma wpływ na twoje całe życie. Tybetański horoskop wyjawia prawdę

Rok urodzenia może o tobie powiedzieć więcej, niż się spodziewałeś. Według horoskopu tybetańskiego, od roku urodzenia zależy, do której Mevy przynależysz, a te mówią bardzo wiele o twoim charakterze. To obliczenia wynikające z przemieszania chińskiej i indyjskiej kultury, ściśle związane z buddyzmem. Co mówi o tobie rok urodzenia? Jak się okazuje, bardzo dużo. Wystarczy zapoznać się z tybetańskim horoskopem, by poznać o sobie szczegóły, których byś nie podejrzewała! Poniżej znajdziesz tabelę, która określa, do której Mevy przynależysz, ta zaś mówi, jaką jesteś osobą.

Znaki zodiaku
10.11.2019 10:57 Znaki zodiaku mężczyzn, którzy są największymi romantykami. Kolacja przy świecach to dopiero początek

Znaki zodiaku — po ich pomoc sięgamy niejednokrotnie, gdy chcemy dowiedzieć się czegoś więcej o danej osobie. Czegoś, czego ona sama by nam nie zdradziła, czego może nawet sama nie jest świadoma. Nie możemy oczywiście opisać całej czyjejś osobowości za pomocą znaku zodiaku, ale możemy dowiedzieć się drobnych rzeczy – jak na przykład tego, czy twój wybranek jest prawdziwym romantykiem!

horoskop anielski
06.11.2019 11:59 Znaki zodiaku, które pójdą do nieba, a które do piekła. Kto ma diabełka za skórą?

Znaki zodiaku wiele mówią o naszym charakterze. Przed gwiazdami nie ukryje się fakt czy mamy diabełka za skóra, czy jesteśmy dobrzy i niewinni jak anioły. Jeśli zastanawiasz się, jakie znaki zodiaku są naprawdę – koniecznie sprawdź nasz horoskop. Możesz się nieźle zdziwić. Znaki zodiaku mogą być różne.Jesteś ciekawy czy masz różki, czy może świeci nad tobą aureolka? Sprawdź i dowiedz się, co tak naprawdę w Tobie siedzi. Gwiazdy powiedzą Ci również całą prawdę o Twoim partnerze 😉

znaki zodiaku
04.11.2019 15:57 Najgorętsze znaki zodiaku tej jesieni. Rozgrzeją lepiej, niż najlepszy termofor

Znaki zodiaku, które tej jesieni okażą się niezastąpione! Ich obecność sprawi, że raz na zawsze zapomnisz o termoforze i otulającym kocyku. Sprawdź, które znaki zodiaku w trwającym pełną parą kapryśnym i deszczowym okresie warto mieć blisko. Te 6 znaków zupełnie odmieni twoje dotychczasowe życie! Jesień pomimo swojego niewątpliwego uroku jest trudnym okresem. Częste opady deszczu, spadające liście, błoto i chlupa sprawiają, że zupełnie tracimy chęci i motywację do działania. To właśnie dlatego warto mieć przy sobie ludzi, którzy poniosą nas na duchu i wesprą ciepłym słowem. Znaki zodiaku, które znajdują się na naszej liście, są w tym prawdziwymi mistrzami.

znaki zodiaku
02.11.2019 12:10 Znaki zodiaku osób z narcystyczną osobowością. Lepiej trzymać się od nich z daleka

Znaki zodiaku mówią nam o człowieku bardzo wiele. Nie tylko na temat jego przyszłości, planów czy perspektyw, ale też — może nawet przede wszystkim — o jego osobowości. Nie zawsze, oczywiście, są to informacje pozytywne. Może się okazać, że osoba, o której myśleliśmy bardzo dobrze, w rzeczywistości jest zupełnie innym człowiekiem!

znaki zodiaku
30.10.2019 18:10 Znaki zodiaku z płomiennym temperamentem. Oni potrafią rozgrzać każde serce

Znaki Zodiaku, które potrafią rozgrzać każde serce! Ich płomienny temperament i ogniste spojrzenie sprawia, że chłodne jesienne poranki od razu stają się cieplejsze. Sprawdź, czy jesteś pośród nich. Przekonaj się, czy w te nadchodzące chłodne miesiące będziesz rozpalać gorące płomienie namiętności! Te znaki Zodiaku bez dwóch zdań posiadają najbardziej ogniste temperamenty, które pomogą im w chłodne poranki i wieczory. Z łatwością potrafią rozgrzać każde serce, bez względu na to, jak bardzo jest skute lodem! Przekonaj się, czy według gwiazd w twoich żyłach płynie gorąca krew.

znaki zodiaku
21.10.2019 11:07 Znaki zodiaku i ich najlepsze cechy charakteru. 2 zodiaki wyróżniają się na tle innych

Znaki zodiaku są niezastąpioną skarbnicą wiedzy o nas samych. Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale gwiazdy wiedzą więcej, niż mogłoby nam się wydawać. To właśnie w nich zapisane są cechy charakteru i to jacy jesteśmy. Poznaj razem z nami całą prawdę o sobie. Ostrzegamy, że 2 zodiaki mocno wyróżniają się na tle pozostałych. Jesteś tętniącą życiem optymistką a może zamkniętą w sobie pesymistką? Okazuje się, że na nasze poszczególne cechy charakteru ogromny wpływ ma…data urodzenia. Gwarantujemy, że jeśli dogłębnie poznasz samą siebie, twoje decyzje będą o wiele trafniejsze, a życie w mgnieniu oka stanie się przyjemniejsze.

znaki zodiaku
19.10.2019 16:01 Znaki zodiaku bez kompleksów. Nic nie jest w stanie zniszczyć ich wiary w siebie

Znaki zodiaku, które emanują pewnością siebie — wiesz, czy do nich należysz? Gwiazdy mają coś na temat do powiedzenia. Zapisanych jest w nich wszystko, od najdrobniejszych, do poważniejszych, istotnych w życiu rzeczy. Całość tej wiedzy nie jest dla nas dostępna, ale czasami udaje nam się odczytać pewne sygnały. Mało jest osób zupełnie pozbawionych kompleksów. Każdy z nas ma wątpliwości co do swojego wyglądu czy umiejętności. Jednak ta znaki zodiaku są najlepsze w walce z nimi. Nawet kiedy dopadają ich wątpliwości, one potrafią powiedzieć im „NIE” i iść dalej przez życie z podniesioną głową i niezachwianą pewnością siebie.

rozwód
17.10.2019 19:47 Znaki zodiaku, które mogłyby zasiąść na tronie. Są urodzonymi przywódcami

Znaki zodiaku, które mogłyby zasiąść na tronie to zaledwie niewielki odsetek wszystkich znaków. Te wyjątkowe osoby są urodzonymi władcami – posiadają cechy przywódcze i nie boją się podejmować ryzyka. Sprawdź, czy tron jest przeznaczony dla ciebie! Znaki zodiaku, o których przeczytacie poniżej to urodzeni monarchowie – wszędzie, gdzie się pojawią, roztaczają aurę majestatu i królewskości. Są urodzonymi liderami i dokładnie wiedzą, co zrobić, by inni padli im do stóp! Czy jesteś wśród szczęśliwców z koroną na głowie?

znaki zodiaku
13.10.2019 16:41 Najbardziej fascynujące znaki zodiaku. Magnetyczne i pociągające to mało powiedziane

Znaki zodiaku wiele mówią o naszych cechach charakteru, sposobie życia i przyzwyczajeniach. Zdarza ci się czasami spotkać osobę, która ma w sobie coś, czego nie potrafisz do końca określić, ale zawsze cię przyciąga? To właśnie ten niezwykły magnetyzm, którym charakteryzują się osoby spod tych znaków. Może jesteś jedną z nich. Każdy ma swoje własne upodobania co do cech, które wymaga od innych, by określić ich atrakcyjnymi. Jednak są takie rzeczy, które przyciągają absolutnie każdego. Siła spokoju, charyzma, pewność siebie. Połączone z niezwykłym, pełnym emocji spojrzeniem sprawiają, że miękną nam nogi, nawet jeśli występują u kogoś, kto na pierwszy rzut oka nie jest w naszym typie. Te znaki zodiaku najczęściej nas przyciągają.

znaki zodiaku
11.10.2019 14:39 Znaki zodiaku i ich największe zalety. Dzięki nim zjednają sobie każdego

Znaki zodiaku i ich największe zalety. Każdy z nas ma swoje słabe i mocne strony, które zależą od naszego charakteru i podejścia do życia. Te z kolei uwarunkowane są naszym znakiem zodiaku — przynajmniej z punktu widzenia astrologii! Sprawdź, co mówi o tobie twoja data urodzenia. Znaki zodiaku bardzo różnią się między sobą. I chociaż nie wszyscy wierzymy w astrologię, to każdy z nas chętnie dowiedziałby się, jaki jest i na co powinien uważać! Dzisiaj sięgniemy po wiedzę o największych zaletach poszczególnych znaków zodiaku. Przyjrzymy się potencjałowi, który drzemie w każdym z nich, żeby móc dobrze wykorzystać swoją życiową szansę!

znaki zodiaku
10.10.2019 21:12 Znaki zodiaku, które są zbyt ufne. Ludzie często wykorzystują ich dobre serce

Znaki zodiaku, które są wręcz zbyt ufne. Czy ty również należysz do osób, które dają ogromny kredyt zaufania i często płacą za to wysoką cenę? Niestety często jest tak, że osoby z dobrym sercem muszą liczyć się z tym, że inni perfidnie to wykorzystają. Sprawdźmy, które znaki są na to narażone. Znaki zodiaku dostarczają nam ogromnej wiedzy. Dzięki nim wiemy, z którymi zodiakami jesteśmy idealnie dopasowani, a których powinniśmy unikać. Możemy dowiedzieć się, jakie są nasze największe zalety i wady, a teraz przeanalizujemy dokładnie znaki, które dają ogromny kredyt zaufania. Często kończy się to dla nich nieszczęśliwie.

znaki zodiaku
01.10.2019 18:19 Znaki zodiaku w których najłatwiej się zakochać. Owiną sobie każdego wokół palca

Znaki zodiaku mogą decydować o naszym życiu miłosnym. Każdy z nich jest zupełnie inny i wyjątkowy na swój własny sposób. Niektóre cechują się charyzmą i urokiem, obok których nie da się przejść obojętnie! Poniżej przedstawiamy pięć znaków zodiaku, dla których łatwo jest stracić głowę. Pytanie tylko – czy warto? Panna, Byk, a może Bliźnięta? Znaki zodiaku mówią o nas wiele – komu sprzyja bogactwo, komu zdrowie, a kto jest dobrym materiałem na przyjaciela. A jak to jest z miłością? Które cechy osobowości sprawiają, że tak łatwo ulegamy osobom spod konkretnych znaków zodiaku? Sprawdźcie poniżej, które znaki zodiaku każdego owiną sobie wokół palca.

znaki zodiaku
30.09.2019 19:26 Znaki zodiaku o niezłomnej woli. Nic im nie przeszkodzi w osiągnięciu celu

Znaki zodiaku decydują o każdym aspekcie naszego życia. To one potrafią zadecydować o tym, ile i w jaki sposób w życiu osiągniemy. Poznajcie znaki o niezłomnej woli. Nikt i nic nie stanie im na drodze do celu! Nie wszyscy podchodzimy do sukcesu w taki sam sposób, dla każdego z nas oznacza on również co innego. Jest jednak pewien zbiór cech, który sprawia, że szybciej i łatwiej osiągamy własne cele. Jakie to cechy i które znaki zodiaku mają największe szanse na osiągnięcie sukcesu i założonego celu?

znaki zodiaku
24.09.2019 18:53 Znaki zodiaku mężczyzn zdradzają, co ich najbardziej kręci w kobietach. Na co zwracają uwagę?

Znaki zodiaku wiele mówi o naszym charakterze. Potrafią rozpracować go na wskroś i zawsze dostarczają nam sporą dawkę uśmiechu. Tym razem pod lupę bierzemy znaki mężczyzn i sprawdzamy, co ich kręci. Gotowi? Znaki zodiaku mężczyzn mogą wiele powiedzieć nam o tym, jakie lubią kobiety. Postanowiłyśmy dokładnie przyjrzeć się facetom i przeanalizować na podstawie ich znaków. Co ich podnieca, jakich cech szukają i czy faktycznie wolą blondynki? Dokładnie sprawdzimy, co trzeba robić, żeby zdobyć faceta spod każdego znaku zodiaku. Po tej lekturze męski charakter nie będzie dla ciebie żadnym sekretem!

znaki zodiaku
17.09.2019 19:46 Znaki zodiaku, które urodziły się by zmienić świat. To prawdziwi wybrańcy

Znaki zodiaku, które urodziły się, by zmieniać świat! To prawdziwy wybrańcy, którzy mogą wpływać na ludzi i ich życie. Nikt nie jest w stanie ich powstrzymać, a wszelkie przeciwności losu pokonują z łatwością! Wszędzie budzą podziw, a swoimi zdolnościami potrafią osiągnąć wyznaczone cele, które nigdy nie są banalne. Te znaki zodiaku są wyjątkowe. Mają szósty zmysł, są bystre, a gwiazdy trzymają ich stronę, dzięki czemu osiągają niebywałe sukcesy. Każdy z tych czterech, wybranych przez wszechświat znaków ma moc, z którą inne nie mogą się mierzyć. Jesteś w gronie wybrańców?

znaki zodiaku
16.09.2019 19:50 Znaki zodiaku i ich największe zalety. Co ludzie cenią w tobie najbardziej?

Znaki zodiaku decydują o wielu rzeczach, ale przede wszystkim o naszych cechach charakteru! Od twojego znaku zależy wiele twoich wad, ale jeszcze więcej zalet. Sprawdź, co mówi o tobie twoja data urodzenia! Jaka jest twoja największa zaleta? Znaki zodiaku różnią się zasadniczo między sobą. I chociaż nie wszyscy wierzymy w astrologię, to każdy z nas chętnie dowiedziałby się, jaki jest i co go czeka w przyszłości, prawda? Warto więc sprawdzić, co o naszym charakterze mówią gwiazdy. Od twojego znaku zależy naprawdę wiele! Zobacz, jakie są twoje największe zalety ze względu na datę urodzenia!

Znaki zodiaku
14.09.2019 15:23 Najgorsze znaki zodiaku u kobiet. „Nie wierz nigdy kobiecie” nabiera nowego znaczenia

Znaki zodiaku kobiet, których lepiej unikać — to one są najbardziej zwodnicze i fałszywe. To właśnie te kobiety sprawiają, że stwierdzenie nigdy nie wierz kobiecie bywa prawdziwe! Zazwyczaj zupełnie nieświadome swoich przywar, potrafią wprowadzić niezłe zamieszanie, gdziekolwiek się nie znajdą. Jesteś pewna, że to cię nie dotyczy? Które znaki zodiaku są najlepsze, a które najgorsze? Przedstawiamy kilka z tych drugich. Zanim zaufasz komuś bezgranicznie, powierzysz tej osobie swoje życie, upewnij się, że nie jest typem człowieka, który pewnego razu wbije ci nóż w plecy. Oczywiście, nad wszystkimi wadami można pracować. Niestety, przezwyciężenie niektórych z nich jest trudniejsze, szczególnie dla osób, które nie do końca są ich świadome.

  • 1
  • 2